Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways

PCmover Windows 7 Upgrade Assistant (Kampanya) 12 Saat

Yazar admin

PCmover Windows 7 Upgrade Assistant, herhangi bir eski işletim sistemi sürümünüzü çabucak ve kolayca, yeni bir işletim sistemi olan Windows 7’ye yükseltmenize yardımcı olur. Eğer XP’den Windows 7’ye yükseltmek istediğiniz bilgisayarınız varsa, PCmover Windows 7 Upgrade Assistant size bu konuda yardımcı olacak ve sorunsuzca işletim sisteminizi yükseltmenizi sağlayacaktır.

PCmover Windows Upgrade Assistant, Windows’un herhangi bir sürümünün tüm seçili dosyalarını, ayarlarını, kullanıcı profillerini otomatik olarak Windows 7 ya da 8’e  yüklemenizi sağlar, çoğu uygulamaların eski CD’lerini, daha önce indirilen programların seri numaraları ya da lisans kodlarını bulmanıza hiç gerek yoktur.

PCmover Windows Upgrade Assistant çapraz mimari ile Windows’un 32 bit sürümünü 64-bit sürümüne yükseltmek için tek yoldur. PCmover adım-adım sihirbazını kullanarak işletim sistemi yükseltmesini basitçe yapabilirsiniz.

Siteye üye girişi yapmanız gerekmektedir. Siteye üye değilseniz “Create” tuşunu tıklayıp sayfadaki doldurulması gerekli boş alanları doldurup üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra giriş yaparak programın lisans anahtarını alabilirsiniz.

Buradan ulaşacağınız siteye üye girişi yapmanız gerekir. Siteye üye değilseniz “Create” tuşunu tıklayıp sayfadaki doldurulması gerekli boş alanları doldurup üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra giriş yaparak programın lisans anahtarını alabilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

1 Yorum