Araçlar (Diğer) Güvenlik Programları Hediye ve Çekilişler

Zemana AntiMalware 2011 (5 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-meryem 2-Ahmet1 3-grucha 4-i.y4114 5-dilopin

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

http://zemana.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

http://zemana.com/ sponsorluğunda sizlere 19.95 USD değerinde 5 adet AntiMalware 2011 lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 21 Aralık 2011 Saat: 22.00

Sadece altı dakika içinde bilgisayarınız için tehdit oluşturan, zararlı yazılımları tarayıp kaldırır!

Zemana Anti-Malware, bilgisayarınızda bulunan antivirus ve güvenlik duvarı gibi yazılımlara rağmen sisteminize sızmayı başarmış olan virüsler, truva atları gibi zararlı nesneleri silmenize yardımcı olan bir araçtır.
Neden Anti-Malware’e ihtiyaç var?

Araştırmalar göstermiştir ki; anti virüs programları tek başlarına 100% güvence sağlamamaktadır. Bilgisayarınız şu an zararlı bir yazılım içeriyor olabilir ve bu durumu anti virüs programınız tespit edememiş olabilir.Güvende olduğunuzu hissetmeniz için, anti virüs dışında bir başka güvenlik kaynağınızın olması lazım. Çünkü ikinci bir anti virüs programı bilgisayarınızın performansını düşürüyor ve bazen de çakışmalara bağlı olarak bilgisayarınızda problemler oluşabiliyor.Zemana Anti-Malware, güvenlik programlarıyla beraber çakışmadan çalışabilecek şekilde tasarlanmış bir yazılım. Kayda değer bir performans düşüklüğü yaşamadan bilgisayarınızı beş dakikadan az bir sürede taramaktadır. Zemana Anti-Malware’in yüklenmesine gerek de yoktur. Herhangi bir USB bellekten, CD veya DVD’den ya da yerel veya ağdaki bir hard diskten çalıştırılabilmektedir.
Bulut Sistemi

Şüpheli olarak sınıflandırılmış dosyalar için, Zemana Anti-Malware, bu dosyaların gerçekten de zararlı olup olmadığını onaylamak için bulut sistemine istek gönderir. Bulut sistemi, internet üzerinde birçok bilgisayardan oluşan bir sistemdir. Bu sistem şüpheli dosyayı, 5 ayrı anti-virüs programı ile tarar ve zararlı olup, olmadığını belirler.
Bilgisayarınızdaki zararlıları belirler ve siler

İster bilgisayarının güvenli olduğu konusunda güvence isteyen bir iş adamı, ister onlarca ya da yüzlerce sunucu ve is istasyonunun güvenlik ve istikrarından sorumlu bir ağ yöneticisi, ister müşterilerinin bilgisayarlarının virüssüz olduğundan emin olmak isteyen bir bilgisayar danışmanı , ya da çocukların internetten indirdikleri tehlikelerden korunmak isteyen bir ev kullanıcısı olun, Zemana Anti-Malware, sizin için gerekli bütün araçlara sahiptir.Zemana Anti-Malware, windows kullanıcıları için, herhangi bir anti-virüs uygulamasının zararlı yazılımlara karsı sağlayabileceğinden daha fazla koruma sağlar. Zemana Anti-Malware, virüs, trojan, rootkit, solucan, spyware ve adware zararlılarına karşı, en üst düzey güvenliği garanti eder.
Desteklenen İşletim Sistemleri

  • Microsoft® Windows® 7 (32-bit and 64-bit) Starter/ Home Basic/Home Premium/Professional/Ultimate
  • Microsoft® Windows® Vista (32-bit and 64-bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Business /Ultimate
  • Microsoft® Windows® XP (32-bit and 64-bit) with SP2/SP3 or Home/Professional/Media Center
Desteklenen Diller

Arabic, Catalan, Indonesian, Croatian, Czech, Dansk, English, French, German, Hungarian, Italian, Korean, Polish, Portuguese(BRAZIL) , Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, 简体中文, 繁體中文.

————————————————————————————————–

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz birebir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Kampanya haberimizi Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınızı eklerseniz çok memnun oluruz, ilginize Teşekkür ederiz.

Yasal Forum’a üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın…

133 Yorumlar

Yorum Yap