Kampanyalar & Giveaways Mac Resim Düzenleme

Picture Instruments Fast Resize ile Hızlı resim Boyutlandırma

Yazar admin

Picture Instruments Fast Resize ile birden fazla görüntüyü, e-posta sunucusu üzerinden göndermek için seri bir şekilde anında boyutlandırın. Resimlerin genişlik ve yükseklik boyutlarını değiştirmek için kullanabileceğiniz Fast Resize aynı işlevi gören programlara nazaran 2 kat daha hızlıdır.

Picture Instruments Fast Resize ile Boyutlandırma Nasıl Yapılır ve Kullanılır?

Program simgesinin üzerine bir kaç görüntü veya resim içeren bir klasörü sürüklemeniz gerekir ve yine bu boyutlandırılmış görüntüleri içeren dosya otomatik olarak açılacaktır. Bundan sonra görüntülerinizi bir e-posta istemcisine kolayca sürükleyebilirsiniz. Yazılımın varsayılan ayarlarıyla resimlerinizi ölçeklendirerek, resimlerin 20-25 kadarını bir e-postayla servis sağlayıcı üzerine kolayca sürükleyerek gönderebilirsiniz.

Picture Instruments Fast Resize,image resizer for windows,free image resizer

Varsayılan ayarlara ilave olarak, ölçekleme ayarlarını programda manuel olarak da yapabilirsiniz. Sabit çıkış boyutunu piksel cinsinden veya orijinal boyutun yüzdesi olarak tanımlayabilirsiniz. JPEG sıkıştırma unsurunu manuel olarak % 0-100 arasında bir kalite de ayarlayabilirsiniz.

Dahası, her bir ölçekli görüntüye ayrı bir dosya uzantısı adı ekleyebilirsiniz. Örneğin; Rastgele bir karakter dizesine ek olarak, ölçekli görüntünün çeşitli köşe parantezleri de eklenebilir.  X dizesi, 1000 x 1500 piksel boyutundaki bir görüntüye x 1500 uzantısını ekler. Picture Instruments Fast Resize’deki yardım bölümünde tüm mevcut özellikleri bulabilirsiniz.

Fast Resize,fast ımage resizer indir, fast image resizer kullanımı

Ölçeklendirilmiş görüntüler orijinal klasörüne veya orijinal klasörün içindeki bir “Hızlı yeniden Boyutlandırılmış” alt klasörüne yada tek tek atayabileceğiniz bir başka klasöre kaydedilebilir.

İsteğe bağlı olarak, ölçeklendirilmiş resimleri içeren klasör her ölçeklendirme sonrasında otomatik olarak açılacaktır.

Ölçeklemeyi istediğiniz görüntüleri, program simgesine sürüklemenin dışında programın etkin penceresinin üzerine de sürükleyebilirsiniz.

Fast Image Resizer indir
Windows için – v1.0.4 (43.55 MB)
XP | Vista | 7 | 8 | 10

MAC için – v1.0.4 (14.79 MB)
10.7 | 10.8 | 10.9 | 10.10 | 10.11 | 10.12

Fiyat: $25.00
Dosya Boyut: 58.7 MB

Picture Instruments Fast Resize indir

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak