Anti-Malware Antivirus Hediye & Çekilişler

Emsisoft Anti-Malware Home 2020 Ödüllü Güvenlik Yazılımı (Lisans)

emsisoft
Yazar admin

Emsisoft Anti-Malware Home 2020, virüsleri ve zararlı yazılımları bilgisayarınızdan uzak tutan ve sisteminize bulaşmış tüm istenmeyen malware türü zararlıları kolayca temizleyen bir güvenlik programıdır. Emsisoft Anti-Malware, güvenlik programlarını test edip değerlendiren profesyonel ekipler ve bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan testlerde ilk sıralarda yerini almıştır.

Not: Ücretsiz sürümde bu seçeneklerin çoğu bulunmuyor.

Son olarak şunu diyebiliriz; Emsisoft Anti Malware, tüm testlerini başarıyla tamamlamış, sistem kaynaklarını oldukça az tüketen, optimum algılama özelliğine sahip, dünyaca ünlü güvenlik yazılımı. Profesyonel indir olarak kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Sürümü: 2020 Home

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 7 / 8 / 10 (32 & 64 bit) sürümler

Emsisoft Anti-Malware 2020 indir

HEMEN İNDİR

Sosyal Paylaşımlarda bulunarak Profesyonel indir‘ e destek verebilirsiniz.

Yazılım, diğer antivirüs programlarının tespit edemediği zararlıları bloke ederek durdurur ve sisteminize sızmış tüm zararlı dosya ve kötü amaçlı yazılımları bularak imhâ eder.

Emsisoft Anti-Malware Home 2020′ u Neden Kullanmalısınız?

Virüslere, Truva atlarına, casus yazılımlara, reklam yazılımlara, solucanlara, botlara, klavye kaydedicilere ve rootkit’lere ve numara çeviricilere karşı tam bir koruma sağlar. Emsisoft AntiMalware 2020‘ da virüsten ve casus yazılımlardan koruma sağlayan iki ayrı tarama motoru bulunur. Piyasadaki en iyi antivirüs motorlarının ikisini bir kombinasyonda kullanır ve tarama teknolojisi sayesinde sisteminiz güvendedir. Virüs imza veritabanı ile zararlıları tespit edebildiği gibi aynı zamanda sezgisel tarama teknoloji sayesinde de, olası casus yazılımlarının sahip olduğu davranışsal hareketlerden zararlı olup olmadığını ayırt edebilir. Üstelik tüm bu sistem güvenliği işlerini performansı düşürmeden en iyi korumayı sunarak gerçekleştirecektir.

Geleneksel koruma sistemlerinin aksine Emsisoft Anti-Malware 2020 sadece dosyaları kontrol etmekle kalmaz aynı zamanda sürekli olarak tüm aktif programların davranışlarını da izler ve en kısa zamanda kuşkulu bir şey gördüğünde sizi uyarır. Trojan, casus yazılım veya web sitelerindeki aldatıcı içeriklere bulaşmanızı engeller. Ransomware, PUPs, Bankacılık Truvaları, Botlar / Backdoors gibi özellikleri mevcuttur.

Neden Anti Virus Programı Değilde, Anti Malware? 

Bilinen tüm klasik virüslerin % 0,5 oranından düşük olduğu tespit edilmiştir. Bu nedenle sadece “Antivirüs” teriminin kullanılması yetersiz kalıcağından, çevrimiçi ve çevrimdışı her türlü tehdidi ifade eden “Anti Malware” yani Türkçe tabiriyle “Kötü Amaçlı Yazılım” bu programa uygun görülmüştür.

Virüsleri Harekete Geçmeden Önce Durdurun

Geliştirilen Tarama Motoru: İki farklı tarama motoru kullanan yazılım, her yeni sürümüyle bu motorları geliştirerek daha iyi bir koruma vaat eder. Ayrıca, tarama özellikleri yeni seçenekler ile daha da kişiselleştirilebilir bir hale getirilmiştir.

Gelişen Virüs Temizleme ve Sörf Koruması: Kayıt Defteri girdileri Malware gibi zararlı yazılımlar tarafından değiştirilerek sistemin düzgün çalışmamasına ve güvenlik açıklarına sebebiyet verebilir. Emsisoft Anti-Malware değiştirilen Kayıt Defteri girdilerindeki zararlıları temizleyebilir. Sörf Koruması ise sitelerdeki kötü amaçlı yazılım ve phishing saldırılarını algılar ve sizi web sitelerinden gelebilecek tehlikelerden korur.

