Format Dönüştürücü Kampanyalar & Giveaways PDF Programları

PDFZilla (Kampanya)

PDFZilla hızlı ve düzgün bir şekilde PDF dosyalarını Microsoft Office dosyalarına dönüştüren bir masaüstü yazılımıdır. PDF dosyalarını HTML, TXT, WORD, RTF, JPEG, GIF, PNG, TIF, SWF dosya türlerine dönüştürebilir. PDF belgelerinizi Microsoft Word, zengin metin biçimi, düz metin dosyası, HTML, Shochwave Flash SWF ya da görsel formatlara dönüştürebilirsiniz.

PDFZilla PDF dosyalarını düzenlenebilir MS Word Dokümanlara, MS Excel Tablolar, Zengin Metin Dokümanları, Düz Metin dosyaları, Resimler, HTML, Shockwave Flash SWF dosyalara hızlı ve düzgün bir şekilde dönüştürmektedir. PDZilla PDF dosyaları döndürme, kesme ve ekleme yapmanızı da sağlar.

GenelBunun yanı sıra, program  PNG, TIF, BMP ve JPG gibi dosyaları PDF dosyalara dönüştürür. Kullanıcı resimlerden PDF dosyalar oluşturabilmektedir.

PDFZilla ile PDF dosyalarını MS Word(*.DOC), MS Excel(*.XLS), Plain Text(*.txt), Rich Text(*.RTF), JPEG(*.JPG), GIF(*.GIF), PNG(*.PNG), TIFF(*.TIF), Bitmap(*.BMP), Flash(*.SWF), Webpage(*.HTML) dosya formatlarına çevirebilir. JPEG(*.JPG), GIF(*.GIF), PNG(*.PNG), TIFF(*.TIF), Bitmap(*.BMP), Photoshop(*.PSD), Icon(*.ico), PPM(*.PPM), TGA(*.tga) gibi imaj dosyalarından PDF dosyaları oluşturabilirsiniz. Ayrıca Yeni PDFZilla’nın PDF dosyalarını kesme, birleştirme ve döndürme yetenekleride bulunuyor.

Kampanya HakkındaKampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. (Kurulumu kampanya süresi bitmeden yapmanız gerekiyor.)

Buradan ulaşılan kampanya sayfasında programın lisans anahtarı ve indirme linki bir arada bulunuyor.

Kampanya 14.03.2012 tarihinde sona erecektir…

Program DetaylarıWindows Me/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ Server 2008/ 7/ 8

17.1 MB

Bu program piyasada 39.95 USD fiyatla satılıyor.

http://www.pdfzilla.com/

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

7 Yorumlar