Windows 10 Türkçe İşletim Sistemi Ücretsiz Yükseltme
Editör Seçimi İşletim Sistemi Ücretsiz Program İndir

Windows 10 Türkçe İşletim Sistemi Ücretsiz Yükseltme

windows-10
Yazar admin

Windows 10 Türkçe işletim sistemi tüm kullanıcılar için artık ücretsiz olarak yükseltilebilir. Windows 7 SP1 ve 8.1 kullanıcılarına Win 10 İşletim sistemine yükseltmeye imkân tanıyan Microsoft, yazılım için oldukça yeni arayüzünü ve Windows 7′ dekine benzer başlat menüsünü kullanıcılarına sunuyor.

Eğer, öğrenciyseniz aşağıdaki bağlantıdan Windows 10 Eğitim‘ e ücretsiz yükseltebilirsiniz.

Microsoft Windows 10 için ücretsiz yükseltme 16 Ocak 2018 tarihine kadar geçerliydi. Ancak, size vereceğimiz bu link üzerinden eğer bilgisayarınızda lisanslı olan Windows 7 / 8 / 8.1 sürümünden herhangi birini kullanıyorsanız indireceğiniz arac sayesinde Windows 10 Home sürümüne full yükseltebilirsiniz. Araç kurulum esnasında lisansınızı otomatik olarak tarayıp bulur. Lisansınız yoksada üzülmeyin! Web’ te bulacağınız bir lisansı tanımlayarakta etkinleştirebilirsiniz.

Microsoft, herhangi bir lisans kısıtlaması olmadan ücretsiz olarak kullanıcılara bu yükseltmeyi sağlıyor. Windows 7 ve Windows 8′ e oranla, sistem açılış hızının ve işleyiş performansının daha etkili olması vede Microsoft’un artık daha çok kullanıcı bazlı olarak bu işletim sistemlerini geliştirmesi, Windows 10 Türkçe‘ yi oldukça cazip kılmaktadır. DirectX 12 destekli oyunlarda yüksek performans sergileyeceği için oyun severlerin daha çok tercih ettiği bir işletim sistemi olmaya devam etmektedir.


windows-10-ücretsiz


Windows 10 Kullan Daha Hızlı Bir Performans Yakala!

Microsoft Windows, bu son versiyonunda performans ve güvenlik konusuna, daha geniş çaplı olarak yer ayırmaktadır. Oyun ve uygulamaların kısa bir zaman sonra bütünüyle bu işletim sisteme uyumlu olarak sunulacak olması, kullanıcıları bu işletim sistemine geçişlerini gerekli kılmaktadır.

Yanlız Windows’un bu sürümünü kurarken eski Windows ürün anahtarına ihtiyacınız olabilir. Eski Windows ürün anahtarını hazırlamanız veya temin etmeniz iyi olur.

İşletim sistemi indirme sitelerinden Win 10′ u edinebilirsiniz. Tavsiyem saatlerinizi boşa harcamayın buradan deneyin. 32 bit veya 64 bit sürümlerini seçip, Win 10 yükle aracını çalıştırdıktan sonra gerekli yönergeleri takip ederek indirebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Bu işletim sistemini yüklemek için 4 GB’ lık bir disk alanı gereklidir. Yapmanız

Diğer güncel bir işletim sistemi olan PARDUS‘ u buradan ücretsiz indirebilirsiniz. Windows için Ofis uygulamasını Microsoft Office 2016 konulu sayfamızdan edinebilirsiniz.

Windows 10 ücretsiz yükseltme 2020 koşulları

  • Kampanya 2018 ve 2019′ da olduğu gibi 2020 tarihinde de geçerliliğini koruyor. Yinede bir kontrol edin.
  • Sadece Windows 7 SP1 ve Windows 8.1 lisanslı kullanıcılarına uygundur.
  • Aracı indirip kurduktan sonra kısa süreli bir tarama gerçekleştiriyor ve cihazınızın yükseltmeye uygun olup olmadığını bildiriyor.

Windows 10 İndir Türkçe

PROGRAM İNDİR

Öğrenciler ve Eğitmenler için Windows 10 Eğitim Download

Win 10 Eğitim

Windows 10 işletim sistemini diğer Windows 8 & 7 & Vista & ve XP‘ ye göre nasıl değerlendirirsiniz? Biz, tüm Win sürümleri içerisinde bir değerlendirme yaptığımızda, bunu en iyisi olarak niteliyoruz.

Sizlerde Win 10′ u diğer sürümlerine göre puanlayınız.

Editör Notu

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 27 Average: 3.3]

Yorum bırak

41 Yorumlar

  • Admine ulasmam lazım admin sana bir foto atcam w10’a hoş geldiniz sayfasın da takıldı ileri ye baştım ama hiçbisey olmuyo ben admin deilime basıyom gine bisey olmuyo yeniden baslatıyom ama gine bisey olmuyo yardım et

  • Bana almıyorlar. Win7 bizimki cakma bile bundan guzel Win10-da indirmeye korkuyorum ya eğer kapanırsa bunlar o zaman Win7-ye baybay…

  • Daha yeni indirdim ve kuruyorum umarım bir sorun çıkmaz. Benim sistemim windows 7 starter, umarım çalışır.

  • Ben İndirdim şuan rahat kullanıyorum teşekkür ederim ama arkadaşlarım diyorki 30 gün veya belli bir süre sonra bilgisayarın kilitlencek birdaha kullanamayacaksın format attırman gerekecek diyor bunlar doğrumu?

  • Bu, yüklemenizle yada sisteminizle alakalı bir durum olabilir. Birçok kişi tarafınan başarıyla yüklendi. Orijinal Windows mu kullanıyordunuz?

  • Teşekkür ederim. Bende windows 7 ultimate kullanıyordum. 20 ocak 2020 de biteceğini bildirince, ne yapacağım diye düşünürken, sizin bu siteye ulaştım. Bellirttiğiniz gibi windows 10’u buradan yükledim ve şuan kullanıyorum. Tekrar çok teşekkür ederim.

  • Tebrik ediyoruz, hayırlı günlerde kullanın. Sizler için en iyisini yapmaya ve yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sayfalarımızda kırık bir link veya bir yanlışlık varsa bizi uyarın.