Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways Yedekleme Programları

Usenext (30 Gün deneme) 24 Saat

Usenext ile tüm dünyada, basit, hızlı ve güvenli erişim, online bilgi topluluğu. Usenext ile güvenli bir bağlantı üzerinden (256-bit SSL şifreleme) Usenet web ve dünya çapında 100.000’den fazla haber gruplarına kolay erişim sağlayın.

Genel   Bu uygulamayı 30 gün test edebilirsiniz. Promosyon dönemi boyunca 40 GB yüksek hızlı veri hacmi mevcuttur. Ayrıca 2.000 kbit/s erişim hızı ile kullanabilirsiniz.

Not: Bu hizmet ücretsizdir ve sadece bugün kaydedilebilir!

  • Maksimum hız ve sınırsız trafik hacmi
  • Milyonlarca kullanıcıya sahip Tartışmalar
  • Ücretsiz, ödül kazanan yazılım dahildir.
Kampanya Hakkında

Buradan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. 8 Nolu kutuyu tıklayınız.

Program Detayları

web üzerinden kullanılmaktadır. Tüm sistemlerle uyumludur.

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

4 Yorumlar

  • neyse bir sürü ileti gönderdim e-posta filan attım , hem almanca hem de ingilizce, kullanmıyorum sizin servisinizi, 1 yıl çok uzun bir süre ve kullanmayacağım bir hizmeti bana satamazsınız iade talep ediyorum dedim, bakalım ne olacak. Neticede dolandırıcı bir şirket değil lakin , telif hakkı olan on binlerce dosyayı paylaştıran bir şirket olması beni düşündürüyor 🙂

  • yaktı beni, para çektiler 71 euro, gitti 200 lira, sakın usenexte paypal hesabı vermeyin. hesapda para yoksa karttan çekiyorlar.

  • Geçmiş olsun, keşke bilgilerinizi vermeseydiniz.
    Bu tüm programlar için geçerlidir; yabancı diliniz yoksa, yazdıklarını anlamıyorsanız, kredi kartı bilgilerinizi vermeyiniz. Kredi kartı bilgilerinizi sadece güvendiğiniz firmaların programları için kullanınız. Bunlar paypal içinde geçerli.