Güvenlik Programları Kampanyalar & Giveaways

Visual IP Trace Standard Edition (Kampanya)

Visual IP Trace Standard Edition, bir IP adresinin veya web sitelerinin kökeni/konumunu izlemek için tasarlanmış bir programdır.  Yazılım, müşteri siparişlerini doğrulamak için veya herhangi bir potansiyel phishing girişimi önlemek için IP adreslerinden yer doğrulamanızı ve web siteleri hakkında detaylı bilgi edinmenizi sağlar.  IP adreslerinin coğrafi konumunu dünya haritası üzerinden görsel olarak çizilen bir coğrafi harita üzerinde görebilirsiniz. Ayrıca web trafiğinizdeki yavaşlama ve sorunlar hakkında da bilgi sahibi olabilmenizi sağlayacaktır.  

Buradan ulaşacağınız sayfadaki “Get it for free” yazan yere tıklayın. Açılacak sayfadaki doldurulması gerekli boş alanlara (Adınızı, Soyadınızı, Mail adresinizi ve tekrar mail adresinizi) yazarak işleminizi onaylayın. Kısa bir süre sonra mail adresinize programın lisans anahtarı ile indirme bağlantısı gönderilecektir. (Spam kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın)

3 Yorumlar

  • hotmail ile denedim hemen geldi, başka gmail varsa yahoo varsa birde onlarla deneyin..Bu arada ben bu siteye üyeyim(üye girişi yapmadım ama üyelik bilgilerimi ve email adresi verdim belki bilgilerim doğrulandığı için hemen geldi) olmazsa üye olup bir deneyin.

Yorum Yap