Araçlar (Diğer) Format Dönüştürücüler / Converter Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways PDF Programları Resim Düzenleme

Softdiv PDF to Image Converter (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Softdiv PDF to Image ConverterKampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

 Lisanslarınız firma tarafından hazırlanıp gönderilecektir.

www.softdivshareware.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.softdivshareware.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekilişsiz kurasız USD 29.95 değerinde Softdiv PDF to Image Converter lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanya sonunda mail adreslerinize gönderilecektir.

Softdiv PDF to Image Converter, PDF dosyaları için tasarlanmış bir dönüştürücüdür. PDF dosyalarını PNG, JPG, BMP, GIF, TGA, TIFF, ICO, ve daha fazla resim formatlarına dönüştürebilir. Programın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımı çok kolaydır. Adım adım kullanım sihirbazı talimatları size rehberlik ederek her işinizi kolayca halletmenizi ve programı rahatça sorunsuz kullanmanızı sağlıyor. PDF belgelerinizi resimlere dönüştürmek için bilgisayarınızda illaki Adobe Reader programının yüklü olması gerekmiyor.  Softdiv PDF to Image Converter tekli ve çoklu sayfaları destekler. PDF dosyalarını dönüştürürken önizleme yapabilir ve ona göre belgelerinizi resim formatlarına çevirebilirsiniz.  

 

 

PDF belgelerini ayrı ayrı veya bütün olarak toplu dönüştürebilirsiniz. Gelişmiş özellikleri sayesinde dönüştürmeleri özelleştirmek için seçenek içerir. Görüntüleri sabit bir klasöre veya istediğiniz bir konuma bırakabilir. PDF belgelerini daha kaliteli veya daha küçük dosya boyutu ile dönüştürebilirsiniz. Görüntü formatı özelliklerini özelleştirebilir, çıktı, klasör, görüntü genişliği, yükseklik, boy oranı ve DPI gibi ayarları düzenleyebilirsiniz.

Yazılım özellikleri:

PDF (tekli ve çoklu sayfa) dosyalarını görüntü formatları EXR PNG, JPG, BMP, GIF, TIFF, ICO, JP2, J2C, PDF, TGA, WBMP, PNM, XPM vb. gibi formatlara dönüştürebilir.

Kullanım sihirbazı ile adım adım işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hiç zorlanmadan programı kullanabilirsiniz.

Dönüştürmeden önce PDF dosyalarını önizleme yaparak ona göre dönüştürme yapabilirsiniz.

Ayrı ayrı PDF dosyası alma veya toplu dönüşüm için bütün olarak klasörden PDF belgelerini alabilirsiniz.

PDF dosyalarını sabit bir konumu veya istediğiniz bir bölüme dönüştürerek koyabilirsiniz.

Çıkış görüntü biçimi ayarlarını özelleştirebilirsiniz. Seçenek, genişlik, yükseklik, boy oranı ve DPI gibi.

 

 

Sistem Gereksinimleri:

Microsoft Windows XP, 2000, 2003, 2008, Vista, 7

Pentium 200 İşlemci

64 MB RAM

20 MB Sabit Disk Depolama

 

Softdiv PDF to Image Converter

Buradan indirebilirsiniz / Download here

——————————————————————————————————————————————————–

Yasal Programa Sizde Destek Olun…                     

Kampanya haberimizi tüm forum, blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz. İlginize teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Yasal Foruma üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın… (En yeni  kampanya haberleri ve ücretsiz programlar burada paylaşılıyor)

 

 

39 Yorumlar