Araçlar (Diğer) CD Yazma Programı Format Dönüştürücü Kampanyalar & Giveaways Video Düzenleme

Pavtube ByteCopy [Win & Mac] (Kampanya) 48 Saat

Pavtube ByteCopy, çoklu ses parçaları ve altyazılar dâhil MKV formatı Blu-ray filmleri ve DVD’leri kopyalayıp dönüştürmek için profesyonel kullanımlı bir araçtır. Kodlama ve kalite kaybı olmadan bir MKV formatındaki videoyu çoklu ses parçaları ve birden fazla altyazı ile dönüştürebilir.  Bunun dışında, bilgisayarınıza yedekleme yapabilir ve iOS / Android / Windows cihazlarda oynatmak için, M4V, AVI, WMV, MPG, M2TS, vb. multi-track müzikler ile MP4/MOV gibi diğer biçimlere yeni Blu-ray ve DVD filmleri dönüştürebilirsiniz. 

 

Genel iOS / Android / Windows cihazlarda oynatmak için, M4V, AVI, WMV, MPG, M2TS, vb. multi-track müzikler ile MP4/MOV gibi diğer biçimlere yeni Blu-ray ve DVD filmleri dönüştürebilirsiniz. 

Kampanya Hakkında

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasının alt kısmında bulunan sosyal medya ikonlarından birini kullanarak kampanyayı takipçilerinize paylaşarak programa ücretsiz sahip olabilirsiniz. Eğer sosyal medya hesaplarından hiç birine sahip değilseniz veya kampanyayı duyurmak istemiyorsanız o zaman geri sayım yapan sayacın sıfırlanmasını da bekleyerek programa ücretsiz ulaşma imkanına sahipsiniz. MAC sistemler için buradan kampanya sayfasına ulaşarak yine aynı işlemleri yapıp programa ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Program Detayları

Sürüm: 2.2.0

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 2003/XP/Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1

Mac OS X 10.9 Mavericks, 10.8 Mountain Lion, 10.7 Lion, Snow Leopard10.6

Boyut: 63.4 MB (Win)  31.5 MB (Mac)

Fiyatı: 42 $

Resimler 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak