Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways Mobil

YoWindow Weather [IOS] (Kampanya)

iPhone Screenshot 1YoWindow, hava durumu izleme uygulamasıdır. Huzurlu bir manzara ve güzel görüntüler eşliğinde bir pencereden dışarı bakıyormuş gibi hava şartlarını canlı izleyebilirsiniz. Sade hava durumu verileri yerine animasyonlu resim eşliğinde eş zamanlı hava durumu gösteren konusunda bir ilk sunan tek programdır. Türkçe dil desteği olan yazılım, ülkemizdeki şehirlerden köylere kadar her il, ilçe ve beldenin hava durumunu ayrıntılı şekilde gösterir.Artık bu harika yazılımı Apple cihazları olan İPhone ve İPad de kullanacaksınız. Nerede olursanız olun cihazınızdan hava durumuna anında ulaşabilecek ve görsel olarak her dakikanın hava durumunu öğrenebileceksiniz.  iOS Kullanıcıları içindir.  

 

iPhone Screenshot 5iPhone Screenshot 2

 

Buradan programın bugün için Apple cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.  Gereksinimler: iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumlu. IOS 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

——————————————————————————————————————————————

Bu program ile ilgili deneyimlerinizi veya sorunlarınızı buradan ulaşacağınız Yasal Forum’da paylaşabilirsiniz. Her çeşit yasal programın ve bilginin paylaşıldığı tek adres Yasal Forum…

Haydi şimdi sende TIKLA  her tür yasal bilgiyi ve içeriği Yasal Forum’da paylaşmanın ve almanın keyfini yaşa!.. 

Yorum Yap