Güvenlik Programları Kampanyalar & Giveaways Web Tarayıcı

Smart DNS Proxy (Kampanya) 6 Aylık

RNe44M1Smart DNS Proxy Web sitelerindeki engelini kaldırmanızı sağlayan, Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Pandora ve diğer servislere erişim sağlayan çok yönlü bir DNS hizmetidir. Her cihaz üzerinde çalışır .

Genel

Screenshot_89

Smart DNS Proxy ses ve video streaming hizmetleri de dahil olmak üzere tüm web sitelerinin engelini kaldırmak için güvenli bir DNS proxy dir. Netflix, Hulu, Facebook, Twitter, YouTube, YouTube, BBC iPlayer, Pandora, Spotify ve benzeri web sitelerini engelini kaldırmak için Smart DNS Proxy kullanmak daha kolay ve daha hızlıdır.  Smart DNS Proxy ile, herhangi bir bloke web sitesini ziyaret edebilir ve herhangi bir streaming hizmetine erişebilirsiniz.

Kampanya Hakkında

Kampanya 3 gün için burada…

(Lisans için siteye ücretsiz üyelik gerekmektedir.)

Program Detayları

– Ev kullanıcıları için 6 ay süre ile geçerlidir.

– Windows XP, Vista, 7 destekler, ve 8 / 8.1 (32-bit ve 64-bit), Mac OS X, Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry ve Linux

Resimler

4 Yorumlar

  • sanırım ip ye göre veriyor. her bağlandığımızda ip miz değiştiğine göre çok da işimize yaramayabilir
    Information: Your IP: 95….. is inactive. Please click on the IP activation link in your email that you have received, once this verification step is complete, your account will be fully activated and you will be able to use all our services. If you do not see our email, please make sure you check junk/spam email folders. If you have any questions or concerns, please use Contact Us Form.

  • admin siteye üye oldum fakat ücretli 24 dolar istiyor.Free olan sürüme dns adresi listesi var birşeyi yanlış mı yaptım.

  • admin senin syande aylardır astrill i kullanıyorum öyle büyük bir rahatlık sunuyor ki.
    bitmek üzereydi bu iyi oldu.. emeğine sağlık. allah razı olsun ayrıca 😀

Yorum Yap