Kampanyalar & Giveaways Yedekleme Programları

SuperEasy 1-Click Backup (Kampanya) 10 Gün

Yazar admin

SuperEasy 1-Click Backup, tek bir tıklama ile veri kaybına karşı sisteminizi korumanızı sağlar. Sistem ayarları otomatik olarak tarar ve yedek oluşturabilir. Özelleştirilebilir ayarları sayesinde yedekleme bölümlerini ayarlayabilirsiniz. Arka planda çalışarak yedek oluşturabilir.

Genel

Tüm sabit diskler zamanla bozulur. Genellde 3. yılında disklerin bozulma şansı %10′dur. Önemli dokümanlarınızı , fotoğraflarınızı ve iş verilerinizi diskiniz hasara uğramadan önce kolayca ve emin bir şekilde yedekleyin! SuperEasy 1-Click Backup gereken işi kendi kendine halleder. Sistem ayarları otomatik olarak taranır fakat özelleştirilebilir haldedir ve yedekleme işlemi arka planda iş akışını engellemiyecek şekilde devam eder. SuperEasy 1-Click Backup’ın çalışması için tek bir fare tıkı yeterlidir.İster komple sistemi isterseniz de sadece önemli verilerinizin yedeklerini oluşturabilirsiniz.

Kampanya Hakkında

Buradan ulaşabilirsiniz.

Lisans almak için Facebook veya Tweet ile paylaşım yapabilir yada sağ alttaki geri sayım saatinin sıfırlanmasını bekleyebilirsiniz.

Program Detayları

Güncel versiyon v1.13

İndirme boyutu isteğe bağlı önyüklenebilir disk için 525 MB ile 26.3 MB

Windows XP, Vista, 7, ve 8 Destekler (32-bit ve 64-bit)

Fiyatı: 19,95 $

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak