Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

SuperEasy SpeedUp 2 (Kampanya) 72 Saat

SpeedUp 2Zamanla en modern bilgisayar bile yavaşlayabilir. SuperEasy SpeedUp 2, bilgisayarı yavaşlatan gizli hataları, istenmeyen başlangıç ​​girişlerini ve diğer sorunları bulur ve düzenler. Herkes kendi bilgisayarının her zaman istikrarlı ve hızlı olmasını ister. SuperEasy SpeedUp 2, bilgisayarınızı hızlandırabilir. Ayrıca, yazılım İnternet kalıntılarını temizler ve kayıt defteri sorunlarını düzeltebilir. Sabit diskteki gereksiz verileri silerek disk alanınızda fazladan yer açabilir.   

 

Buradan kampanya sayfasına ulaşıp aşağıdaki işlemleri yaparak programa ücretsiz sahip olabilirsiniz. 

1- Download It Now butonuna basın.

2-Açılan sayfada bulunan boş alanları doldurup “Start Downloading Now” butonuna basın.

3-Açılan sayfada programın indirme bağlantısı, lisansınız veya lisans alacağınız sayfanın linki görünecektir…

——————————————————————————————————————————————

Bu program ile ilgili deneyimlerinizi veya sorunlarınızı buradan ulaşacağınız Yasal Forum’da paylaşabilirsiniz. Her çeşit yasal programın ve bilginin paylaşıldığı tek adres Yasal Forum…

Haydi şimdi sende TIKLA  ve her tür yasal bilgiyi ve içeriği Yasal Forum’da paylaşmanın ve almanın keyfini yaşa!.. 

2 Yorumlar

  • Tek sıkıntısı Türkçe dil desteği olmaması . Çok değişik ve tanınmış temizlik programları kullandım bu program onlardan üstün diyebilirim. Nereden bu kanıya vardın derseniz programı kendi cabamla Türkçeleştirdim her aşmada programı kontrol ettim görevini gayet başarılı yerine getirdi. Programın menü kontrol penceresi anlaşılır şekilde hazırlanmış. Tavsiye edebileceğim program dediğim gibi Türkçe dil desteği yok bende yaptığım çalışmayı burada veremiyorum yazılım firmasının izni gerekiyor.

  • katılıyorum, yazılım gerçekten kaliteli ve tek eksiği Türkçe Dili Desteklememesi..
    Ancak Bende İncelediğim bazı Sistem Optimizasyon Yazılımları içinde vasat kalıyor. Bunların içinde ise elbette sisteme göre farklılık göstermekle birlikte Advanced System Care, Auslogics Boostspeed ve Wisecare önerebileceklerim içerisinde, özellikle son iki saydığım şaşırtıcı derecede
    windows 8 sistemini rahatlattı diyebilirim fakat bu yazılımlarla windows 7’de aynı performansı alamadım orada da ASC etkili oldu..
    benim tavsiyem bilinçli kullanmak şartıyla ASC ve Wise Care mutlaka ccleaner’a ek olarak PC’de hazır bulunmalı..

Yorum Yap