Araçlar (Diğer) Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

SuperRam (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway ended.

İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

www.pgware.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.pgware.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekiliş ve kura olmadan $14.99 değerinde SuperRam lisansı hediye ediyoruz. Hediye lisansınıza, tanıtım yazımızın alt kısmındaki link’ten ulaşabilirsiniz. Publicity under the license page.

SuperRam, bilgisayarınızın kontrolünü ele geçirmesini ve verimli bir şekilde bilgisayarınızdaki bellek (Ram) yönetiminin daha hızlı ve verimli çalışmasını sağlar. Bilgisayarınızda bazen yavaşlamalar meydana gelebilir ve bunu sizde fark edebilirsiniz. Bu yavaşlamalar genellikle kullanılabilir alan dışında çalışan bellekten (RAM) kaynaklanmaktadır. Bellek alanı azaldıkça, önce Windows sonra sayfalar, dosyalar, programlar yavaş açılır ve sistem yavaşlar. SuperRam, bu gibi sorunlarda işlem önceliği davranışını uygular ve Windows’da herhangi bir yeni açılan programın RAM kullanım önceliğini belirler. Bu değişim Windows’un, programların ve oyunların daha hızlı çalışmasını sağlar. Bilgisayarınızda bellek yetersizliği oluştuğu zaman SuperRam devreye girere ve sürekli bilgisayarınızın arka planında çalışır. SuperRam’ın ayarlarını özgürce yaparak düşük bellek aralığını değiştirebilir ve Windows’un hızlanması için ne kadar bellek kullanılması gerektiğini belirleyebilirsiniz.  SuperRam bellek optimizasyonu ile bilgisayarınız üzerinde çalışan uygulamaları ve sisteminizi hızlandırır. Ayrıca bilgisayarınızın belleğine ince ayar yapmanıza olanak tanır ve sistem üzerinde tam kontrol sağlar.

 

 

Daha hızlı İşlemler

Uygulamaları ve oyunları anında yükleyin ve bilgisayarınızda daha fazla RAM erişimini dert etmeyin. Sisteminiz eskisinden daha hızlı çalışacak. Anında bilgisayarınızın çalışmasını daha düzgün ve daha hızlı hale getirir. 

 

 

Tam Kontrol

Bilgisayarınızın kontrolü artık sizin elinizde. SuperRam sizin için arka planda çalışır ve sistemi kontrol altında tutar. 

 

 

Her zaman hazır

SuperRam sürekli, arka planda çalışır ve sistemleri kontrol eder.

 

Sonsuz Bellek

SuperRam, sürekli her zaman uygulamalar için kullanılabilir RAM barındırır. Sınırsız bir kaynağı varmış gibi bilgisayara boş bellek oluşturur ve serbest bırakır.

 

Microsoft Windows 8, 7, Vista, XP ve Windows Server 2012, 2008, 2003 ile uyumludur. 32-bit/64-bit.

Bilgisayarda yüklü olan ve daha fazla fiziksel bellek erişimi isteyen uygulamaları daha hızlı çalıştırmak için Ram’ı optimize eder. Oyunlar ve uygulamalar hızlanır.

Yazılım kullanıcı etkileşimi olmadan bilgisayara geri sessizce hafızada yer açma çalışmasını sağlar arka planda, çalışır.

Bellek benchmark test özelliği hızlı ve istikrarlı bir şekilde bilgisayarınızın belleğinin ne kadar bir kullanım ihtiyacı olduğunu tahmin etmek için eklenmiştir.

Tam özelleştirilebilir ayarları kullanıcıların tam bellek kontrol için yetkiye sahip olmasını sağlar.

Yeni ve geliştirilmiş modern bir kullanıcı arayüzü, kuralları ve ayarları kolayca ayarlanmanızı ve programı rahat kullanmanızı sağlar.

Yazılım güncellemeleri web sitesini ziyaret etmek zorunda kalmadan karşıdan ve doğrudan uygulama içinde yüklenebilir.

 

———————————————————————————————————————————-

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KAMPANYA SAYFAMIZA ULAŞARAK PROGRAMIN LİSANSINI ÜCRETSİZ ALABİLİRSİNİZ.

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway ended.

>————–>>   Hediye Lisansınız İçin Tıklayın  / Click to license a gift <<————–<

 ———————————————————————————————————————————-

Yasal Programa Sizde Destek Olun…                     

Kampanya haberimizi tüm forum, blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz. İlginize teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Yasal Foruma üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın… (En yeni  kampanya haberleri ve ücretsiz programlar burada paylaşılıyor) 

46 Yorumlar

Yorum Yap