Araçlar (Diğer) Güvenlik Programları Hard Disk Hediye ve Çekilişler

System Cleaner 7 (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

www.pointstone.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekiliş ve kura olmadan 29.95 € değerinde System Cleaner 7 lisansı hediye ediyoruz. Size özel lisansa, tanıtım yazımızın alt kısmından ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarınızın da arabalar gibi arada bir bakıma ihtiyacı vardır. Nasıl ki arabalar servise götürülüp bakım ve ayarlamaları yapılıyorsa bilgisayarlarda buna benzer bir bakıma ihtiyaç duyar. Zamanla sistem dosyaları parçalanmaya başlar, disk önbellekleri dolar, tüm önemli Windows Kayıt Defteri’ndeki kayıtlar dağılır ve karışır. Bilgisayarınız yavaşlamaya ve sık sık hatalar vermeye başlar. Bu gibi sorunları düzeltmek için artık çok uğraşmanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey System Cleaner 7 indirmek ve bilgisayarınızı taratmaktır. Artık bilgisayarınız sanki fabrikadan yeni çıkmış gibi yepyeni bir hale gelecektir. Windows sisteminizin en iyi performansı elde etmesi için içerisinde özel olarak tasarlanmış yazılım paketleri bulunmaktadır. System Cleaner 7, sistemi yavaşlatan tüm bilgisayar sorunlarını önemser ve disk hatalarını düzeltir. Ayrıca diğer sözde bakım ve ayarlama programlarının görmezden geldiği bilgisayar sorunlarının çoğunu çözümler.

 

System Cleaner, bir bilgisayar temizleme ve bakım aracıdır. Bilgisayarın en üstün şeklinde çalışmasını sağlar ve performans artışı sunar. 

Windows Kayıt Defteri’ni en iyi şekilde optimize eder.

Sabit diskin performansını geri kazandırır.

Bilgisayarı yavaşlatan ve çökmesine neden sistem hatalarını giderir.

Geçici dosyaları ve diğer gereksiz disk yığılmalarını ve alanı temizler kaldırır.

 

System Cleaner ile şunları yapabilirsiniz:

 

Hızınızı Geri Getirir

Windows kayıt defterini temizler ve daha iyi bilgisayar performansı ve mükemmel optimize edilmiş bilgisayar sistemine ve hıza sizi kavuşturur.

 

Bilgisayar Hatalarını Azaltır

En yaygın bilgisayar hataları hala Windows kayıt defterinde kalan eski yazılım parçaları nedeniyle oluşmaktadır. Kayıt defteri temizliği ile bu hataları durdurabilirsiniz.

 

Bilgisayarın İstikrarını Artırın

Bilgisayarınız donuyor mu? Bu sık sık sistem kaynaklarının aşırı kullanımı nedeniyle olabilir. İyi optimize edilmiş bir sistemle bunun olmasını engelleyebilirsiniz.

 

System Cleaner’ın özelliklerinden bazıları:

 

Onarım ve TaramaOnarım ve Tarama

System Cleaner 7, hızlı ve kolayca bilgisayarınızdaki sorunları tarar ve tek bir eylemle onları düzelten yepyeni bir arayüze sahiptir.

 

ÖnerilerÖneriler

PC’nizin performansını artırmak ve ağ ayarlarını optimize etmek için öneri listesi sağlar.

 

Otomatik BakımOtomatik Bakım

Otomatik Bakım, en iyi durumda bilgisayarınızı tutmak için bakım görevleri gerçekleştirir ve sisteminizi düzenler.  

 

Aktif BoostAktif Boost

Arka planda çalışan Aktif Boost, otomatik olarak akıllıca aktif olarak programları yöneterek bilgisayarın performansını artırır.

 

Disk DoctorDisk Doktoru

Bozuk bölümler, kayıp küme ve dizin hataları ile ilgili sorunlar için sabit diskleri kontrol eder.

