Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

Perfect Effects 4 Premium Edition Win & Mac (Kampanya)

Perfect Effects 4 ile fotoğraflarınıza HDR, derinlik, boyut ve dokular ekleyerek geliştirin, farklı stil efekt etkilerinden dilediğinizi seçin. Anında tek bir tıklama ile herhangi bir efekt ekleyebilir veya istedğiniz görünümü oluşturmak için bunları birleştirebilirsiniz. Perfect Effects 4 Free Adobe Lightroom, Photoshop, Photoshop Elements veya Apple Aperture ile birlikte veya bağımsız olarak kullanılabilir. kısa bir süre için $99.95 değerindeki yazılıma üzcresiz sahip olabilirsiniz.

Perfect Effects Özellikler:

  • 70 farklı efekt ve bunlara müdahale imkanı.
  • Güçlü bir maskeleme kontrolü ile fotoğrafın belirli bölümlerine herhangi bir efekt uygulayabilirsiniz.
  • Yeni maskeleme fırçası ile belirli alanlarda efektler uygulayıp kaldırabilirsiniz.
  • Mükemmel ve son derece şaşırtıcı bir görünüm oluşturmak için efektleri karıştırın. (Blending Modu)
  • Birden fazla efekt birleştirin ve mükemmel etkileri canlı önizlemeleri ile her efekti uygulamadan önce görebilirsiniz.
  • Dijital fotoğrafçılıktaki bazı problemleri çözebilir, gereken alanları koyu açık ya da sıcak hale getirmek için basit fırça darbeleri kullanabilirsiniz.

Kampanya sayfasındaki butona tıklatın, sonra açılan sayfadaki butona tıklatın ve sonrasında açılacak sayfanın altında sizden istenen bilgileri girip okeyleyin.
Açılacak olan sayfada link ve lisans görünecektir. (Not: Bu işemler sırasında sayfalarda geri gitmeyin hakkınızı kaybedebilirsiniz.)

Yorum Yap

4 Yorumlar