Sistem Temizleme Ücretsiz Program İndir

SlimCleaner 1.6 (Ücretsiz)

SlimCleaner ile sistem bakım ve temizliği  yaparak  bilgisayarınızın performansını arttırmanızı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. SlimCleaner PC onarım ve optimizasyonu için sosyal ağ kullanan ilk yazılımdır. SlimCleaner bilgisayar performansını artırmak için gerçek zamanlı geri bildirim sağlayan bir kullanıcı topluluğu ile sektörün en hızlı PC temizleme motorunu birleştirir.

SlimCleaner 1.8 yeni sürümünü buradan indirebilirsiniz. Windows XP / Vista / 7

Temizleyici
PC yavaşlatan gereksiz dosyaları analiz etmek ve temizlemek için  sektörün en hızlı, en güçlü motorunu kullanır.

Optimize
Kullanıcıların  başlatılması istediği hizmetleri ayarlamanıza olanak tanıyor ve dünyanın ilk bulut tabanlı optimizasyon motoru ve geri bildirim destekli özellğini kullanılarak PC performansını koruyor.

Uninstaller
SlimCleaner bünyesinde güçlü bir kaldırıcı bulununduruyor, uygulamaları karşılaştırmak, tutmak veya kaldırmak için tavsiyelerde bulunan gerçek zamanlı akış kullanır.

Parçalayıcı 
Eğer sisteminizde istemediğiniz dosyaları silmek istiyorsanız parçalayıcı ile silinmiş dosyaları geri gelmeyecek biçimde silmenizi sağlar.

Hijack Girişi
Hijack girişi özelliği ile zararlı olan yazılımları tespit ederek kaldırmanızı sağlar.

Windows araçları
Elverişli kolay bir arayüz ile sistem araçları ve ayarları düzenlemenize yardımcı olur. Aygıt yöneticisi, performans izleme, güvenlik ayarları, geri yükleme ayarları, sistem bilgileri ve daha fazlası için erişim sağlar.

İşletim Sistemleri: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 (5.69MB)

Buradan ulaşıp indirebilirsiniz.

1 yorum

Yorum Yap