 

Disk DefragDisk Defrag

Sabit diskleri birleştirmek dosya erişim hızını artırır ve sürücünün ömrünü uzatır. Dağınık ve parçanmış verileri birleştirerek yeniden düzenlenmektedir. Periyodik olarak sabit diski birleştirmek önerilir.

 

Disk WiperDisk Wiper

Disk Wiper, güvenli olmayan silinen dosyaları herhangi bir kalıntı bırakmadan sabit diskten tamamen kaldırıp siler.

 

Uyumlu Windows 8Windows 8 ile uyumlu

System Cleaner 7 Windows 8 ile tam uyumludur.

 

Güvenlik DoktoruGüvenlik Açıklarını Kapatır

Güvenlik Doktoru, potansiyel dış tehditlere maruz kalan ve bulunan sorunları çözmek için çözümler sunar. Bilgisayarınızın kritik alanlarında güvenlik denetimi gerçekleştirir.

 

İnternet Doktoruİnternet Doktoru

Bu araç kullandığınız internet bağlantı türü için özel olarak çeşitli ayarları optimize ederek İnternet bağlantınızı hızlandırır.

 

Bellek DefragBellek Defrag

Bellek Defrag, hızı ve istikrarı geliştirmek için bilgisayarınızın belleğini birleştirir.

 

Onarım SihirbazıOnarım Sihirbazı

Bu araç genel Windows sorunlarını çözmenize izin verir. Tipik bilgisayar sorunlarının listesinden oluşan sorunları seçin ve Repair Wizard hemen o sorunları gidersin.

 

SSD DoktoruSSD Doktoru

SSD Diskler için işletim sistemini optimize eder. Bir Solid State Drive (SSD) kullanıyorsanız, bu program ile en iyi performansı almak mümkündür. PC optimizesi sağlayacaktır.

 

Başlangıç ​​DoktoruBaşlangıç ​​Doktoru

Windows daha hızlı önyükleme yapabilir. Başlangıç ​​Doktoru gecikmeleri algılar ve başlangıç ​​girişlerini düzenler.

 

USB ImmunizerUSB Immunizer

USB Immunizer, Autorun solucanlara karşı bilgisayarınızı ve kişisel USB sürücülerin koruması sağlar. Autorun solucanları virüslü bir USB sürücü PC’ye takıldığında bilgisayara bulaşan virüs ve kötü amaçlı yazılım programlarıdır.

 

Disk CleanerDisk Cleaner

Disk Cleaner, gereksiz fazlalıkları gösterir ve bilgisayarınızın temiz çalışmasını sağlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Tüm gereksiz verileri temizler.

 

Registry CleanerRegistry Cleaner

Registry Cleaner, bir kaç basit fare tıklaması ile hataları ve istenmeyen davranışlara neden olan tüm kayıt sorunlarını bulur ve çözümler.

 

Registry DefragRegistry Defrag

Kayıt defteri temizleyicisini kullandıktan sonra, kaldırılan geçersiz girişler boş olarak kalır. Bu boş alanları birleştirerek sistemin daha hızlanması sağlanır.

 

Sistem Gereksinimleri

Windows 8/7/2008/Vista/2003/XP (32-bit ve 64-bit)

25 MB boş sabit disk alanı

256 MB RAM

 

———————————————————————————————————————————-

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞACAĞINIZ SAYFADAN PROGRAMIN LİSANSINI ÜCRETSİZ ALABİLİRSİNİZ. 

You can get your license via the link below.

 

Hediye Lisansınız İçin Tıklayın  / Click to license a gift

– Bilgilerinizi girdiğinizde mail adresinize onaylama bağlantısı (link) gelecektir.

– Bağlantıyı tıkladığınızda lisans bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

————————————————————————————————————————————-

Download 

—————————————————————————————————————————————————–

Yasal Program‘a Sizde Destek Olun…                     

Kampanya haberimizi tüm forum, blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz. İlginize teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Yasal Foruma üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın… (En yeni  kampanya haberleri ve ücretsiz programlar burada paylaşılıyor)

29 Yorumlar

Yorum Yap