Kampanyalar & Giveaways Video Düzenleme

Wondershare Video Editor [Win-Mac] (Kampanya)

Wondershare Video Editor, eğlenceli, kolay kullanımlı ve yeni başlayanlar için bile dakikalar içinde evde filmler oluşturabilmenizi sağlayan, sihir yapmış gibi insanları etkileyebileceğiniz bir video düzenleme yazılımıdır. Herhangi bir dijital kamera tipine göre video çekim, farklı video kameralar, mobil cihazlar vb. gibi tüm önemli standart ve HD video formatları ile harika bir uyumda çalışır ve onları destekler. İster profesyonel cihazlarla olsun isterse de doğrudan bilgisayarınızın kamerasından çekilen videoları düzenleyebilmenizi sağlar. Birçoğu dâhil olmak üzere geç kesme, mozaik, bulanıklık gibi standart düzenleme araçları gibi birçok özel düzenleme özelliklerine sahiptir. 

Genel  300’den fazla dinamik, görsel, ses ve metin efektleri ile birlikte, her zamankinden daha kolay, etkileyici ve daha profesyonel videolar oluşturmanızı sağlayacaktır.   

Wondershare Video Editor ile etkileyici bir film oluşturmak için kolayca video, fotoğraf ve müzik ekleyip bir araya getirebilirsiniz. Program kişiye özel video oluşturmak için birçok etkili filtre içerir. Bitmiş Videolarınızı birçok popüler formatlara çevirebilir ve doğrudan Internet’e yükleyebilirsiniz . Örneğin, YouTube ya da Facebook’ta doğrudan yayınlayın. Yazılım, Windows XP, Vista , 7 ve 8 üzerinde çalışır.  

Kampanya Hakkında  Kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Program Detayları  

Güncel versiyon v3.6.1 (Windows), v3.0.0 (Mac)
İndirme boyutu 63,1 MB (Windows), 51.2 MB (Mac)
Kadar Windows XP, Vista, 7, 8 (32-bit ve 64-bit), Mac OS X 10.6 Destekler

Fiyatı: $39.99 

[/tab]

Resimler

Yorum Yap