WinRAR 5.4x Profesyonel (5 Hediye Lisans Anahtarı)
Editör Seçimi Kampanyalar & Giveaways Sıkıştırma Programları

WinRAR 5.4x Profesyonel (5 Hediye Lisans Anahtarı) Sona Erdi

Yazar admin

WinRAR 5.4x güçlü dosya arşivleme ve bu arşivleri sıkıştırma yöneticisidir. RAR ve ZIP dosyalarını %30 oranında 8 kat daha iyi sıkıştırabilir. Ana özellikleri; güçlü bir sıkıştırma, güçlü AES şifreleme, hasar, kendinden açılan arşivler ve arşiv koruma gibi seçenekleri vardır.

Sizlere www.win-rar.com sponsorluğunda tek bir lisansı 29,00 USD olan ömür boyu 5 Hediye WinRAR 5.4x lisansı hediye ediyoruz. Yarışmaya katılabilmeniz için tek bir yorum yazıp Winrar facebook sayfasını https://www.facebook.com/winrar/ beğenmeniz ve profesyonelindir üzerinden sosyal medya paylaşımı yapmanız gerekir. Kampanya 05.12.2016 tarihinde son bulur.

“Those wishing to participate in the contest must become WinRAR fans on the”

Önemli Not: Yukarıdaki yazılanlara uyulmadığı takdirde hediye lisans anahtarları gönderilmeyecektir.

Kazanan kullanıcıların aşağıdaki bilgileri profesyonelindir@gmail.com e-posta adresine iletmesi gerekmektedir.

Süre tamamlanmıştır. Kazananlar aşağıdaki gibidir.
winrar-cekilisi
Kazananlar
1) hakah
2) Pinso
3) Eser
4) Serkan Gündoğdu
5) Savaş Çakmak
Not: Kazananlar bize bu bilgileri vermek durumundadır.
İsim:
Sokak:
ZIP / şehir:
Ülke:
E-Posta:

winrar 5.4 profesyonelindir,WinRAR 5.4x

WinRAR 5.4x RAR Archiver, güçlü bir arşiv yöneticisi olarakl 32-bit / 64-bit Windows sürümleri mevcuttur. Çok güçlü multimedya sıkıştırma, katı sıkıştırma, arşiv koruma, ZIP ve diğer non-RAR arşivleri işlenmesi, virüs arşiv taraması, programlanabilir kendinden açılan arşivler (SFX), NTFS ve Unicode desteği, güçlü AES şifreleme, ciltli arşivler ve çoklu dil desteği gibi genel özellikleri vardır.

WinRAR (SFX), NTFS ve Unicode desteği, güçlü AES vardır şifreleme, ciltli arşivler, komut satırı ve grafik arayüzü, sürükle ve bırak tesisi, sihirbaz arayüzü, tema desteği, klasör ağacı panelinde, şifre yöneticisi ve çoklu destek. Windows x64 için WinRAR 3.90 sürümü olduğundan beri mevcuttur. Windows x64BİT kullanıyorsanız, güçlü 64 bitlik WinRAR sürümünü yüklemeniz önerilir. Bu 32 bit sürümü daha yüksek performans ve daha iyi bir kabuk entegrasyonu sağlar. Üzerinde çalışmak için tasarlanmış XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows 7 / Windows 8, WinRAR RAR için tam destek sağlar ve ZIP arşivleri ve ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2 açmak ve CAB dönüştürmek mümkün, JAR, ISO, XZ, Z, 7-Zip arşivleri. WinRAR 40’tan fazla dilde kullanılabilir.

Programın Mevcut 64 Bit sürümü de vardır. Komut satırı sürümü RAR for Windows, Linux, FreeBSD ve MAC OS X WinRAR için kullanılabilir bir tek kullanıcı lisansı için 29,00 USD’dir. Kendi kendine ayıklanan dosyaları oluşturmak için eklentiler satın almaya gerek yok, hepsi WinRAR 5.4x içeriğinde vardır. Diğerlerinin aksine WinRAR zaten SFX arşivleri (.exe dosyaları) kullanarak varsayılan ve harici SFX modülleri oluşturmak ve değiştirmek işlerini içine entegre etti. Yani siz bir WinRAR lisansı satın aldığınızda eksiksiz bir teknolojisi elde etmiş olursunuz. Değerlendirme kopyasını indirmek için daha fazla bilgi ve için http://www.win-rar.com ziyaret edin.

WinRAR 5.4x Başlıca Özellikleri:

 • Sıkıştırma işlemi yapılacaksa, WinRAR sizi bu dertten kurtarır. Sürekli olarak daha küçük arşivler üreten WinRAR rakiplerinden kat kat hızlı sıkıştırır. Depolama alanından, arşivleri taşıma zorluğundan ve zamandan tasarruf edersiniz.
 • İnternet vasıtasıyla dosya iletmek için de idealdir. Parola şifreleme (256 bit) ve onaylanmış imza teknolojisi kolay bir dosya gönderme imkânı sağlar.
 • WinRAR içinde entegre edilmiş çeşitli işlevsel araçlar ile arşivlerinizi düzenlemeye yarayan güçlü bir sıkıştırma uygulamasıdır.
 • Lisansı tüm dil ve işletim sistemleri için geçerlidir. Birden çok lisans satın almışsanız, bunları kişisel ihtiyaclarınızı karşılayacak şekilde değişik versiyonlar halinde kullanmanız dahi mümkündür.
 • WinRAR piyasadaki tüm popüler sıkıştırma formatlarını arşivler (RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z and 7-Zip).
 • Multimedya dosyaları için de gayet uygundur. Bu tür dosyaları otomatik olarak tanır ve en iyi sıkıştırma metodunu ne ise onu uygular. Özel sıkıştırma algoritması sayesinde multimedya dosyalarını, yürütülebilir dosyaları ve nesne kütüphanelerini de sıkıştırır.
 • WinRAR, programı yakından inceleme durumunu sizlere sunar. Yazılım 40 gün tamamen ücretsizdir.
 • WinRAR arşivleri parçalara ayırmanıza ayırarak bu parçaları farklı birçok diske kaydedebilir.

Önemli Not : WinRAR facebook sayfasını beğenmeniz ve Profesyonel indir sayfamızdaki WinRAR Kampanyasını sosyal medya araçlarından birini kullanarak paylaşmanız gerekmektedir.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

52 Yorumlar

 • Çok çok teşekkür ediyorum. Kazandığım için çok mutluyum. İyi ki varsınız.:)
  Gerekli bilgileri,bana yolladığınız e-maili yanıtlayarakyolladım, bilginize…

 • Tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kampanya ve çekilişlerimiz devam edecektir.