Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

System Cleaner 7 (Kampanya) 6 Aylık

Bilgisayarınızın da arabalar gibi arada bir bakıma ihtiyacı vardır. Nasıl ki arabalar servise götürülüp bakım ve ayarlamaları yapılıyorsa bilgisayarlarda buna benzer bir bakıma ihtiyaç duyar. Zamanla sistem dosyaları parçalanmaya başlar, disk önbellekleri dolar, tüm önemli Windows Kayıt Defteri’ndeki kayıtlar dağılır ve karışır. Bilgisayarınız yavaşlamaya ve sık sık hatalar vermeye başlar. Bu gibi sorunları düzeltmek için artık çok uğraşmanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey System Cleaner 7 indirmek ve bilgisayarınızı taratmaktır. Artık bilgisayarınız sanki fabrikadan yeni çıkmış gibi yepyeni bir hale gelecektir. Windows sisteminizin en iyi performansı elde etmesi için içerisinde özel olarak tasarlanmış yazılım paketleri bulunmaktadır. 

GenelSystem Cleaner 7, sistemi yavaşlatan tüm bilgisayar sorunlarını önemser ve disk hatalarını düzeltir. Ayrıca diğer sözde bakım ve ayarlama programlarının görmezden geldiği bilgisayar sorunlarının çoğunu çözümler.

Kampanya HakkındaBuradan ulaşacağınız facebook sayfasını beğenin. Açılacak sayfadaki boş alanlara adınızı, soyadınızı, mail adresinizi ve sayfada bulunan sayıların toplamını yazarak işleminizi onaylayın. İçerisinde link bulunan bir mail alacaksınız. (Spam kutunuza gidebilir) Bu mail içerisindeki linke tıklayarak programın lisans anahtarına ulaşabilirsiniz. Buradan programı indirebilirsiniz. Lisans 6 aylıktır ve 3 bilgisayarda kullanılabilir.

Program DetaylarıWindows 8, 7, Vista, XP (32 ve 64 bit)

Fiyatı: 29.95 €

Resimler 

Yorum Yap