Gerçek Zamanlı Dosya Koruma: Emsisoft’un gerçek zamanlı koruma katmanı, indirilen ve değiştirilen tüm dosyaları, son sürat Emsisoft çift motorlu tarayıcı ile analiz eder.

Anti-Ransomware: Emsisoft’un bu özel davranışlara dayalı izleme modülü, fidye yazılımını herhangi bir eylem veya dosyayı şifreleme gibi bir işlem gerçekleştirmeden önce engeller.

Davranış Engelleyici: İmzâlarla henüz ortaya çıkamamış yeni tehditleri engellemek için Emsisoft Anti-Malware, tüm aktif programların davranışlarını anlık olarak izlemeye alır.

En hoşuma giden kısmıda burası diyebilirim. O anda aktif olan tüm uygulamaların davranışlarını gerçek zamanlı olarak takip ediyor ve şüpheli bir durum sezdiğinde anında müdahale ediyor.

Emsisoft Anti-Malware 2020′ un Güçlü Koruma Özellikleri

 • Devamlı geliştirilen Anti-Malware koruması.
 • 2 farklı tarama motoru ile virüslü dosyaları kolayca temizler.
 • Kötü amaçlı yazılımlara karşı 3 farklı koruma modülüne sahiptir.
 • Bulut tabanlı koruma kalkanı.
 • Zararlı yazılım bulmada ve algılamada 1 numaradır.
 • Yeni tarama motoru neredeyse hiç yanlış uyarı vermez.
 • Daha hızlı tarama ve daha az sistem kaynağı tüketimine sahipti.
 • Davranış analizini kullanarak sıfır malware açığı oluşturur.
 • Tehlikeli web sitelerini ziyaret etmenizi engeller.
 • Pop-up ları ortadan kaldırır.

Emsisoft Anti Malware Full Üç Katmanlı Koruma

Sörf Koruması: Trojan veya casus yazılımlarla dolu bir web sitesine erişmeye çalışırsanız Emsisoft Anti-Malware anında size engel olacaktır. Bilinen tehlikeli ve dolandırıcı web sitelerinin listeleri Emsisoft Anti-Malware 2018’de bulunmaktadır. Ve bu listeler otomatik olarak her saat güncellenir.

Dosya Koruması: 10 milyondan fazla zararlı yazılımın imza veritabanı ile indirilen veya çalıştırılan tüm dosyaları denetler. Emsisoft Anti-Malware dosya koruma özelliği arka planda sürekli çalışır, böylece her saniye arka planda dosyaları tarar ve kendini size hissettirmez. Kendini devamlı yeniler.

Davranış Koruması: Henüz imza veritabanı bulunmayan sıfır-gün tehditlerini yakalamak  ve tespit etmek için, Emsisoft Anti-Malware sürekli olarak tüm aktif programların davranışlarını izler. Eğer şüpheli bir şey görürse en kısa sürede uyarı verir. Emsisoft Anti-Malware bulut doğrulama ile uzmanlaşmıştır ve gelişmiş malware saldırılarını durdurur.

Ücretsiz ve Tam Sürüm Arasındaki Farklar Nelerdir?

Teknoloji garantisi

 • Her zaman en son sürüm ve güçlü özellikleri sunar.

Premium müşteri desteği

 • Uzmanlardan kişisel destek alabilirsiniz. Müşteri odaklıdır.

İndirim

 • Satın alındığında her sene size belli bir oranda indirim uygulanacaktır.

Gerçek zamanlı koruma

 • Bilgisayarınızın gerçek zamanlı koruma ile devamlı izlenir ve sisteme bulaşabilecek her tür zararlı yazılımı engeller.

Ahlâklı iş

 • Emsisoft, sırf para kazanmak ve gelir elde etmek için satılmıyor. Öncelik müşteri memnuniyeti.

Ücretsiz deneme imkânı (30 gün)

 • Ürünü satın almadan önce iyi bir fikir sağlayacak deneme sürümünü sunar.

Biten Çekilişler

Emsisoft Anti-Malware Home 2019 Ödüllü Güvenlik Yazılımı (15 Lisans)

Profesyonel İndir (Yasal Program) olarak yeni bir kampanya ile tekrar beraberiz. Sizlere emsisoft.com sponsorluğunda 116.98 TL değerinde 15 adet Emsisoft Anti-Malware Home 2019 lisansı hediye ediyoruz. Yarışmaya katılmak için yazı altına kısa olmayan bir yorum bırakmanız yeterli. Kampanya Başlangıç Tarihi: 05/03/2019 Bitiş Tarihi: 23/03/2019

Katkılarından dolayı Emsisoft’ a teşekkür ederiz.

Çekiliş Random üzerinden gerçekleştirildi ve kazananlara lisanslar gönderildi. İyi günlerde kullanın.

Çekilişi Kazananlar

 1. Can Canan
 2. Sebahattin
 3. Sasha
 4. dinosaur07
 5. Kosebas
 6. servet
 7. wackper
 8. ibrahim
 9. Prabhath K
 10. Serhat
 11. Eray
 12. Murat Online
 13. pisulika
 14. kazım
 15. orhanxesen

Merhaba, yepyeni bir kampanya haberi ile tekrar karşınızdayız. Kullanıcılarımıza emsisoft.com sponsorluğunda 111,25 TL değerinde 15 adet Emsisoft Anti-Malware 2018 lisans anahtarı veriyoruz. Çekiliş için Emsisoft’un fan sayfasını http://www.facebook.com/emsisoft beğenip, yazı altına bir kısa olamyan yorum bırakmanız yeterli. Kampanya Başlangıç Tarihi: 25/04/2018

Kampanya 12/05/2018′ de sona erdi. Kazananlara lisansları gönderildi.

Çekilişi Kazananlar Aşağıdaki Gibidir;

1-) YURY
2-) Kemal
3-) Mathias
4-) Mike
5-) Gökhan
6-) Mitch
7-) Gabriel
😎 anniyan
9-) Hasan Yesiltas
10-) gurukan
11-) B. Harfert
12-) Darren
13-) teo durwer
14-) Goksel
15-) allok


Siz kıymetli kullanıcılara emsisoft.com sponsorluğunda sizlere $77.22 TL değerinde 10 adet Emsisoft Anti-Malware 2017 lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz Emsisoft’un fan sayfasını http://www.facebook.com/emsisoft beğenerek ve konu altına bir yorum bırakarak çekilişimize katılabilirler. Kampanya Bitiş Tarihi: 12 / 05 / 2017  Saat: 00:00

Çekilişi kazananlar aşağıdaki gibidir:

1-) melih 2-) Readhookie 3-) Ahmet 4-) selo 5-) michu 6-) Jean Lombert 7-) ismail 😎 Ali Aydın 9-) Adil Seyman 10-) frmn

Kampanyamız Sonlanmıştır. Katılan herkese çok teşekür ediyoruz. Çekiliş yapılmış olup, kazananlara lisansları e-posta yolu ile gönderimiştir. Kazananları tebrik ederiz ve Emsisoft’a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Sürümü: 2017.4.0.7424 – Yayınlanma tarihi: 05.01.2017

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 7 / 8 / 10 (32 & 64 bit)

Fiyatı: 77.22 TL

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak

305 Yorumlar

 • Very Good program – willingly wants to win it

 • Harika bir program,virüsleri özledim,bilgisayarımda.

 • Lisans için çok teşekkürler, her bilgisayarda olması gereken bir yazılım.

 • Arayüzü çok güzel bir programmış, çıkarsa iyi olur.

 • Daha önce ücretsiz sürümünü denedim. Güzel program. Kampanya için teşekkürler.

 • This raffle is incredible, maybe a license can be for me,
  I’m in
  Thank you

 • Öncelikle merhabalar programı kullanıyordum ve gayet iyi olduğunu biliyordum ancak maddiyat açısından param olmadığı için bende internette keyini ararken çekiliş olduğunu duydum ve katılmak istedim umarım çakma kullanmayıp çekilişi kazanırım 🙂 şimdiden herkese iyi şanslar

 • No doubt that Emsisoft is one of the best security software.Because it has a bitdefender engine that is currently number one in the market & Its HIPS is top notch,probably best in the industry!
  Three layer of defence ensure the detection of every malware whether its signatuare based or unknown. Overall emsisoft Antimalware is very unique package in terms of detection,protection & removal of todays complex malware! Thanks for the giveaway contest 🙂

 • Günümüzde artık sadece bir antivirüs programı kullanmak yeterli olmuyor kaliteli bir anti malvare de kullanmak gerekiyor. Emsisoft Anti-Malware Home 2019 bu iki yazılımı birarada sunan çok başarılı bir program. Nerden mi biliyorum internette bu konuda karşılaştırmalı testler sunan siteler var bu siteler incelenirse görülebilir. blog-defteri.blogspot.com

 • Hiç kullanmadığım övgüsünü duyduğum bir program denemek isterim.

 • 2 yıl kadar önce kullanmıştım. PC kasmayan ve çok güçlü bir yazılım. Böyle bir fırsat sunduğunuz için teşekküler 🙂 İnşallah talihlilerden birisi olurum.

 • Kampanyaya emeği geçenlere teşekkürler.

 • Kampanyaya emeği geçenlere teşekkürler.

 • I am surе thіs piece of writing һas touched aⅼl the internet
  people,its гeally rеally pleasant pkst on building
  upp new weblog. Composite ⅼong HDI composite long phu cui re nhat

 • Nasıl bir program olduğunu bilmiyorum. Umarım bir lisansta bana çıkar ve böylelikle öğrenmiş olurum.

 • Peki, inandırıcı olmamız için ne yapmamız lazımdı? Amuda falan mı kalkmalıydık! Anlamadım… Firmalarla yaptığımız sponsor anlaşmalar neticesinde kullanıcılara çekilişle lisans veriyoruz. Hepsi bu…

 • Hiç inandırıcı değilsiniz, kampanyanıza güvenmiyorum.

 • Çok beğendiğim bir program, yıllar önce kullanıp çok memnun kalmıştım. Yine denemek isterim.

 • Bu programi cok duydum ama deneme firsatim hic olmadi..
  Nasip cikarsa bir denemek isterim

 • Merhaba emsisoft bu konuda en iyi antimalware lar dan birisidir… gerçekten de ok iyi bir kampanya umarım bana çıkar şimdiden katılan tüm arkadaşalara bol şanslar diliyorum teşekkür ederim.

 • Nasıl bir çekiliş olacağı konu başında yazılı aslında. Belirtilen süre tamam olduğunda, yorum yapan tüm kişiler çekilişe katılacak. Ancak, birden çok yorum yapanı ve farklı IP adresleri gibi girenleri bulmakta bizim işimiz. Esasında, her yorum yapan kullanıcı bu yarışma için çekilişe tek sefer katılır. Çekiliş, random.org gibi bir sistemi aracılığıyla gerçekleştirilir.

 • Şanslı kişiler arasında yer almak isterim, tabii biraz zor. Nasıl bir çekiliş olacak onu da bilmemiz lazım.

 • Bu programdan övgü ile söz eden çok yorum okudum, çıkarsa bizde bakalım nasılmış!
  Güzel bir kampanya
  Herkese bol şans…

 • Bu kadar kişi arasından çıkması zor ama hadi hayırlısı 🙂

 • Program alanında lider programlardan biri, umarım şans bize güler.

 • Güzel program ilgili emeği geçenlere teşekkürler

 • Yıllar önce kullanmıştım, çok hoşuma gitmişti. Birçoğunun kaldıramadığı zararlıları kaldırıyordu. Yeniden kullanmak istiyorum. Umarım banada çıkar.

 • thanks for the giveaway, give me a chance
  for this great antimalware

 • I’m interested in this program
  Thank you

 • Yasal program kullanma konusunda teşvik ve emekleriniz için teşekkür ederim. Çok faydalı bir yazılım umarım bana da lisans çıkar.

 • Bu programdan övgü ile söz eden çok yorum okudum.
  Güzel bir kampanya
  Herkese bol şans.

 • Şimdi gayet hafif ve sistemler eskiye göre çok daha güçlü.

 • Yıllar önce kullanmıştım. O dönem core dou işlemci ve 2 GB RAM’ li bir bilgisayarım vardı. Bilgisayarı ağırlaştırdığı için üzülerek kaldırmak zorunda kaldım. Şimdiki bilgisayarım gayet iyi donanımlı tekrar kullanmak isterim.

 • 3 yıldır kullandığım muhteşem ötesi bir antivirüs programı ve şu an piyasanın en etkin güvenlik yazılımlarından biri. Kullanımı kolay bir hem de çok etkili.

 • Teşekkürler çok iyi bir program inşallah ben de kazanırım

 • Böyle ödüllü bir yazılımı kullanmak çok isterim. Bu kadar övgü alan dereceye girip, birincilik kazanan programı kullanmak gerkiyor. Herşey güvenlik için. İnternet ortamında bizim adımıza zararlı şeylerle şavaşacak bir şavaşçıya ihtiyaç var.

 • Aslında çokta bilinmeyen bir yazılım değil! Antivirüs konusunda bilgi sahibi olanlar ve araştıranlar iyi bilir.

 • İlk kez kullanmak isterim. Bir sürü yorumda güvenilir olduğu yazılmış. Merakım yazılımın kaynağı neresi? Neden çok bilinmiyor.

