Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways

TimeBell 13 (Kampanya) 5 Gün

TimeBell, gelişmiş yetenekleri, basit ve kullanışlı arayüzü ile bir masaüstü takvimidir ve size istediğiniz her şeyi hatırlatır. TimeBell, belirli bir zamanda istediğiniz önemli işlerinizi hatırlatır ve planlı, sistemli eylemler oluşturmanıza olanak sağlar.

GenelTimeBell, kullanıcı dostu bir arayüze sahip gelişmiş hatırlatma yazılımıdır. Bir masaüstü takvimine de sahip olan yazılım, hatırlatma ve sistem eylemleri planlama için harika bir araçtır. TimeBell hem yeniler, hemde tecrübeli kullanıcılar için uygundur.Önemli etkinliklerinizi hiç unutmayacaksınız, çünkü TimeBell bunları her zaman size hatırlatacak. Kullanımı çok kolay ve kullanışlı bir araçtır.

Kampanya HakkındaBuradan ulaşacağınız kampanya sayfasının alt kısmında bulunan sosyal medya ikonlarından birini kullanarak kampanyayı takipçilerinize paylaşarak programa ücretsiz sahip olabilirsiniz. Eğer sosyal medya hesaplarından hiç birine sahip değilseniz veya kampanyayı duyurmak istemiyorsanız o zaman geri sayım yapan sayacın sıfırlanmasını da bekleyerek programa ücretsiz ulaşma imkanına sahipsiniz..

Program DetaylarıSistem gereksinimleri:  Window Vista veya Window 7, 8

Dosya Boyutu:  8.01 Mb

Ürün Resimleri
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar