Kampanyalar & Giveaways Web Yazılım

Website X5 Start 17 (Ömür Boyu) – (HEDİYE LİSANS)

website-x5
blank
Yazar admin

Website X5 17 Start, kendi web sitenizi oluşturmanız için tüm engelleri kaldırır ve size harika bir web sitesi kurma imkânı verir. Bilgisayar deneyiminiz az, hiçbir HTML bilgisine sahip değilseniz ve üstelik bütçenizde kısıtlı ise artık bunları sorun etmenize gerek kalmadı.

website-x5-start

WebSite X5 ile basit ve etkili bir web sitesi elde edebilirsiniz. 250 tane profesyonel kalitedeki hazır şablonlar ile 25 sayfaya kadar harika bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Basit sürükle bırak tekniği ile sayfalarınıza içerikler eklemek inanılmaz kolaydır. WebSite X5 Start ile kendinize ait bir web sitesi kurmak veya oluşturmak artık çocuk oyuncağı. Beş kolay adımda ücretsiz bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı 100 grafik şablonundan istediğinizi seçebilir ve 10 sayfaya kadar mükemmel bir site kurabilirsiniz. Sürükle & Bırak desteği ile çok rahat bir kullanım sunar. Zaten en hoşuma giden tarafıda bu açıkçası. Oluşturduğunuz sayfalara metin, görüntü, video ve ses ekleyebilir, Flash animasyonlar oluşturabilirsiniz. Üstelik dâhili FTP motoruna sahiptir. Kullanımı kolay ve anlaşılır arayüzüyle web sitesi oluşturmak artık çok kolay.

GenelWeb Sitesi Pro ile kolayca profesyonel web sitesi oluşturabilir ve bir kaç tıklama ile Internette yayınlayabilirsiniz. Program güçlü özelliklere sahiptir. HTML bilgisi gerektirmez! Resimlerinizi tek bir tıklamayla küçük boyutta oluşturur. Kullanım düğmeleri, MP3, video – klipler, ziyaretçi defteri ve sayaç. Ayrıca, meta etiketleri, renkli çubukları ve tanıtımlar oluşturabilirsiniz.

Website X5 Start – 5 Adımda Web Siteleri

WebSite X5, abonelik gerektirmeyen 80 güçlü özelliğin kullanımını ekim ayı dahilinde başlattı.

Ivrea 2017 18 Ekim: Bugün Incomedia WebSite X5 V17, çevrimiçi mağazalar ve bloglar oluşturmak için yeni bir masaüstü tam sürümünü meraklılarına duyurdu. 80 yeni güçlü özellik, sıfırdan grafik ve tasarım araçları, 500 yerleşik şablonlar (200’ü tamamen yeni), daha şık bloglar ve web siteleri…

Ana sayfa için yeni özellikler, yeni tasarımlı blog sayfaları, “Google Yazı Tipi” fontları doğrudan entegrasyonu, tam ekran resim galerileri, yeni Paralaks etkileri ve web sitesi arka planları için çeşitli ayarlar bulunur. Yazılım arayüzü artık daha çarpıcı, şablonları daha hızlı ve sorunsuz. Ayrıca 5 adımda kolay kurulum.

Hiçbir teknik deneyim gerektirmez ve aylık herhangi bir ücret ödemesi yoktur. WebSitesi X5 istediğniz şekle sokun ve üzerinde oynayın!

WebSite X5′ in tüm potansiyelini deneyimi yaşamak için websitex5.com sayfasından yeni versiyonunu ücretsiz deneyerek keyfini çıkarabilirsiniz.

1998 yılında kurulan Incomedia INCOMEDIA (incomedia.eu/en/), Hakkında, PC için önde gelen bağımsız geliştirici ve multimedya yazılımı yayıncısıdır. Incomedia şu anda köklü uluslararası distribütörlere, bayilere ve perakendecilere, 40 ülkede ağ üzerinden satılmaktadır. Ürün WebSitesi X5®, ile geliştirilmiştir ev, iş ve eğitim kullanıcılarına uygun fiyatlarla yüksek kalitede web sitesi oluşturma amacı gütmektedir.

WebSite X5 ile resim, video, ses, flash animasyon ve metinler ekleyerek istediğiniz web sitesini oluşturun.

Kampanya Hakkında

Program Detayları

Hangi PC sistemi:

 • Win XP
 • Windows Vista
 • Windows 7
 • Windows 8 ve 10

Teknik özellikler

 • Windows 7 SP1, 8, 10 için mükemmel | 2 GB RAM | Min. Ekran Çözünürlüğü: 1024 x 600
 • Uyumlu Windows, Linux, Unix PHP 5.x, MySQL (yalnızca belirli gelişmiş özellikler için) sunucular.
 • Kim Tarafından geliştirildi? Incomedia
 • Versiyonu: 17

Kampanyanın içerdikleri:

 • 1 bilgisayara ÖMÜRLÜK tek bir lisans anahtarı sağlıyor.
 • Şu anki sürümleri için ücretsiz güncellemeler bulunuyor.
 • Ücretsiz teknik destek veriyor.

Biten Çekilişler

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 4 Average: 5]

Yorum bırak

40 Yorumlar