Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme Web Tarayıcı

Pgware Throttle 7 (Kampanya) 24 Saat

Pgware Throttle 7 GiveawayThrottle, anında internet hızını arttırmanızı sağlayan bir yazılımdır. Throttle daha pahalı bir internet paketi için ekstra aylık ücret ödemek zorunda kalmadan daha hızlı bir internetten yararlanmanıza izin verir. İnternetten dosyalar indirmenizi, gezinti ve çevrimiçi oyun oynamalarınızı daha hızlı yapabilirsiniz. Throttle, ağ paketleri geliştirmek için birkaç Windows kayıt defterinde değişiklikler yaparak internet bağlantı hızının arttırılması, daha hızlı internette gezinti ve daha hızlı dosya indirmenizi sağlar. Tek bir düğmeye tıklayın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın; web tarama artık çok daha keyifli ve online oyun oynamak inanılmaz eğlenceli hale gelecektir.  

 

Pgware Throttle 7 Giveaway

Buradan ulaşacağınız sayfanın en alt kısmından programı ve içerisinde lisans bulunan zip dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz.

——————————————————————————————————————————————

Bu program ile ilgili deneyimlerinizi veya sorunlarınızı buradan ulaşacağınız Yasal Forum’da paylaşabilirsiniz. Her çeşit yasal programın ve bilginin paylaşıldığı tek adres Yasal Forum…

Haydi şimdi sende TIKLA  her tür yasal bilgiyi ve içeriği Yasal Forum’da paylaşmanın ve almanın keyfini yaşa!.. 

1 yorum

Yorum Yap