Araçlar (Diğer) Ücretsiz Program İndir

TeraCopy 2.2 (Ücretsiz)

TeraCopy (Hızlı Dosya Kopyalama ve Taşıma Programı) ile dosyalarınızı maksimum hızda kopyalama ve taşıma işlemlerini yapabilirsiniz. Windows üzerine entegre olarak farenizin sağ tuşu ile ulaşabileceğiniz program, her an elinizin altında göreve hazır durumdadır.

Dosyaları daha hızlı kopyalayın: TeraCopy dinamik olarak ayarlanmış tamponlar kullanarak araştırma zamanını düşürüyor. Böylece iki fiziksel sabit disk arasındaki dosya transferi hızlanmış oluyor.

Dosya transferlerini duraklatma ve devam ettirme: Kopyalama işlemlerini dilediğiniz zaman tek bir tıklama ile durdurabilir ve sistem kaynaklarını boşaltarak daha sonra dosya transferine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hata geri dönüşümü: Herhangi bir kopyalama hatasına karşılık TeraCopy dosyaları birçok kez dener ve halledilemeyecek bir sorunla karşılaştığında hatalı dosyayı atlayarak tüm transfer işleminin bozulmasını engeller.

İnteraktif dosya listesi: TeraCopy başarısız dosya transferlerini size gösterir ve problemi çözmeniz için gerekli imkanı sağlar. Ayrıca bozuk dosyaları tekrar kopyalayabilme olanağı tanır.

Entegrasyon ve Unicode desteği: TeraCopy Windows Gezgini içerisindeki kopyalama ve taşı fonksiyonları ile yer değiştirebilir ve normal işlemleri bile onun üzerinden yapmanızı sağlayabilir. Ayrıca tam Unicode desteği sağlar.

Buraya  girerek programı ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz. 

Yorum Yap