Hard Disk Hediye ve Çekilişler Sistem Temizleme

Wise Care 365 Pro (7 Hediye Lisans)

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-mecnun3 2-kornel 3-registered user 4-Adnan 5-komando1 6-ramazan180 7-Asriel Rusdyawan

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

http://www.wisecleaner.com/  a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

http://www.wisecleaner.com/ Sponsorluğunda sizlere $39.95 değerinde 7 adet Wise Care 365 Pro lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 29 Ekim 2012 Saat: 15.00

Wise Care 365 Pro  hepsi bir arada  PC ayarlama programıdır. Bu yazılım ile  Windows  güvenli, temiz ve hızlı  olacaktır. Wise Care 365 Pro  PC’niz  önemli olan kayıt defteri, disk  bölümlerinin bakımı  yardımcı programları  için komple bir pakettir. Kullanımı kolay ve etkili  olan yazılım ile PC’niz performansını artırabilirsiniz. Bilgisayarınız asla  yavaş çalışmasın !

 

  •  Temizleyin, birleştirin ve Windows Kayıt Defterini optimize edin.
  • Birleştirin ve sabit diskinizde boş alan kazanın.
  • Kişisel izlemeye karşı verileri silerek gizliliğinizi koruyun.
  • Kayıp dosyaları kurtarın.
  • Önemli dosya veya klasörleri gizleyin
  • Kişisel uygulamaların izinsiz kullanımını engelleyin.
  • Otomatik PC kapatın
  • Oyun ve yazılım performansını artırmak için hafızayı optmize edin.
  • Basitçe “Tek Tık ” seçeneği ile  PC nizi  optimize edin.

 

 Neden Wise Care 365 ?

Hepsi-bir-arada uygulama olan  Wise Care 365  Disk Temizleyici ve Akıllı Kayıt defteri temizleyicisi ile diğer  heyecan verici özellikleri ile  en yüksek performansı almanızı  sağlar.

 

 

Daha basit ve kolay bir kullanım için neler yapmanız gerektiğini kolayca anlayabilir, sadece tek tuşla eski bilgisayarınızı otomatik temizleme ve optimize özelliği ile yepyeni ve inanılmaz hızlı bir hale getirebilirsiniz .

 

 

Şimdi tarama hızı çok daha fazla,,, hızı  CCleaner  dan iki kat, ve Advanced System Care Pro dan beş kat daha hızlı.

 

 

 

Wise Care 365 Pro Son derece profesyonel kulanıcılar tarafından gözden geçirilmiştir  PCWorld t PCAdvisor, ComputerBild, CHIP, CNET, ZDNet, vb…

 

Windows XP, Vista, Win7/8 (32-bit ve 64-bit)

7.54 MB

Diller/Language:
Ingilizce, Arapça, Belarusian, Beyaz Rusya Rublesi, Çince (basitleştirilmiş), Çince (geleneksel), Hırvatça, Çekçe, Danca, Felemenkçe(Hollanda), Estonya Dili, Fince, Fransızca, Almanca, Gürcüce, Macarca, italyanca, Japonca, Korece, Nepali, Norveççe (Nynorsk), Lehçe, alıcı adayı arasından kısa listeye alındı(Brezilya), alıcı adayı arasından kısa listeye alındı(Portekiz), Rusça, ispanyolca(ispanya), Isveç (Isveç), Türkçe, Ukraynalı

WiseCleaner Ödüllerini görmek için…. tıklayınız

https://www.facebook.com/wisecleanersoft

———————————————————————————————————————————————————————-

Yasalprogram’a Sizde Destek Olun….

Kampanya haberimizi tüm forum, blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz. İlginize teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

80 Yorumlar

Yorum Yap