Araçlar (Diğer) Ücretsiz Program İndir

VIPRE Mobile Security Beta (Ücretsiz)

VIPRE Mobile, Android işletim sistemine sahip telefonlarınız için en güçlü mobil güvenlik yazılımıdır. Değerli verileriniz artık güvende. 

Antivirus  

VIPRE Mobil Antivirüs kötü amaçlı yazılımlardan verilerinizi ve telefonunuzu güçlü bir şekilde korur. Android cihazınızın da zararlı yazılımlardan doğabilecek tüm sorunları ortadan kaldırır. Kişisel bilgilerinizi (Telefon rehberi, mesajlar, şifreler, data alışverişi, vb.) çalınmasını önler.

Antispam

Spam sadece sinir bozmaz, aynı zamanda kötü niyetli bağlantıları içerebilir. Antispam özelliği ile gelen mesajları engelleyebilir veya istemediğiniz telefon numaralarının size ulaşmamalarını sağlayabilirsiniz. İstemediğiniz kimse artık sizi rahatsız edemez.

Appcontrol

Kişisel e-postalarınız veya online tüm uygulamalarınız sizin kontrolünüzde. Sizin izniniz olmadan hiçbir uygulama kendi başına çalışamaz. Appcontrol özelliği ile Android cihazınızda ki her yüklü uygulama kontrol altındadır.

Uzaktan bulmak

VIPRE Mobil web sitesinden bir harita üzerinde kaybolan Android telefonunuzu bulabilirsiniz. Hatta bir süre içinde nerede olduğunu gösteren konum bilgilerine öğrenip, takip edebilirsiniz.

Uzaktan silin

Cihazın kaybolması ya da çalınması durumunda, kolayca uzaktan hiç kimsenin kişisel bilgilerini görmeden verilerinizi silmeniz mümkün olacaktır. Bilgilerinize kimse erişemez.

Uzaktan Alarm

Cihazınızı bir yere bıraktınız ve bulamıyorsunuz. VIPRE Mobil web sitesinden bir düğmeye basarak yüksek sesli bir alarm sesi ile telefonunuzun yerini bulun.

Hızlı ve Kolay

Hayati önemli verileri, resim, video ve diğer kişisel bilgilerinizi güvenli online sunucularına yükleyerek güvende tutun. Cihazınız (ya da yeni bir tane telefon satın alarak veri aktarımı yapmak için) kaybolursa tüm verilerinizin hepsini geri getirmek için, sadece tek bir düğmeye tıklamanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda bir SD karta da veri yedekleme yapabilirsiniz.

Cloud (Bulut)

Rehber, resim, uygulamalar, video, MP3, gibi tüm verilerinizi VIPRE Mobile ile çevrimiçi yedeklemeyi kullanarak neredeyse her şeyi yedekleyebilirsiniz.

İzleme

Anne-babalar için, anlık mesajlaşmalar da dahil olmak üzere çocuklarının telefondaki tüm faaliyetlerini, ziyaret edilen web sitelerini, arama günlüklerine kontrol edebilirsiniz.

Ebeveyn Kontrolü

Web kullanımı, e-posta, mesajlaşma, telefon görüşmelerini çocuklarınız için kısıtlayabilir yada kolayca devre dışı bırakabilirsiniz.

Buraya  girerek sayfanın sağ üst kısmındaki indirme bağlantısına tıklayın. Açılan sayfanın sol tarafında programın indirme bağlantısı bulunmaktadır. Programı ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip, usb kablosu veya bluetooth ile cep telefonunuza yükleyip kullanabilirsiniz.

 Programın ayrıntılı resimlerine buradan  ulaşabilirsiniz…

Yorum Yap