Ücretsiz Programlar Video Oynatıcı

VCL Media Player Video Oynatma Aracı (Versiyon 2.2.4)

VCL Media Player, tıpkı Gom Player gibi çoklu medya dosyalarını oynatabilen ve neredeyse tüm formatları açabilen gayet şık sade ve yüksek kalitede ses, görüntü sunan ücretsiz bir medya oynatıcı yazılımıdır. Zaten tüm ses ve medya formatlarını desteklemesi ve açması sebebiyle de çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

VLC, açık kaynak kodlu, platformlar arası çoklu ortam oynatıcıdır. Çeşitli DVD, CD, VCD gibi hemen hemen tüm ortam dosyalarını rahatlıkla oynatabildiğnden sistem için gerekli bir araçtır.

VCL Media Player ile Tüm Dosyalarınızı Açın !

VCL Player hakkında profesyonelindir olarak sizlere şunları söyleyebliriz. VCL’nin yüksek çözünürlükte görüntü sunması, neredeyse tüm dosya formatlarını çözmesi, VCL Media Player bir Media Player programı için gerekli olan özellikleri içerisinde barındırması sebebiyle kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir araçtır. Tek eksi tarafıda arayüzü (görünümü) diyebiliriz. Gom Player ve diğer medya  oynatıcıların arayüzleri daha esnek ve etkileyicidir diyebiliriz. VCL Media Player beşyüz milyondan fazla indirme oranına ve aynı zamanda basit bir kullanımada sahiptir.

VCL Media Player,Media Player,VCL

VCL Media Player,Media Player,VCL

VCL Media Player Kaynak bağlantısı: http://www.videolan.org/

VCL Media Player yükle

HEMEN İNDİR

Yorum Yap