Ücretsiz Program İndir Yedekleme Programları

VrBackupper 1.0 ile Oyunları ve Her İçeriği Yedekleyin!

Yazar admin

VrBackupper 1.0, Oculus Rift (Sanal Gerçeklik Gözlüğü) ile sanal dünyada 360 derece görerek oynadığınız oyunları, uygulamaları vb. gibi tüm içeriklerinizi yedeklemek ve bir sorun olduğunda tüm içeriklerinizi geri yüklemek için tasarlanmış, tamamen ücretsiz bir programdır. Sanal Gerçeklik Gözlüğü olan Oculus Rift ile kullandığınız tüm multimedya içerik ve uygulamalarınızı kolayca yedekleyin. Sisteminizdeki düşük disk alanı sorununu önlemek için Oculus Rift cihazınızın bilgisayarınızdaki kurulum dizinini sistem sürücüsü yerine farklı bir sürücüye de taşıyabilirsiniz. VrBackupper yazılımı ile sanal gerçeklik gözlüğünüz ile çalıştırdığınız tüm uygulamaları yedekleyebilir veya farklı bir sisteme taşıyabilirsiniz. Tüm bu işlemlerden sonra Oculus cihazınız sorunsuz çalışmaya devam edecektir.

VrBackupper ile Neler Yapabiliriz?

Oculus Rift ile Oynadığınız ve Görüntülediğiniz Her İçeriği Yedekleyin!

Oculus Rift platformunun size sunduğu içeriklerin yanı sıra, kendi sanal gerçeklik oyunlarınızı, sanal gerçeklik uygulamalarınızı, kurulum dizini, vb. gibi verilerinizin tümünü veri kaybı yaşamadan güvenli bir bölüme hızlıca yedekleyebilirsiniz. Daha sonra, Oculus’a ait tüm içeriklerinizi kendi bilgisayarınıza veya diğer başka bir bilgisayarlara kolayca geri yükleyebilirsiniz. VR oyunlarınızı ve uygulamalarınızı seçerek kolayca yedek alabilirsiniz. Herhangi bir sistem sorunu veya arızası sonucu sanal gerçeklik verilerinizi kurtarmak istediğinizde, öncelikle Oculus Rift’i sisteme kurmanız ve ardından VrBackupper ile yedeklediğiniz tüm verilerinizi geri yükleyebilirsiniz.

Orijinal Oculus Rift cihazınızda bir sorun olduğunda, tüm verilerinizi ve kişisel ayarlarınızı geri getirmek için vrBackupper’ı kullanın. Oculus ayarlarınızı ve tüm VR oyunlarınız ve uygulamalarınızı başka bir bilgisayara yüklemeniz gerekiyorsa, tüm bu içeriklerinizi vrBackupper programı ile istediğiniz bilgisayara geri yükleyebilirsiniz. Yeni sisteminiz Oculus Rift’i desteklediği sürece, verilerinizi yükledikten sonra normal bir şekilde yine VR oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

vrBackupper Yazılımına İhtiyacımız Var mı?

Kaydedilen Oyunları ve Oyun Yapılandırmalarını Yedekle!

VrBackupper 1.0

Sanal Gerçeklik Gözlükleri ile oyun oynayan kullanıcıların en çok korktukları konular arasında oynadıkları oyunu yarım bıraktıkların da, sonra tekrar aynı oyunu başlattıkları an, kaydettikleri oyunun bıraktıkları yerden değil de tekrar baştan başlamasıdır. Tabii Oculus Rift’inin yeniden kurulum gerektirmesi gibi can sıkıcı sorunlar da bazen olabilmektedir. Genel olarak, vrBackupper ile kaydedilmiş oyun bölümleri ve oyun seviyesi gibi önemli içerik bölümlerini VR oyun yapılandırmalarınız ile birlikte yedekleyebilirsiniz. Oculus kurulumunuzu farklı bir bilgisayarlara geri yüklemiş olsanız veya farklı bir sürücüye taşısanız dahi, oynadığınız oyuna en son kaydedilen noktadan devam edebilirsiniz.

Oculus Rift Oyunlarını Tekrar İndirmeden Başka Bilgisayara Taşıyın

Oculus kullanıcıları, daha iyi bir oyun deneyimi yaşamak için güçlü donanımlı bir bilgisayarda oyun oynamak isteyebilirler. Ancak yeni bir bilgisayara tüm oyunlarını yeniden indirmek, özellikle İnternetin indirme hızı düşük ise oyun severler için bu işi tam bir çileye dönüştürebilir. Hiç bu zahmetlere girmeden eski bilgisayarınızdaki Oculus yükleme dizinini yedekleyebilir ve tüm bu dizindeki oyunlarınızı vrBackupper ile yeni bir bilgisayara hızlı bir şekilde geri yükleyebilirsiniz.

Güncel Yazılım Sürümü: 1.0

Fiyatı: Ücretsiz!

Dosya Boyutu: 35.4MB

İşletim Sistemi Desteği: Windows 10 64-bit

Ürün sayfası: https://www.aomeitech.com/oculus-backup.html

En kolay Yedekleme Servis Sağlayıcı

HEMEN İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak