fbpx
Hediye & Çekilişler Resim Düzenleme

Watermark Master (Hediye 20 Lisans)

Yazar admin

Watermark Master

Bu yazılım öncelikle bir resimler üzerinde bir filigran ( metin veya grafik bilgiler ) koyarak yasadışı kopyalama karşı video veya grafik dosyalarını korumak isteyen insanlar içindir.  Animasyonlu Basit metinler, resim dosyası veya GIF video dosyasını  filigran olarak kullanabilirsiniz

 

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1.dream 2.meryem 3.zeynep 4.Muhammet Ali 5.Remove 6.aferince 7.murat343434 8.Luke 9.beyoglu33 10.tamer 11.rocky76 12.a.soso3 13.prestiga 14.Bluebee 15.alikonder 16.funkydansky 17.alixa11 18.quantum__07 19.omer 20.hggr

Kazanan arkadaşları tebrik ederiz. Lisanslarınız gönderilmiştir.

http://www.videocharge.com sponsorluğunda sizlere $74.95 değerinde 20 adet lisans sunuyoruz. Sitemize “Üye” olup konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir.

Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 02.04.2011 Saat: 16:00

İyi Şanslar..

(KAMPANYA SONA ERDİ)

Ayrıca Watermark Master filigran ve çok sayıda çeşitli efektler uygulama yeteneği sağlar. Dinamik etki, pürüzsüz bir görünüm veya filigran kaldırılması, filigran hareketi vb. Watermark Master ile bir video film üzerine altyazı koymak mümkündür, kaynak olarak bir DVD altyazı veya SRT dosyaları kullanabilirsiniz. Resim ve videolardan kanal logolarını kaldırabilir. 

Windows işletim sistemi tabanlı web sunucuları sahipleri için!Watermark Master uzaktan düzenleme özelliği sağlar,kolay kullanımı ve anlaşılır bir arayüzü vardır.

Watermark Master bir video dönüştürme yazılımıdır.  Başka bir deyişle, bir başka içine biçimden diğerine videoları dönüştürmek sağlar, eski bir video arşiviniz varsa ve modern video biçimlerinden birine dönüştürmek için Watermark Master faydalanmak size zaman kazandırır.

Watermark Master videolar ve görüntüler için küçük resimlerin oluşturulmasını sağlamak amacıyla grafik formatlarını destekler, bununla beraber  istisnasız bütün video kareleri kaydedebilirsiniz veya  tek bir tıklama ile Internet  yayıncılığı için video galerileri oluşturmamanızı mümkün kılar.

Watermark Master ile video bölümlerini kaldırma ve sahneleri ayıklamak için’de kullanabilirsiniz, Burada her dosya veya grup dosyalar  için ayrı bir zaman aralığı ayarlayabilirsiniz.

Watermark Master ses ve görüntü senkronizasyonu video montaj için güçlü yetenekler sahiptir,yazılım home video yaratılması için uygundur .

Watermark Master DVD’lerin yanı sıra VOB ve IFO dosyaları işleyebilir,yazılım DVD bölümleri ayıklamayı ve iki ayrı dosya veya tek bir dosya olarak kaydetmeyi sağlar.

Watermark Master dinamik filigranlar yaratılmasına yöneliktir,videolarınıza yavaş yavaş geçen yazılar ekleyebilirsiniz,  Bu hareketli metin’in çok ilgi çektiği bilinir ,bu nedenle, sadece video bilgilerini  korumak için değil, istediğiniz takdirde, örneğin bir reklam kampanyası yürütmek için sitenizde bu özelliği kullanabilirsiniz!

Nihayet, Watermark Master video dosyalarını oynatma için’de  kullanılabilir.

Watermark Master Pro

Watermark Master bir biçimden diğerine ses, video ve grafik dosyalarını dönüştürme sağlar tümünü görmek için Tıklayınız

Watermark Master ile oluşturulmuş örnekleri görmek için Tıklayınız.

  • Windows ME, Windows NT 4.0, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
  • 64MB RAM (128MB Tavsiye edilir)
  • 30MB  hard disk alanı
  • 800×600 ekran rezilasyonu
  • DirectX 8.1 veya üstü
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle