Araçlar (Diğer) Hediye ve Çekilişler Resim Düzenleme Tasarım Programları

Picture Collage Maker 3 (Hediye 20 Lisans)

Best Photo Collage MakerÇekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-sonsuzmabet 2-Andreas 3-ckaraca 4-maho43 5-Halil İbrahim 6-nishi 7-Wild 8-RAGAGH 9-cloud27 10-fulmoon 11-meryem 12-Rajesh Ghadye 13-spyking_21 14-mayamneti 15-melikeb 16-Bluer19 17-selim 18-mohamed abdalazez 19-ayturk 20-chess

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adresinizde olacaktır.

www.picturecollagesoftware.com sponsorluğunda sizlere 39.90 USD değerinde 20 adet Picture Collage Maker 3 lisans’ı hediye ediyoruz. Tüm takipçilerimiz konu altına  1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 21 Nisan 2012 Saat: 21.00

Picture Collage Maker, kullanımı kolay bir fotoğraf kolaj oluşturucudur. Aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için, çarpıcı çerçeveler içine fotoğraflar ve resimler ekleyebilirsiniz, böylece sradan gibi görünen fotoğraf bir sanat eserine dönüşebilir. Sadece birkaç tıklama ile kolajlar, Scrapbooks, afiş, davetiye, takvimler, tebrik kartları oluşturabilirsiniz. Profesyonel fotoğraf yazılımlarının aksine, bu güçlü kolaj oluşturucu, pratik bir şekilde ustaca kolajlar oluşturmanızı sağlayacaktır. Birkaç dakika içinde sadece birkaç fare tıklaması ile kolajlar, slaytlar oluşturun.

Yüzlerce kolaj şablonları arasından seçim yapın

Picture Collage Maker, kolajınız için fotoğraf düzenleri ve arka planlar şekilleri sunuyor. Profesyonelce çizilmiş şablonlar bir kütüphane ile birlikte gelir. Kağıt boyutu ve yönü üzerinde tam kontrol sağlar.

 

 

 

Kendi dijital fotoğraflarınız ile fotoğraf kolajlarını kişiselleştirin

Fotoğraflarınızı içeren klasörü seçin ve her fotoğrafın küçük bir görüntüsünü size gösterecektir. Basitçe sürükleyin ve arka plan üzerine resimleri bırakın. Her resmi yeniden boyutlandırın, etkiyi artırmak için tam olarak istediğiniz yere taşıyın, isteğinize göre az veya çok eğin.

 

 

 

Çerçeveler, maskeler, metin ve Cliparts ile fotoğraf kolajlarınızı süsleyin

Picture Collage Maker fotoğraflarınıza ekleyebileceğiniz, güzel ve geniş bir resim çerçeveleri koleksiyonu ile gelir. Geleneksel karelere ek olarak, program aynı zamanda, her görüntünün şeklini değiştirmenize izin verir ve her bir resim için uygulayabileceğiniz maskeler vardır. Kolajınızın herhangi bir yerine, herhangi bir renk veya boyutta, metin eklemek çok kolaydır. Tatil görüntüleri, takım maskotları ve şirket logoları ekleyerek kişiselleştirebilirsiniz.

 

 

Kolajlarınızı basın yada arkadaşlarınız ve aileniz ile doğrudan e-posta ile paylaşın

Proje kaydetmek, gelecek güncellemeler için veya arkadaşlarınıza göndermek için bir jpeg dosyası olarak kaydedebilir, ya da, gelecek kolaj için bir temel olarak kullanmak için bir şablona çevirebilirsiniz. Hatta Windows duvar kağıdı kolajı yapabilirsiniz.

 

 

 

Kolaj Sihirbazı

Picture Collage Maker’ı kullanmak çok kolaydır. Picture Collage Maker sihirbazını kullanmak programı daha da kolay hale getirir.

 

 

 

 

Takvim

Picture Collage Maker kişiye özel takvimler oluşturmanız için size yardımcı olmak için tasarlanmış cömert seçimler sunar. Sonra bunları basabilir veya paylaşabilirsiniz. Her grup için takvimler yapabilirsiniz.

 

 

 

Tebrik kartı

Picture Collage Maker ile saniyeler içinde tebrik kartları oluşturabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınıza tatil kartları, tebrik kartları gönderebilirsiniz.

 

 

 

 

Sistem Gereksinimleri: Microsoft Windows 2000, XP, 2003, Vista veya Windows7

Dosya Boyutu: 68.09MB

———————————————————————————————————————————————————————-

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Kampanya haberimizi Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınızı eklerseniz çok memnun oluruz, ilginize Teşekkür ederiz.

Yasal Forum‘a üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın…

45 Yorumlar

Yorum Yap