Antivirus Güvenlik Programları Kampanyalar & Giveaways

VoodooShield (Kampanya) 1 Yıllık

VoodooShield, casus yazılım, trojan, malware ve bunun gibi çeşitli zararlı yazılımlara karşı en üst seviye koruma sağlamak için tasarlanmış kullanışlı ve güvenilir bir antivirüs programıdır. VoodooShield, virüs içeren veya bilmeden kötü amaçlı yazılım indirirken şüphelenilen tüm programları bloklar. Çoğu virüs Web tarayıcılar aracılığıyla bulaşır. Doğru kullanıldığında, VoodooShield yazılımı etkin tüm e-posta ve tarayıcı tabanlı virüs ve malware’leri engeller. (yasalprogram.com) VoodooShield, geleneksel antivirüs yazılımlarından tamamen farklıdır. Yazılımı doğru kullanmak için nasıl çalıştığını anlamak önemlidir.

Genel

VoodooShield, Microsoft Windows Kullanıcı Hesap Denetimi (UAC) için daha iyi bir alternatif olacak şekilde tasarlanmıştır. VoodooShield UAC ile uyumludur.  

Not:  VoodooShield sisteminizdeki mevcut virüsleri ortadan kaldırmaz. Sadece bulaşmasını önler. VoodooShield virüs koruması için özel bir proaktif liste kullanır.

Kampanya Hakkında

VoodooShield Pro‘nun 1 senelik lisans kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz. Lisans almak için sağ bölümden üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz, sayfadaki sol bölümdeki doldurulması gerekli boş alanları doldurarak üye olabilirsiniz…

Kampanya 11 Kasım‘a kadar devam edecektir…

Program Detayları

Windows XP / Vista / Vista 64 bit / 7 / 7 64 bit / 8 / 8 64 bit / 2003 / 2008

2.2 MB

Fiyatı: $19.99

Resimler

Yorum Yap