Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

PostworkShop Basic Edition (Kampanya)

PostworkShop Basic Edition gelişmiş özellikleri olan farklı bir fotoğraf editörüdür. Fotoğraflarınıza yağlı boya, karakalem çizim, sulu boya, eski zaman efektleri uygulamanıza olanak tanır, 19$ değerindeki bu program bir süreliğine ücretsiz.

Suluboya, karakalem, ya da eskimiş  fotoğrafları oluşturmak 50 sanatsal stil bulunur. 800 piksel · Render özelliği (JPEG, PNG, BMP, TGA, GIF, TIF, PSD, ABR) formatlarını kullanabilirsiniz. Kolay kullanımlı arayüzü ve özellikleri ile dakikalar içinde fotoğraflarınızı yeni stilleri uygulamanıza izin verir.

PostworkShop Basic Edition, Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 32-bit sürümü ve Mac OS X 10.5/10.6 (Intel sadece) 32-bit sürümünü

Buradan ulaşılan sayfada CPN4890710839  numaralı coupon kodu yazılı durumda olan bölüm açılacak yanında enter yazan yere tıklayın. Daha sonra yine aynı sayfada sol alt kısımda PERSONAL INFORMATION yazan bölümde kırmızı yıldızlarla belirtilen yerleri doldurup sağ tarafta bulunan Secure Checkout butonuna basın işlem doğru ise açılan sayfada ürün kodu ve indirme linki belirecek, bu bilgiler mailinizede gelecek.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak