Güvenlik Programları Kampanyalar & Giveaways

Safe Returner (Kampanya)1 yıl

Safe Returner Truva Atları, solucanlar, Adware, Spyware gibi kötü amaçlı yazılımları tespit eden ve bunları kaldırmanızı sağlayan bir güvenlik uygulamasıdır 1 yıl süreli kampanya Buradan ulaşılan sayfada gerekli yere mail adresinizi girip okeyleyin lisans numaranız görünecek, programı buradan indirebilirsiniz. (Kampanya 24 saat)

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle

 • The topics related with this post excepted as good I offer to buy essays and people should to buy research papers.

 • That is understandable that money can make us disembarrass. But how to act if somebody has no cash? The one way only is to try to get the loan or just credit loan.

 • Biz sitemizde Beta programlara bile kolay kolay yer vermiyoruz amaç yeterli bilgi sahibi olmayan kişilerin pc si zarar görmesin diye düşünüyoruz.

 • [Ben de de avira ve emsisoft uyarı vermişti.Emsisoft bir sonraki güncellemede yanlış alarm olduğu uyarısını verdi. Aviraya da yanlış alarm olabileceği şüphesiyle dosyayı gönderdim. Bana gönderdikleri mesajda yanlış alarm olduğunu ilerki güncellemelerde imza tabanınıdan çıkaracaklarını belirttiler.] (Alıntıdır)

  Lütfen bir konuyu incelerken tamamıyla inceleyelim.. Verdiğim link’de yukarıdaki alıntı yer almaktadır. Buda programın zararlı bir yazılım olmadığını ortaya açıkça koymaktadır. Sitemizde yayınlanan her program dikkatle seçilerek sunulur…

 • [bu linkten indirilenleri AVİRA zararlı olarak görüp karantinaya attı… Bilgi olarak da trojen falan yazıyor.](Alıntı)
  trojan şüphesi çok fazla,üstelik tarama süresi 2 dak.bile sürmüyor.Yani şüphe fazla,en iyisi uzak durmak.Teşekkür,ben almıyayım…

 • Verdiğim link’i incelerseniz bazı güvenlik yazılımlarının yanlış sonuç verdiğini görebilirsiniz..

  http://doctus.org/showthread.php?t=50548

  Güvenlik yazılımları birbirleriyle çakışıp kendilerini zararlı yazılım olarak görebilirler.. Eğer uyumsuzluk söz konusuysa uyumlu olan güvenlik yazılımınızı kullanırsınız…

 • dosyada trojan var iki defa denedim ikisinde de norton uyarı verdi dosyayı sildi. bu kampanyada bir sorun var gibi görünüyor. dikkatli olmanızda fayda var.

 • Lisans anahtarını Aktive ettikden sonra bana sadece 143 gün verdi.Tekrar ilgili kaynağınıza danışırmısınız?