Araçlar (Diğer) Format Dönüştürücü Hediye ve Çekilişler

WonderFox Documents Manager (Hediye / Giveaway) 7 Gün/Days

Yazar admin

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

 

www.documents-manager.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.documents-manager.com sponsorluğunda tüm takipçilerimize çekilişsiz kurasız $49.95 değerinde WondeFox Documents Manager lisans’ı hediye ediyoruz. Lisans sayfasına yazımızın sonundan ulaşabilirsiniz.

Ofis belgelerinizi şifrelemek, dönüştürmek ve yönetmek için size yardımcı olacak bir yazılım mı arıyorsunuz? Tüm bu özelliklere sahip tek bir program istiyorsanız eğer WonderFox Ducument Manager sizin için doğru seçimdir. WonderFox Ducument Manager bir belge yönetimi programıdır ve bütün ofis belgelerinizi yönetmenizi sağlar.  Günlük ofis belgelerini kolayca ve rahatlıkla tüm hedef dosya listelerinizi alarak belgelerinizi yedeklemenize imkân verir. WonderFox Ducument Manager, yalnızca bir belge / dosya yönetim yazılımı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir dosya şifreleme yazılımı ve PDF dönüştürücüsüdür.  Belgelerinizin korunmasına yardımcı olabilir, özel belgeler ve dosyalarınızı gizleyebilir ve şifreleyebilmektedir.

 

 

 

Temel Doküman Yönetimi

WonderFox Ducument Manager ile belgenizi yönetmek ve sınıflandırmak çok kolaydır.  Ofis belgelerinin tümünü istediğiniz gibi listeleyerek ve tıklayıp seçerek kopyalama, yedekleme, taşıma ya da silme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. WonderFox Ducument Manager’in Gelişmiş Arama fonksiyonu kullanıcıların hedef dosyaları çok daha rahat bulmasını sağlar. WonderFox Ducument Manager kolayca zaman ve enerji tasarrufu sağlayacaktır.

 

 

Belge / Dosya Yedekleme

WonderFox Ducument Manager, belgenizin ve dosyalarınızın yedeğini kolayca almanızı sağlar. Bu fonksiyonu sayesinde istediğiniz zaman kayıp dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. Eğer önemli bir belge ve bazı dosyalarınızı kaybederseniz bu konuda endişelenmenize gerek yok. WonderFox Ducument Manager ile kolayca kayıp belge ve dosyaları geri getirebilirsiniz.

 

 

Belge Koruması

WonderFox Ducument Manager ile ofis belgelerinizi şifreleyerek yanlışlıkla silinmesini ve değiştirilmesini önleyebilir, gizliliğinizi kolayca koruyabilirsiniz. Belgelerinizi kendi ihtiyaçlarınıza göre kilitleyebilir, gizleyebilirsiniz. Daha da iyisi, her işleminiz kolaydır, kolayca birkaç basit adımda kendi belgelerinizi ve dosyalarını koruyabilirsiniz.

 

Belge Dönüştürme

WonderFox Ducument Manager ile kolayca ve verimli bir şekilde PDF dosyalarınızı belgelere, belgenizi PDF dosyalarını dönüştürebilirsiniz. Örneğin, Word belgelerinizi PDF dosyalarına, PDF dosyalarını Word belgelerine dönüştürebilirsiniz. Tabi ki sadece Word değil diğer belgelerinizi de dönüştürebilirsiniz.  Ayrıca, WonderFox Ducument Manager çok çekirdekli işlemci ve Hyper-Threading desteğiyle ileri bir teknoloji sayesinde yüksek bir hızla belgelerinizi dönüştürmenizde size yardımcı olacaktır.

Lisansınızı BURADAN alabilirsiniz. License here

———————————————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————————-

Yasalprograma Sizde Destek Olun….

Kampanya haberimizi tüm forum, blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz. İlginize teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Yasal Foruma üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın… (En yeni  kampanya haberleri ve ücretsiz programlar burada paylaşılıyor)

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

16 Yorumlar