 • Thank you so much for this very great giveaway! I love Emsisoft and their software. It is the best!

  Count me in please.

 • Çekiliş için teşekkür ederim , Gerçekten çok etkili bir yazılım …

 • Yazılım sezgisel olarak çok iyi, sizi asla yarı yolda bırakmaz.

 • Şu an bir sıkıntı yok. Teşekkürler.

 • Bilgisayarımda bir türlü çözemediğim bir ağırlık var. Sizin sayenizde bu sorunu çözmeyi ümit ediyorum. Bir program aradığımda aklıma ilk bu site gelir. Yıllardır bu böyledir. Daha önce de bir yorum yaptım ancak görünmedi, bir sıkıntı vardı sanırım. Teşekkürler.

 • Arkadaşlar, son yarım saat içinde yorum yapmış iseniz ve yorumunuzu göremiyorsanız, tekrardan yapmanızı rica ediyoruz.

 • Yo también quiero participar del sorteo de las 15 licencias del programa!!

 • Include me in the competition, please. Thank you

 • I’ve been buying emsisoft for years, it’s the best, this time it seems to be free for the one who wins.
  it will be me?

  thanks

 • Deneme sürümü bile süper. Umarım çıkar.

 • İşini iyi yapan bir program. Kampanya için teşekkürler.

 • Kampanya yakıyor, kullandığım bir program inşallah çıkar:)

 • I’m with avast free, but I think it would be better
  have a payment suite, I hope to be very lucky.
  Thank you

 • Emsisoft has a high detection rate and an excellent behavior blocker.
  In addition his privacy policy is excellent.
  So I can not pass up this opportunity to win.

 • Teşekkürler iyi bir program umarım bana çıkar.

 • Güzel bir program ben de ücretsiz sürümünü kullanıyorum. İlgililere çok teşekkürler.

 • Daha öncede kullandım. Bir ara kaldırdım. Şimdi tekrar kuruyorum. İlk kurduğumda bir ara iyiydi sonra PC’ de pir problem çıktı, format atmak zorunda kaldım. Bakalım…

 • Thanks for the giveaway. Hope to win and check the awesome features.

 • Thank you for giveaway. Emsisoft is my favorite antivirus program. It is very effective and reliable. Detection is probably at a very high level also due to the Ikarus antivirus engine. It detects every “worm”. At the moment my license has expired. I would love to win this program. I wish you all a victory. Thank you.

 • Efsane program. Bedavasini tarama amacli PC’ de bulundururum devamli…

 • Ücretsiz olan versiyonunu kullanıyorum ve oldukça memnunum. Bu imkanı sağladığınız için teşekkürler.

 • Kampanya için teşekkür ederiz. Yarışmacı arkadaşlara başarılar:)

 • Pc yi güvenip emanet edebileceğiniz sağlam bir antivirüs programı
  Umarım bana çıkar herkese bol şans

 • I’ve never had emsisoft, maybe now I can try
  if I win…..
  thanks

 • Güzel programdır. Kampanyaya katılmak istiyorum.

 • Aktif olan diğer kampanyalarımızada bakabilirsin.

 • thanks for the giveaway
  good luck to everyone

 • Böylesine güzel bir kampanyanın mailini gönderdiğiniz için çok teşekkürler. Umarım kurada şanslı olurum iyi çalışmalar.

 • Zaman zaman en iyi denen anti virüs programı bile PC’ yi koruyamıyor. Ne yapmak lazım, anti-malware kurup korunmaya destek vermek lazım. Hadi hayırlısı, banada çıksın:)

 • My antivirus license is about to expire, I need this antivirus
  thanks, sir.

 • Herkese bol şans arkadaşlar…Teşekkür ederim..

 • Kampanya güzel, yazılım güzel, profosyonelindir 10 numara. Teşekkür ederim.

 • Yorum yazma nedenim programın benim için on numara oldugu ve umarım Sanslı 15 kişiden biri olurum..

 • Her fırsatta kullanmaya çalıştığım son derece güvenli bir program. Arayüzü anlaşılır ve harika… Güvenlik testlerinde her zaman üst sıralarda olduğunu gördüm Tekrardan kullanmayı çok isterim.

 • Yıllardır tarama amaçlı beğenerek kullandığım bir program. Aktif koruma amaçlı kullanmak isterim.

 • Öyle bir durum söz konusu olamaz. Eğer, öyle bir şey yapsaydık evvela kendimiz için yapardık. Demek istediğimi anlatabildim mi?

