Araçlar (Diğer) Format Dönüştürücü Kampanyalar & Giveaways Video Düzenleme

WonderFox Video Converter Factory Pro (Kampanya) 27 Gün

WonderFox Video Converter Factory Pro, hepsi bir arada (all-in-one) özelliklere sahip hızlı, güvenilir ve kolay kullanımlı bir video dönüştürme yazılımıdır. Neredeyse tüm sık kullanılan video, ses, cep telefonu, tablet, mobil cihazlar, vb. gibi tüm formatları dönüştürme yeteneğine sahiptir. WonderFox her zamankinden 50 kat daha hızlı dönüşüm yapabilmektedir. WonderFox orijinal toplu dönüştürme fonksiyonu ile video dosyalarını toplu olarak dönüştürerek size zaman kazandırır.  Buna ek olarak, birçok yararlı video düzenleme fonksiyonları içerir. 

 

Genel  Kırpma, video içine video ekleme, klip veya Video kesme ve birleştirme, özel efekt ekleme gibi birçok özelliği mevcuttur. 

Kampanya Hakkında  Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasının alt kısmında bulunan sosyal medya ikonlarından birini kullanarak kampanyayı takipçilerinize paylaşarak programa ücretsiz sahip olabilirsiniz. Eğer sosyal medya hesaplarından hiç birine sahip değilseniz veya kampanyayı duyurmak istemiyorsanız o zaman geri sayım yapan sayacın sıfırlanmasını da bekleyerek programa ücretsiz ulaşma imkanına sahipsiniz.. 

Program Detayları  

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows NT4/2000/2003/XP/Vista/Windows 7/Windows 8

Version 7.4

16.3 MB

Fiyatı: $29.95

 

Ürün Resimleri  

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

1 Yorum