Ücretsiz Program İndir Video Oynatıcı

VCL Media Player Video Oynatma Aracı (Versiyon 2.2.4)

Yazar admin

VCL Media Player, tıpkı Gom Player gibi çoklu medya dosyalarını oynatabilen ve neredeyse tüm formatları açabilen gayet şık sade ve yüksek kalitede ses, görüntü sunan ücretsiz bir medya oynatıcı yazılımıdır. Zaten tüm ses ve medya formatlarını desteklemesi ve açması sebebiyle de çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

VLC, açık kaynak kodlu, platformlar arası çoklu ortam oynatıcıdır. Çeşitli DVD, CD, VCD gibi hemen hemen tüm ortam dosyalarını rahatlıkla oynatabildiğnden sistem için gerekli bir araçtır.

VCL Media Player ile Tüm Dosyalarınızı Açın !

VCL Player hakkında profesyonelindir olarak sizlere şunları söyleyebliriz. VCL’nin yüksek çözünürlükte görüntü sunması, neredeyse tüm dosya formatlarını çözmesi, VCL Media Player bir Media Player programı için gerekli olan özellikleri içerisinde barındırması sebebiyle kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir araçtır. Tek eksi tarafıda arayüzü (görünümü) diyebiliriz. Gom Player ve diğer medya  oynatıcıların arayüzleri daha esnek ve etkileyicidir diyebiliriz. VCL Media Player beşyüz milyondan fazla indirme oranına ve aynı zamanda basit bir kullanımada sahiptir.

VLC Media Player ücretsiz bir medya oynatıcıdır. Program en popüler ses ve video formatlarını MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, ve OGG, hatta DVD ve VCD’leri bile hiçbir sorun çıkarmadan oynatabilme özelliğine sahiptir. İçerisinde birçok gelişmiş özellik bulunan, film izlerken hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınız, bir çok codec paketi ile tam uyumlu çalışabilen bir medya oynatıcısı karşınızda.

VLC sayesinde artık format desteklemeyen medya oynatıcılar ile işiniz kalmayacak. Her tür görüntü formatından videoları rahatça izleyebileceksiniz. Program Türkçe dil desteğine sahiptir.

Özellikleri:

– Ücretsiz, açık kaynak platform desteği

– Sistem codecleri ve birçok popüler video formatı ile uyumlu

– Canlı kayıt imkanı

– Anlık duraklatma ve kare kare ilerletme imkanı

– Hız kontrol özelliği

– HD yüksek kalite medya ve görüntü oynatma desteği

– En yeni ve en popüler formatların tamamını oynatabilme

– Videodan kare kare resim çekme özelliği

VCL Media Player Kaynak bağlantısı: http://www.videolan.org/

VCL Media Player yükle

HEMEN İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak