Araçlar (Diğer) Ücretsiz Program İndir

SeaMonkey (Ücretsiz)

SeaMonkey web tarayıcı, gelişmiş e-posta yöneticisi, haber grubu ve feed istemcisi, IRC sohbet ve HTML düzenleme gibi basit tüm internet ihtiyaçlarınızı tek bir uygulama altında toplayan bir programdır. Bir çok dilin yanında Türkçe dil seçeneği, Mozilla nın destekçi olması, açık kaynak kodlu bir yazılım olması en büyük artılarıdır.

SeaMonkey ®Projesi

SeaMonkey projesi SeaMonkey all-in-one internet uygulama paketi geliştirmek için bir topluluğun çabalarıdır. Böyle bir yazılım paketi daha önce Netscape ve Mozilla tarafından popüler hale getirildi ve SeaMonkey projesi bu konsepti geliştirmek ve yüksek kaliteli güncellemeleri sunmaya devam etmiştir.  İçeriğinde web besleme okuyucu, HTML editörü, IRC sohbet ve web geliştirme araçları ile bir İnternet tarayıcı, e-posta ve haber grubu istemcisi ile SeaMonkey, ileri düzey kullanıcılar, web geliştiricileri ve kurumsal kullanıcılara hitap edebilmektedir..

Mozilla tarafından güçlendirilmiş bünyesinde, SeaMonkey Mozilla , Firefox, Thunderbird, Camino, Sunbird ve Miro gibi başarılı kardeşlerleri ile aynı kaynak kodlarını kullanır. Mozilla Vakfı tarafından sağlanan yasal destek ile üretilmektedir. .

Son sürümünü buradan istediğiniz dilde indirebilirsiniz.

Yorum Yap