Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways

Smart Diary Suite Lite (Kampanya) 24 Saat

Smart Diary Suite Lite, randevu düzenleyicisi, görev yöneticisi, not defteri ve daha fazlası için herkesin ihtiyaçlarını karşılayan harika bir günlük yazılımıdır. Kolay ve anlaşılır bir arayüz sunar. Smart Diary Suite Lite ile diyetlerinizi, sağlık notlarınızı ve tüm aktivitelerinizi planlayıp kayıt altına alabilirsiniz. Birden fazla farklı günlükleri tutabilirsiniz. Bir şifre ile tüm bilgileri saklanır ve korunur.  Notlarınız içine önemli bilgilerinizi ekleyin, önemli tarihler izlemek için entegre takvimi kullanın. Kısacası, Smart Diary Suite Lite size yoğun yaşamınızda yardımcı olmak için her şeyi planlama ve kayıt etme imkânı sunar.  

Smart Diary Suite önemli faaliyetlerinizi organize edip sürdürebilirsiniz. Smart Diary Suite kişisel bilgileri  tek bir yerde tutmak için düşünülmüş , insanlara yardımcı olmak için tasarlanmış bir günlük yazılımıdır.

Smart Diary Suite, kolay kullanımlı günlük veya haftalık kendi yaşam programınızı oluşturmanızı sağlayan ve hayatınızı organize etmenize yardımcı bir yazılımdır. Bir nevi dijital ajanda diyebiliriz. Tek bir yerde tüm istediğiniz bilgileri tutabilirsiniz. Böylece bir günlük, görevler, notlar, beslenme ve farklı birçok konuyu takip ederek işlerinizi daha düzenli bir şekle sokabilirsiniz.

 

Yorum Yap