Araçlar (Diğer) Sistem Temizleme Ücretsiz Program İndir

PhoneClean (Ücretsiz)

PhoneClean, IPhone, iPad ve iTouch’da daha fazla yer açmak ve cihazınızı hızlandırmak için yapılmış 1 numaralı ücretsiz sistem temizleme programıdır. Şimdiye kadar en hızlı ve basit bir iPhone sistem temizleme programına PhoneClean ile kavuşmuş olacaksınız.  iPhone telefonunuzu ücretsiz olarak App önbelleğini, cookies (çerezler) ve çevrim dışı gereksiz verilerini temizleyerek cihazınızda daha fazla yer açılmasını sağlayacaksınız.  Tüm iOS cihazlarda daha fazla depolama alanı açacaksınız. Telefonunuzun hızlandığını ve hafızasının artığını göreceksiniz. 

 

PhoneClean 1

 

IPhone, iPad ve iPod touch üzerinde daha fazla boş alan

Artık İPhone, iPad, iPod touch’ın hafızası için endişelenmenize gerek yok. Cihazlarınızda her zaman yeterli boş alana sahip olabilirsiniz. Müzik, film, fotoğraf ve eğlenmek için gereken tüm uygulamaları açılan boş hafızaya yükleyebilirsiniz.

 

IPhone daha hızlı ve daha sorunsuz olacak

PhoneClean, hantal ve gereksiz önbellekleri ve geçici dosyaları ortadan kaldırarak, hafızada daha fazla yer açar ve kaynak boşaltır. Böylece cihazınız daha hızlı ve stabil çalışacaktır.

 

Neden PhoneClean?

PhoneClean, Apps ya da iTunes tarafından oluşturulan gereksiz ve istenmeyen dosyaları temizler.  iPhone’un her köşesini taramak ve ulaşmak için hızlı bir tarama motoruna sahiptir. iOS cihazları taramak için geliştirilmiştir. 

 

 

PhoneClean 2

PhoneClean 3

Buradan  ücretsiz indirebilirsiniz. 

Yorum Yap