Format Dönüştürücüler / Converter Kampanyalar & Giveaways

Xilisoft Video Converter Ultimate (Kampanya)

Xilisoft Video Converter Ultimate başarılı bir video ve ses formatı dönüştürücüsü. Tüm video ve ses formatları arasında hızlı, görüntü kalitesi yüksek ve profesyonel dönüşümler yapabilen video dönüşüm aracıdır. Programı benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ise dönüşüm yaparken çevirilecek ve çevrimi yapılacak dosyanın formatının farketmemesi. Her türlü dosya formatı arasında rahatça dönüşüm yapabilir.

Xilisoft Video Converter Ultimate ; AVI, MPEG, DivX, WMV, MP4, MOV, FLV, 3GP, PSP MPEG-4 , iPodMPEG-4, RM, H.264/AVC, 3GP, CD, MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, APE, FLAC, OGG, AC3 vb. formatları desteklemektedir. AVI MPEG, Audio, PSP video, 3GP video, WMV, Zune video, FLV video, Apple TV video, iPhone video dönüşümü yapabilir ayrıca dosya kesme ve parçalara ayırma,birleştirme,yakınlaştırma, kırpma, metin ve resim fligranı ekleme, efekt verme işlemlerini yapabilirsiniz.

Xilisoft Video Converter, kolay, hızlı, güvenilir  özellikler ile donatılmıştır.  AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP ve ses olarak MP3, WMA, WAV, RA, M4A gibi tüm popüler formatlarda video dönüştürme yeteneğine sahiptir AAC, AC3, OGG, PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, Google telefonları, iPad, iPad2 ve diğer dijital multimedya cihazlar için oyun, video, ses, ve hareketli görüntüleri dönüştürebilirsiniz.

  • HD ve SD video formatlarını çevirme
  • Ses formatları arasında dönüştürme: MP3, WMA, WAV, AAC
  • Video düzenleme / birleştirme / bölme / filigran / film / müzik ekleme
  • IPod, iPhone, PSP, PS3, Xbox, cep telefonu, MP4 çalarlar, Google telefonları, Apple iPad iPad2 için video
  • dönüştürme

Yorum Yap

2 Yorumlar

  • mikey in dediği gibi program eski 5.1 versiyon lisansı veriyor. Program satış taktiğidir, bunu yadırgamamak lazım sonuçta yazılımcılar bir şekilde yazılımını satmaya çalışir, upgrate veya sıfır lisans.

    Teşekkürler.