Oyun İndir

Super Street Fighter II Turbo HD Remix (2020) Full İndir

Super Street Fighter II Turbo HD Remix
blank
Yazar admin

Efsane oyun Super Street Fighter II‘ yi bilmeyeniniz yoktur. Capcom tarafından geliştirilen oyunun yeni versiyonlarında görüntü, ses ve efekt kalitesinde hatırı sayılır derecede iyileştirmeler mevcut. Street Fighter, oyun sevenlerin tutkusu olmaya devam ediyor.

super-street-fighter-ii-turbo-hd-remix-pc

Super Street Fighter II Turbo HD Remix (2020 PC) sürümünü alıp denemeniz kesinlikle tavsiye olunur. Eğer PS3 kullanıyorsanız alt kısımda uygun fiyata alabileceğiniz bir yer mevcut.

Size sunduğumuz Street Fighter 2′ nin bu versiyonu tamamen ekran görüntüsü ve videoda gördüğünüz gibidir.

İnternet ortamında oyunu aramaya kalktığınızda karşınıza ya virüslü dosyalar yada bahsedilen Street Fighter 2 sürümüyle alakası olmayan versiyonları çıkar. Çok fazla oyun oynamasam da bu oyunu küçüklüğümden beri oynarım.

Super Street Fighter II Turbo

Super Street Fighter II Turbo HD Remix ile istediğiniz dövüş karakterini seçip, kıyasıya bir dövüş müsabakası gerçekleştirebilirsiniz.

Oyun tuşları: (Yumruk tuşları L, Ş, İ – Tekme tuşları Ö, Ç, .) ve yön tuşlarıdır.

super-street-fighter-ii-turbo-hd-remix-indir

Super Street Fighter II Turbo HD Remix 2020 oyunu Ken, Ryu, Blanka, Zangief, Vega, Dhalsim, Balrog, Guile, T. Hawk, Chun-Li, E. Honda, Deejay, Sagat, Cammy, Feilong, Akuma, M. Bison olmak üzere tam 17 karakter içeriyor ve oyunda 26 aşama ve senaryo mevcut.

Başta ARCADE olmak üzere birçok oyun modu ve çeşitli ayarlar bulunuyor. Keyifli oyunlar…

SUPER STREET FIGHTER II TURBO HD REMIX İNDİR

Şimdilik PC sürümü için firmadan haber bekliyoruz. Bunun yerine oyunun PS3 (Playstation) versiyonu için satın alabilirsiniz.

Buy Now

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 2 Average: 3]

Yorum bırak

2 Yorumlar