Hard Disk Kampanyalar & Giveaways

Registry CleanUp 5 Suite (Kampanya)

Kayıt CleanUP 5 suit ile gereksiz ve eskimiş kayıt defteri anahtarlarını hızlı ve rahat bir şekilde  ortadan kaldırın.Yeni  çoklu işlemci desteği ile, uygulama kayıt defteri temizlemeyi hızlı bir şekilde gerçekleştirir, ve Kayıt defterinin tüm kusurlarını temizler ilk adımda Kayıt Defteri “Windows’un kalbini” analiz eder.Temizleme  öncesi geri yükleme noktası oluşturur. Kayıt araması tamamlandığında, yanlış girdileri  veya güncel olmayanları gösterir  Kaldır’ı tıklattığınızda işaretlenenleri siler.

 

Registry CleanUP Starter-Edition kayıt defterindeki yararsız ve gereksiz kayıt defteri anahtarlarını analiz ederek saptayan program yedek alıp gerekli temizliği yapıyor ayrıca kayıt defteri birleştirme, başlangıç yöneticisi, kayıt defteri düzenleyicisi gibi özellileri bulunmakta.
Programdan memnun kaldığınızda TRY 30.45 / EUR 14.99 gibi bir ücret karşılığı full versiyona geçebilirsiniz.

Programda Kayıt defteri temizleyicinin yanında ,kayıt defteri birleştirme, başlangıç ​​yöneticisi ve kayıt defteri editörü vardır

 

Registry CleanUp 5 Suite programını buradan indirin ve kurun,kayıt için açılan sayfada gerekli alanları doldurup okeyleyin,bu işlem sonrası mail adresinize gelen linke tıklayın lisansınız 2. bir mail ile gelsin.

8 Yorumlar

Yorum Yap