Araçlar (Diğer) Format Dönüştürücüler / Converter Resim Düzenleme Ücretsiz Program İndir

RoboSizer (Şimdi Ücretsiz)

 

RoboSizer arkadaşlarınız ve ailenizle fotoğraf paylaşma şeklini değiştirecek  tam otomatik bir resim boyutlandırma yazılımıdır. RoboSizer diğer resim boyutlandırma araçları aksine,  herhangi bir kullanıcı müdahalesi olmadan en sevdiğiniz e-posta programları, anlık mesajlaşma ve web tarayıcıları ile çalışır , fotoğraflarınızı otomatik olarak yeniden boyutlandırılır.

     

  •   Tam otomatiktir kullanıcı müdahalesi gerekmez
  •   Eki boyut sınırlamalarının üstesinden gelir
  •   Zaman ve bant genişliğinden tasarruf sağlar
  •   Popüler varsayılan ayarlarla önceden yapılandırılır
  •   Sizin orijinal görüntülerinizi asla değiştirmez
  •   Birçok popüler program ile  çalışır
  •   Boyutlandırma ayarlarını özelleştirebilirsiniz
  •   Yüksek kaliteli yeniden boyutlandırma algoritması
  •   Herhangi bir görüntü için ayarlarınızı anlık izleyin
  •   Hızla tepsi simgesi  ile profiller arasında geçiş yapın

RoboSizer  Outlook, Webmail (Gmail, Yahoo vb), Skype, ICQ, Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chrome gibi 30’dan fazla favori uygulamalar ile çalışır.
Desteklenen uygulamaların tam listesi için tıklayınız.

Otomatik boyutlandırma size zaman kazandırır , yapılandırma için ekstra adımlar atmaya gerek kalmaz !  fotoğraf paylaşımı için desteklenen bir uygulamayı kullandığınızda RoboSizer durumu otomatik olarak algılar.

Sizin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş RoboSizer  varsayılan ayarları bir çok kullanım  için mükemmel sonuçlar sağlamak üzere tasarlanmıştır.  Belirli boyutlandırma ihtiyacı duyarsanız  kolayca ayarlarını özelleştirebilir ve  kendi özel profillerinizi oluşturabilirsiniz.

Zaman ve bant genişliğinden tasarruf edin , RoboSizer dakikalar içinde hızlı bir biçimde yükleme yapmanızı sağlar.

Çoğu e-posta sağlayıcısı 25 Mb üzerini boyutlardaki ekleri sınırlar, bu nedenle 5-6 tam boy resim eklemenizi sağlar.  RoboSizer ise otomatik sıkıştırma ve boyutlandırma teknikleri ile, yüzlerce fotoğraf eklenize olanak sağlar.

Sistem tepsisinden profillerinizi değiştirebilirsiniz.  RoboSizer sizin Sytem tepsisinde farklı profiller arasında hızlı geçiş yapmanıza olanak tanır.

     

Bir fotoğrafın  yeniden boyutlandırıldığında nasıl görüneceğini sınamak için, fotoğrafı  RoboSizer önizleme alanı üzerine sürükleyip bırakın, önizleme üzerinde sağ tıklama ile açılan menüden geçerli profilin ayarlarına göre yeniden boyutlandırma yapıp kaydedin.

RoboSizer 32-bit ve 64-bit işletim sistemleri – Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 ile uyumludur.
Dosya boyutu: 3174 Kb

RoboSizer en son sürümünü  Şimdi ücretsiz!

Sürümü kaydetmek ve deneme sınırlamalarını devre dışı bırakmak için, buradan ulaşılan sayfadan programı indirin ve aynı sayfada verilen Kullanıcı adı ve Kayıt kodunu girin.

5 Yorumlar

Yorum Yap