Kampanyalar & Giveaways Yedekleme Programları

Younited by F-Secure 200 GB [Bulut Depolama Alanı] (Kampanya)

Yazar admin

F-Secure güvenlik uzmanları tarafından oluşturulan Younited bulut depolama hizmeti, herhangi bir verinizi veya tüm dosyalarınızı (fotoğraflar, videolar, belgeler, müzikler, vb.) yüklemek ve paylaşmak için yedekleme sağlayan bir hizmet servisidir. Güvenli ve özel bulut depolama hizmeti Younited, kullanıcıların güvenliğini uzmanlar tarafından sağlayarak önemli verilerinin, malware, yetkisiz erişim, ve diğer tehditlere karşı güvence altına almaktadır. (yasalprogram.com) Herhangi bir diğer bulut depolama hizmetlerinde olduğu gibi web üzerinden doğrudan Younited kullanabilir ve isteğe bağlı olarak Windows, Mac, Android, iOS ve Windows Phone uygulamalarını indirerek verilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, otomatik olarak fotoğrafları aktarmak için Younited için Facebook, Picasa, ve Dropbox hesaplarını bağlayabilirsiniz.    

Genel

Younited bulut depolama hizmeti, herhangi bir verinizi veya tüm dosyalarınızı (fotoğraflar, videolar, belgeler, müzikler, vb.) yüklemek ve paylaşmak için yedekleme sağlayan bir hizmet servisidir.

Not: 200 GB boş depolama alanı sadece bir yıl için geçerlidir. Eğer bir yıl sonra aboneliğinizi yenilemezseniz, 30 gün ödemesiz döneme geçiş yapılır ve hesabınız salt okunur hale getirilir. Böylece bulut hesabınızdaki verilerinizi düzenleyemez ve yeni içerikler ekleyemezsiniz. Ödemesiz dönem bittikten sonra, hesabınızdaki tüm içerikler kalıcı olarak silinebilir.

Kampanya Hakkında

Buradan kampanya sayfasına ulaşıp aşağıdaki işlemleri yaparak programa ücretsiz sahip olabilirsiniz.
1- Download It Now butonuna basın.
2-Açılan sayfada bulunan boş alanları doldurup “Start Downloading Now” butonuna basın.
3-Açılan sayfada bulut depolama sitesinin linki ve kampanya kodu görünecektir…

Önemli Uyarı: 200 GB boş depolama alanı sadece bir yıl için geçerlidir. Eğer bir yıl sonra aboneliğinizi yenilemezseniz, 30 gün ödemesiz döneme geçiş yapılır ve hesabınız salt okunur hale getirilir. Böylece bulut hesabınızdaki verilerinizi düzenleyemez ve yeni içerikler ekleyemezsiniz. Ödemesiz dönem bittikten sonra, hesabınızdaki tüm içerikler kalıcı olarak silinebilir…

Program Detayları
  • İndirme boyutu platforma göre değişiklik gösterir; Windows için: 35.4 MB
  • Windows XP, Vista, 7, ve 8 (32-bit ve 64-bit), Mac OS X, Android, iOS ve Windows Phone desteği
  • Fiyatı:$84.99
Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

1 Yorum