 • Yıllarca kullandığım harika program. Diğer programlarla başedemediğim birçok zararlıyı onunla temizledim. Bilgisayarına virüs bulaşan birçok arkadaşımın bilgisayarını Emsisoft ile kurtardık.

 • Güzel bir program ama Lisanslar umarım rezerve edilmemiştir.

 • 2015’de emsisoft anti-virüs’ü toshıba cihazımla birlikle lisansını almıştım. Yaklaşık 2 sene kullandım. Pc’nin performansına performans katıyordu resmen. Beğendiğim ve sürekli desteklediğim bir şirket. Umarım anti-malware’yi de kullanma şansım olur.

 • Güzel kampanya, güzel program, Teşekkürler.

 • Nice giveaway! Count me in, please!

 • I have run out of the license to use the program, and I would like to continue using it. The program is reliable, I had confidence in it.
  Thanks for the giveaway.

 • very light antivirus and very fast scanning
  one of the best antivirus in the market.

 • thanks for the giveaway,I want to win.

 • I really like emsisoft, it’s a good antivirus
  I want to participate in this raffle
  Thank you

 • Thanks for the Giveaway!
  Emsisoft AntiMalware will protect you from connecting and getting infected by trojans, spyware or other types of malicious software. Any unnecessary duplicates in detection are avoided to enable least impact on memory and overall hardware resources.

 • Never tried this Anti-virus before. I want to give it a try.

 • Her şeyden önce işini iyi yapan tutarlı ve kararlı bir yazılım. Bir zamanlar “Emsisoft Mamutu” vardı, bir süre bunu kullanmıştım. Daha sonra “Emsisoft Internet Security”e geçtim. İki kez satın aldım, iki-üç kez de çekilişlerden kazandım.

  “Emsisoft Internet Security” -güvenlik duvarı özelliği olmayan- “Emsisoft Antimalware” yazılımına dönüşünce, birçok kişi ve ben de dahil, yazılımın koruma gücünün azalacağını düşündük. Ama bir sorun çıkmadı. Üstelik bu dönüşüm nedeniyle lisans süresini (çekiliş lisansıydı) uzattılar.

  Emsisoft’a ve YasalProgram’a çekiliş için teşekkür ederim.

 • Nice giveaway of a great product. Would like to continue my subscription for another year. Hope to win.

 • Daha nice uzun yıllar hizmet vermeniz dileğiyle….

 • Ben bu programı cok ama cok seviyorum. Boyle kampanya yaptıgınız için cok sagolun.

 • Uzun yıllar kullandığım bir yazılım. Teşekkürler.

 • Öcelikle böyle kaliteli yazımlar verdiğiniz için emeğinize sağlık. Umarım bana çıkar.

 • Birkaç yıl önce bilgisayarıma exe. uzantılı dosyaların çalışmasını bloke eden bir virüs bulaşmış ve kullandığım antivirüs hiçbir işe yaramamıştı. Emsisoft sayesinde temizleyebilmiştim. Umarım şanslıyımdır.

 • Thanks for the giveaway.
  Emsisoft Anti-Malware I’ve used in the past in previous versions. The program recommended itself as a reliable tool for detecting and neutralizing viruses, Trojans, worms, spyware (Spyware), adware (Adware), rootkits, keyloggers, dialers, bots and other Internet threats.

 • Yine bir mükemmel program daha öncede kullandım kısa süreliğine, çok memnun kaldım. Alanında en iyi programlardan biri, kazanamasamda kazananlara iyi bir yazılımın kıymetini bilin. Teşekkürler Emsisoft…

 • Daha önceden çekilişte çıkmıştı programdan memnun kalmıştım. Antivürüs ile kullanırım yazan olmuş kullanılmıyor zaten kendisi o işide görüyor 10 gün önce elimde olan Bitdefender Total 6 aylık lisansı kullandım kullandığıma pişman oldum 50 mpbs olan interneti felç etti oysaki Emsisoft çalışıp çalışmadığı bile belli olmuyordu. Zararlı bir şey olup uyarınca sistemde çalıştığını hatırlıyordum bana çıkmasa bile çıkacak kişiye hayırlı olsun. İşini sessiz sedasız yapan ender yazılımlardan biri.

 • Emsisoft Anti-Malware is rated across the internet by users and Professional anti-malware critic sites as one of the top 3 (three) anti-malware available at this time.
  Emsisoft can be trusted to protect your computer from invasion by bad actors.

 • Öncelikle kampanya için çok teşekkürler. Program oldukça başarılı bir güvenlik yazılımı. Profesyonelindir 1 numara.

