Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways

Rankaware (Kampanya) 48 Saat

Rankaware, size çeşitli arama motorlarında web sitenizin sıralaması için gereken SEO özelliklerini sunması için tasarlanmış kullanımı kolay ve güvenilir bir programdır. Rankaware, kullanıcı tanımlı anahtar kelimelerle, çeşitli arama motorları olan Google, Yahoo! ve Bing sayfalarında çeşitli sitelerin sıralamalarını izlemenize olanak sağlayan sezgisel ve etkin bir SEO aracıdır. 

 

Genel  

Belirli bir web sitesinin sıralamasını belirlemek için, önce onun URL adresini girmeniz gerekir. ‘Anahtar Kelimeler’ bölümü size analizinde kullanmak istediğiniz tüm kelimeleri, ifadeleri veya etiketleri, tek bir hat üzerinde girmenizi sağlar…  

Kampanya Hakkında  

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasının alt kısmında bulunan sosyal medya ikonlarından birini kullanarak kampanyayı takipçilerinize paylaşarak programa ücretsiz sahip olabilirsiniz. Eğer sosyal medya hesaplarından hiç birine sahip değilseniz veya kampanyayı duyurmak istemiyorsanız o zaman geri sayım yapan sayacın sıfırlanmasını da bekleyerek programa ücretsiz ulaşma imkanına sahipsiniz.. 

Program Detayları  

Yayıncı: Rankaware
İletişim: support@myrankaware.com
Dosya Boyutu: 4.34MB
Sistem Gereksinimleri: Tüm Windows sistemleri 

Fiyatı: 99,97 $

Ürün Resimleri

Yorum Yap