Araçlar (Diğer) Ücretsiz Program İndir

Viber: Free Calls & Messages (Ücretsiz)

Viber uygulaması, ücretsiz telefon görüşmeleri yapabileceğiniz ve arkadaşlarınızla ücretsiz mesajlaşabileceğiniz bir Android uygulamasıdır. Bunlar için sadece WiFi (Kablosuz İnternet) bağlantınız olması yeterlidir. Herhangi bir üyelik istemeyen Viber uygulamasını, sistemin kısa mesaj (SMS) olarak gönderdiği doğrulama kodunu girdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama WiFi bağlantısı kurulduktan sonra hemen aktif oluyor ve bu aşamadan sonra istediğiniz arkadaşınızla hem ücretsiz konuşabilir hem de ücretsiz mesajlaşabilirsiniz. Ücretsiz telefon görüşmesi yapmak istediğiniz telefonlarda da Viber uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. (Sadece Android işletim sistemi ve WiFi Kablosuz İnternet bağlantısına sahip  telefonlarda hiçbir ücret ödemeden telefon görüşmeleri yapabilir ve mesajlaşabilirsiniz.)  

Viber uygulamasının başlıca artıları:

– Tamamen Ücretsiz

– Reklam Yok

– Üyelik Sistemi Yok

– Ses Kalitesi Oldukça İyi

Buraya  girerek programı ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip, usb kablosu veya bluetooth ile cep telefonunuza yükleyip kullanabilirsiniz.

3 Yorumlar

  • Telefonunuzun işletim sistemi Android ise ve Wifi özelliğine sahipse hepsine olur.. 3G’li olup olmaması önemli değil..

  • türünün en iyisi diyebilirim.
    4.0.3 sürümünde bazı tabletlerde çalışmıyor malesef, benim tablette çalışmadı mesela, sırf çalışsın diye internet üzerindeki oynanmış indirim tablate kurdum. Ancak o zaman çalıştı.

    Mantık basit interneti ve bu programı olanlar birbirleriyle sınırsız konuşabilir. Karşındakinde internet yoksa normal arayayımmı diye sorar

    ÖNEMLİ:Aktivasyonu A telefonu ve B hatıyla yaptınız diyelim.Arkadaşınız B telefonunuzu bu programla aradığında A telefonu aranır, yani B hattı veya olmasın veya C hattı bşle olsa A telefonu (veya tableti aranır.)
    Aranan makinedir hat değil !

Yorum Yap