Araçlar (Diğer) Sistem Temizleme Ücretsiz Program İndir

Startup Sentinel (Ücretsiz)

SuS iconStartup Sentinel, bilgisayarlarının en yüksek hızda açılmasını isteyen kullanıcılar için en iyi açılış performansını sağlayan programdır. Bilgisayarla beraber otomatik olarak açılan programlar ve uygulamalar bilgisayarın açılış hızını düşürür ve bu sebeple bilgisayarınız daha geç açılabilir. Startup Sentinel, gereksiz yere Windows’la beraber açılan programları devre dışı bırakabilir. Onları analiz eder ve gereksiz ve bilgisayarı yavaşlatan programları belirler. Gereksiz veya kötü amaçlı yazılımları kara listeye alır ve açılışlarını engeller. İşe yarayan ve otomatik başlaması gereken yazılımlar ise beyaz listeye alınır. Başlangıçta çalışmaya başlayan programları kontrol altına alarak bilgisayarınızın açılış hızını artırabilirsiniz.   

 

Özellikler

Başlangıçta açılan yazılımları otomatik olarak algılar.
Güvenilir yazılımlara izin verir ve onları beyaz listeye ekler.
Kötü amaçlı yazılım veya istenmeyen yazılımları kara listeye ekler.
Uluslararası destek sunar.

 

Buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Bilginize: Program kurulurken “Relevant Knowledge” adlı bir program daha kurulmaktadır, bu programda antivirüs programları tarafından zararlı görülmektedir.

——————————————————————————————————————————————

Bu program ile ilgili deneyimlerinizi veya sorunlarınızı buradan ulaşacağınız Yasal Forum’da paylaşabilirsiniz. Her çeşit yasal programın ve bilginin paylaşıldığı tek adres Yasal Forum…

Haydi şimdi sende TIKLA  ve her tür yasal bilgiyi ve içeriği Yasal Forum’da paylaşmanın ve almanın keyfini yaşa!.. 

Yorum Yap