Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways

Smideo HD 2013 SE (Kampanya) 24 Saat

Smideo HD 2013 SE, birçok popüler video sitesinden videolar kaydedebileceğiniz, resimlerinizden slayt gösterileri oluşturabileceğiniz, seyrettiğiniz video ve sitelerden anlık görüntüler aldığınız vb. gibi birçok işlevi olan çok fonksiyonlu bir programdır.  Ayrıca bilgisayarınızdan ses kayıtları yapabilir, şarkılarınızı ve videolarınızı sosyal paylaşım sitelerine yükleyebilirsiniz. Yazılım ile farklı resimleri nette arayıp bulabilir ve bilgisayarınızdaki resimleri ve videoları açık izleyebilirsiniz. İstediğiniz resimleri ve videoları CD’lere yazdırabilirsiniz.

Smideo HD ile cazip tatil fotoğraflarınız ve aile fotoğraflarınızı ile videolarında yer aldığı slideshowlar oluşturabilirsiniz. Smideo Youtube video veya ekrandan kayıt ettiğiniz parçaları içerebilir. Daha sonra kendi MP3 müziklerinizi veya kayıt ettiğiniz konuşmaları ekleyebilirsiniz.

Buradan ulaşacağınız sayfadan 24 saat içinde 17 no’lu kutuyu tıklayıp ücretsiz indirebilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar

  • Herhangi bir sorun gözükmemekte.. Program sorunsuz inmektedir.. Farklı bir tarayıcı ile deneyin ve güvenlik programlarınızın siteyi engellemediğinden emin olun…