 • Emsisoft Antimalware alanındaki en başarılı programlardandır. Komple güvenlik sunan ödüllü bir yazılımdır. Bana çıkarsa sevinirim. Teşekkürler kampanya için, kazananları da şimdiden kutlarım.

 • Thanks a lot for the very good giveaway. Emsisoft is my currently security solution and soon will expire the key. I hope i can win a new license for it. Best regards,

 • BİLGİSAYARIMA BU ARALAR BİR VİRUS BULAŞTI TÜM DOSYALARIMI ŞİFRELEDİ. 980 DOLAR ÖDEMEM HALİNDE DOSYALARIMI KURTARACAĞINI ANLATAN BİRDE İKAZ ALIYORUM…FORMAT ATTIM. İNŞALLAH BENİ KORUR ÜMİDİNDEYİM.

 • Malwarebytes’in bulamadığı bazı virüsleri bulabiliyor.

 • Antivirüsün yanında denemeyi istediğim bir program, beklemedeyim.

 • Emeği geçen herkese teşekkürler. Çok güzel bir yazılım. Bu tür kampanyaların devamını bekliyoruz.

 • I used and I was safe. Now I am alert and threatened.

 • Programı kazanma fırsatı için teşekkür ederiz. O çok iyi. Bilgisayarımda tutmak istiyorum çünkü gittikçe daha fazla tehdit var.

  Thank you for the opportunity to win the program. He is very good. I want to keep it on my computer because there are more and more threats.

 • The program has always been at a very high level. Identify network connectivity.

 • Thanks for the giveaway.
  When I don’t get a lot of help from the labs, my own hands-on malware protection becomes more important. To start, I simply open a folder containing a collection of malware that I have curated and analyzed myself.

 • Lisans bana çıksa da çıkmasa da yine de yasal lisans olayını desteklediğiniz için teşekkür ederim. İyi günler.

 • Daha önce kullanmıştım. İşini iyi yapan bir program.

 • Kampanya için teşekkürler. Emsisoft bitdefender ve kendi motorunu kullanan başarılı bir program. Taraması ve koruması da çok başarılı. Umarım bana çıkar.

 • nie mam w tej chwili żadnego profesjonalnego programu Anti Malware a ten Emsisoft Anti Malware to znane na całym świecie oprogramowanie zabezpieczające,dlatego bardzo chętnie zainstalowałbym na swoim laptopie

 • Merhabalar güzel program daha önce kullandım umarım bana çıkar. Teşekkür emeği geçen herkese…

 • Denemek isterim, inşallah memnun kalırız.

 • Hiç kullanmadım. Umarım kurada bana çıkar. İlk deneyimlerimi sizler ile paylaşmak isterim. Bu programı çok tavsiye ediyorlar.

 • İnşaallah bana çıkar. Tabiki şans işi, ancak çok güçlü bir yazılım. Kampanya için teşekkürler Profesyonel İndir

 • Güzel programdır ve alanında en iyilerinden biri teşekkürler.

 • Çok güzel bir program. Daha önce kullanmıştım. Bende çekilişe katılmak istiyorum. İnşallah bana çıkar. Ayrıca Profesyonel İndir’ e teşekkür ederim.

 • is veery good antimalware
  and veery veery protection for any deveses
  and good luck for all

 • emsisoft has a high detection rate
  It’s very light
  without tools that are useless
  only what is necessary to be well protected.
  thanks

 • This is a great contest
  The best on the web
  Thank you very much for giving me an opportunity.

 • Emsisoft anti malware is antivirus program. I have avira free anti virus. I hope to win a license.

 • Emsisoft Anti-Malware is the basic antivirus program in my computer. I have never let it down. In a few days the license will end and if I win this program I will be very happy.
  Thank you.

 • Vielen dank fur verlosen.
  Thank you for the raffle Emsisoft.

 • Öncelikle kampanyayı düzenleyen arkadaşlara teşekkür ederim harika bir iş yapıyorsunuz kendi adıma teşekürederim umarım şanslı kişilerden biride ben olurum

 • Emsisoft severim
  Bu en iyi antivirüs
  teşekkür ederim

 • I would like to have the program with its respective license

 • Thank you for the great giveaway.!
  One of the best Antivirus Software.

 • kampanya süper emeği geçen herkeze teşekkürlerimi sunarım.

 • Ücretsiz sürümünü zaten beğenerek kullanıyorum. Eğer pro sürümünü de kazanırsam çok daha iyi olacak benim açımdan. Teşekkürler, herkese başarılar.

