Kampanyalar & Giveaways

WonderFox Sevgililer Günü Kampanyası

Sevgililer Günü yaklaşırken dünyaca ünlü 3 yazılım firması Sevgililer Günü’ne özel olarak güçlerini birleştiriyor ve tüm kullanıcılar için toplam değeri 89,75 $ olan 3 farklı yazılımı hediye ediyor.  Bu güzel Sevgililer Günü için, 3 yazılım firması WonderFox, Aoao Digital Studio ve PearlMountainSoft kendi popüler yazılımları olan WonderFox DVD Video Converter + Video to Picture + Greeting Card Builder ürünlerini herkes için ücretsiz sunuyor. Yılın en güzel günlerinden biri olan Sevgililer Günü’nde sevdiğinize aşkınızı ifade etmek için güzel bir fırsat…

Genel

 

WonderFox DVD Video Converter, bir DVD ve Video dönüştürücü, indirici, oynatıcı, yazma ve video editörüdür. Aynı zamanda tüm DVD araçlarını bünyesinde barındıran kople bir yazılım çözümüdür.

 

Video to Picture Converter, hemen hemen tüm sık kullanılan videoları JPG, BMP, GIF, TGA, TIF, PCX, PNG ve ICO gibi resim formatlarını dönüştürme yeteneğine sahip bir programdır. Bu çok yönlü video dönüştürme programı ile zahmetsizce AVI, MPEG, WMV, DVD (VOB), DVR-MS RM ve RMVB formatlarına sahip videoları resimlere dönüştürebilirsiniz. Ayrıca animasyonlu GIF görüntüler içinde videoları dönüştürmenizi sağlar. Aynı zamanda basit bir video oynatıcıdır ve tüm popüler video biçimlerini destekler. 

 

Greeting Card Builder kullanımı son derece kolay bir tebrik kartı hazırlama programıdır. Doğum günleri, yıldönümleri, yeni yıl, sevgililer günü gibi özel günlerde sevdikleriniz için etkileyici kartlar hazırlamanız için, özel olarak tasarlanmıştır.

 

 

 

 

Kampanya Hakkında

Buradan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. Sayfadaki hediye paketlerine tıklayarak 3 yazılımı da ücretsiz indirebilirsiniz.   Kampanya 16 Şubat‘a kadar devam edecektir… 

Program Detayları

WonderFox DVD Video Converter

Sürüm V7.6

İndirme boyutu 16.21 MB

Desteklenen Windows XP, Vista, 7, ve 8 (32-bit ve 64-bit)

Fiyatı: $39.95

———————————————————————–

Video to Picture Converter

Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP

Fiyatı: $19.90

———————————————————————–

Greeting Card Builder

Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP

Fiyatı: $29.90

Resimler

 

 

Yorum Yap