Hediye ve Çekilişler Sıkıştırma Programları

WinRAR 5.5X (5 HEDİYE) Lisans Anahtarı (SONA ERDİ)

Yazar admin

WinRAR 5’in son versiyonu (win.rar GmbH & RARLAB.COM) tarafından yayınlanmıştır. Bilgisayarların ve diğer kullandığımız cihazların bir vazgeçilmezi haline gelen program, artık global olarak kendini kanıtlamış ve bir gereksinim halini almıştır. Bir bilgisayarda WinRAR olmaksızın, çalışma, sıkıştırma, indirme ve açma işlemleri eksik kalır. O yüzden de her kullanıcının, tabiri uygunsa peynir / ekmek gibi ihtiyaç duyduğu bir yazılımdır.

WinRAR’a desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Sizlere www.win-rar.com sponsorluğunda tek bir lisansı 29,00 USD olan (5 Hediye WinRAR 5.5x) lisansı hediye ediyoruz. Yarışmaya katılabilmeniz için kısa olmayan bir yorum yazıp, https://www.facebook.com/winrar programın facebook sayfasını beğenmeniz gerekir. Kampanya bitiş tarihi: 10.03.2018

Bizim Face sayfamızıda https://www.facebook.com/profesyonelindir beğenebilirsiniz. Ancak WinRAR fan sayfasını beğenmeniz şarttır.

Bize destek olmak isterseniz, profesyonelindir sayfamızı veya konuyu sosyal medyalarınızda paylaşabilirsiniz. Kampanya 18.02.2018 tarihinde başlar.

Çekilişi Kazananlar:

1-) erdogan
2-) hakah
3-) nzm erkk
4-) dev
5-) Abdullah

winrar 5.5x

Devamlı surette geliştirilen WinRAR, dosyaları çıkartma, boyutlarını düşürme, yönetme, geri yükleme, saklama, paylaşma ve sabitleme için son teknoloji seçeneklerini kullanır. Sezgisel bir arayüze, kolay bir kullanıma ve nerdeyse tüm dosya formatlarını açabilen bir yapıya sahiptir. Son versiyonunda, kullanılabilirlik geliştirmeleri ve ek özellikler şifre yöneticisine atandı.

Varsayılan Arşiv formatı RAR5 

Dosyalarınızı ve çeşitli verilerinizi arşivlediğinizde, PC’nizde çok bir yer kaplamaz, böylelikle disk alanında tasarruf edersiniz. WinRAR ve komut satırı varsayılan RAR 5.0 arşiv biçimi olarak kullanılır.

Şifre Yönetici Geliştirmesi

WinRAR’ın 256 bit şifre koruması ve güvenli parolalar ile kullanıcı güven içindedir. Güncellenen sürümünde şifre iletişim kutusu yenilenerek ana şifre kullanma imkânı sağlandı.

WinRAR 5.50 sürümünde, şifre yönetimi için yeni bir veri biçimi kullandığından, “Şifreleri düzenle” iletişim kutusunda bulunan şifreler önceki sürümlerde okunamaz.

Ayrıca, şifre koruması bulunan arşivlerinde kompresyon iletişim kutusu geliştirildi. Şifreli bir RAR5 arşivinin açarken yanlış bir şifre girilmesi halinde WinRAR, geçerli bir şifre girmenizi bildirir.

Diğer dosya sıkıştırma biçimlerinin güvenliği de arttırıldı. WinRAR 5.50 ile birlikte artık ZIP arşivlerini şifrelemek için CRE modunda varsayılan olarak AES-256 işlevsel ve bu ZIP 2.0 önceki şifreleme algoritmasına göre çok daha güvenli. Ek olarak LZ arşivleri için (LZ ve ZIPX) ekstraksiyon desteği eklendi.

WinRAR ödül

winrar 5 indirÖzellikleri hakkında buradan “WinRAR 5 Özellikleri” detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri tam listesi:

www.win-rar.com/whatsnew.html

Gereksinimler ve Teknik

WinRAR diller: 40 farklı dil seçeneği

Sistem: Windows 10, Win 8.1, Windows 8, Win 7 ve Windows Vista

Android için: Google Play üzerinden indirilebilir.

Linux için: WinRAR’ın komut satırı versiyonu aktif

FreeBSD: Aktif

MACOS X için: İndirilebilir.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

85 Yorumlar

 • WinRar is the best compresion tool in the world.
  Simple and powerful!
  I have very old wersion and i would like win this excellent program.

 • Ara ara bakıyorum çok güzel kampanyalar düzenliyorsunuz. Bende talihliler arasında olmak isterim. Sayfayı öncede beğenmiştim.

 • Piyasanın en sade ve en iş gören rar programlarından bir tanesidir. Bu kampanyayı yaptığı için profesyonelindir.com’a teşekkürler…

 • Fil tarihinden beri her bilgisayarın olmazsa olmazı benim lisanslı kullanıldığından haberim bile yoktu. Şimdiden teşekkürler…

 • WinRAR, Windows için win.rar GmbH’nın Eugene Roshal tarafından geliştirilmiş bir deneme dosyası arşiv programıdır. Arşivleri RAR veya ZIP dosya formatlarında oluşturabilir ve görüntüleyebilir, çok sayıda arşiv dosyası formatını açabilirsiniz. Kullanıcıların arşivlerin bütünlüğünü test etmesini sağlamak için, WinRAR her arşivdeki her dosya için CRC32 veya BLAKE2 sağlama toplamlarını yerleştirir. WinRAR şifrelenmiş, çok parçalı ve kendi kendine açılan arşivlerin oluşturulmasını desteklemektedir.

 • Thank you for the contest.
  WinRAR is easier to use than many other archivers.
  Supports the major formats and it can integrate with the antivirus installed on your PC.

  • Estağfirullah. Asrın Melekleri demişsiniz! Sizce de bu söz abartılı değil mi? Melek gibi insanlar kaldı mı şimdi?

 • Senelerdir kullandığım bir program üstüne arşiv yazılımı tanımadım hiç fakat fiyatı çok pahalı olduğu için lisanssız kullanmak zorunda kaldım umarım bu sefer kazanırım çünkü gerçekten sahip olmak istediğim nadir programlardan bir tanesidir.

 • Hi everybody
  thank you for this wonderful gift

  it’s a wonderful and easy-to-use program

  I liked the facebook page of winrar and profesyonelindir.com

  and good luck to everyone

 • Uzun süreden beri kullanmak istediğim yazılım fakat ücretli olduğu için kullanamamıştım.Kampanya için teşekkür ederim, her zaman ki çok faydalı bir çekiliş umarım kazanırım.

 • Merhaba. umut ediyorum bu sefer bana çıkar. Bilgisayarımın demirbaşı olan ve deneme süresi hiç bitmeyen koca yürekli program WinRAR 😀

 • Winrar programı her bilgisayarda olmazsa olmaz programların başında gelmektedir. Bu ve buna benzer programların kampanyalarını bizlere sunan profesyonelindir.com da çalışan arkadaşlara çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim. İyi ki varsınız.

 • Thanks for the giveaway.
  WinRAR is a mega popular archiver, light, efficient and able to handle almost any archive formats (e.g. RAR, ZIP, CAB, 7Z, JAR, ACE, TAR, ISO, etc.)

 • Winrar dosya şıkıştırma da lider program. Alanında en önde gelen program rar uzantılı sıkıştırma formatı çok büyük oranda sıkıştırmaktadır. Rar formatında sıkıştırılmış video dosyalarını açmadan video Play de izlenebiliniyor. Bu özellik hem zamandan hem hart diskten kazanç sağlıyor.