 • Thanks a lot. One of my favorite programs, very effective.
  All the best.

 • wonderful giveaway. solid protection for PC. Thanks

 • Emsisoft şuan piyasada ki en iyi korumayı sunan ürünlerden bir tanesi. Çift motor kullanıyorlar. Davranış Engelleyicileri yani fidye yazılımlarını falan engelleyen özelliği piyasanın en iyilerinden bir tanesi. Yazılım, saat başı imza güncellemesi alıyor. Aklıma gelenler bunlar şuan.

  İşte bu gerçekten sıcak fırsat. Umarım bana çıkar. Çok teşekkürler.

 • Yıllardır güvenlik yazılımı kurar ve kaldırırım, bu programa ilk defa rastlıyorum. Lisans bana çıkarsa deneme imkanım olacak.

 • daha Çince kullandım başarılı bir program. Ev kullanıcıları için ideal.

 • Emsisoft Anti-Malware 2018 etkili ve güvenilir bir programdır. Hiç hayal kırıklığına uğramadım. Ehliyeti kazanmak isterim, çünkü eskisi yakında bitecek. Yarışmayı düzenlediğiniz için çok teşekkür ederim.

  Emsisoft Anti-Malware 2018 is an effective and reliable program. I have never been disappointed in him. I would love to win the license because the old one will end soon. Thank you very much for organizing the competition.

 • Emsisoft Very good software.
  Thanks for giveaway

 • Çok kaliteli bir yazılım umarım çıkar.

 • güzel program umarım bana çıkar programı indirip deniyecem tşk

 • emsisoft is one of the best
  antivirus there.
  thanks for the contest

 • Emsisoft iyi bir programdır, kendini ispatlamış ve iddalı olup ara sıra kullandığım programdır.

 • Güzel program yeni bitti lisansım ama bu sefer alacak imkanım yok şuan koruma konusunda hakkını veriyor

 • A reliable program that I have been using for a long time and am happy with. I need a licence for continued use.
  Thanks

 • Başarılı ve en iyilerden biri tavsiye ediyorum.

 • many thanks for the giveaway.
  Eşantiyon için çok Giveaway…

 • program yeterince kullanisli herkese bol sanslar

 • Thanks for the Giveaway!
  Emsisoft Anti-Malware is the best virus and malware remover which can keep your system always clean and way from infection.

 • En güzel antimalvere programı Kampanyaya katılmak istiyorum.

 • Many thanks for this giveaway.
  teşekkürler

 • kalite üst seviye güvenilir program teşekkürler.

 • paylaşım için teşekkürler umarım bana çıkar 🙂

 • Thanks for the giveaway.
  I need Emsisoft Anti-Malware to protect against various types of threats, control programs and block any malicious behavior on the computer, web protection, filtering malicious sites and phishing.

 • Zamanında deneme sürümünü kullanmıştım. Fiyat olarak anti malwareler antivirüs programlarından nedense çok daha pahalı. hem bu ürün hem de meşhur olan diğer ürün. Umarım tekrardan deneme imkanımız olur. Kampanya için teşekkürler.

 • Çok kaliteli ve iddialı bir programdır. Denedim.

 • Daha önce kullanmadım, o yüzden pek bir yorum yapamıyorum. Kampanya için teşekkürler.

 • İnternet kullanıcılarının kabusu haline gelen kötü amaçlı yazılımlar artık sosyal medya başta olmak üzere her yerdeler. Bu yazılımlara karşı güçlü bir koruyucu edinmek şart. Umarım bir lisans kazanıp deneme imkanım olur.

 • Great protection against all known malware. Thank you.

 • Çıkmasını çok istediğim programlardan biridir.Bol ödüllü bir güvenlik yazılımı.

 • Katılmak istiyorum. Kampanya için teşekkürler profesyonelindir. Emsisoft un Facebook sayfasını daha önceden beğenmiştim.

 • Dört yıldır kullanıyorum. Oldukça memnunum. Yalnız kendi güvenlik duvarını (EIS) kaldırıp EAM’ı Windows’un güvenlik duvarıyla bütünleştirdiler. Bu oldukça sorunlu bir yaklaşım. Çünkü Microsoft güvenilmez bir yapı, yarın öbür gün son kullanıcıyı etkileyen yeni bir skandalla yüzleşilebilir. Yine de bugüne kadar EAM ile bir sorun yaşamadım. Sorunsuz ve hafif bir yazılım. Yeni kullanışlı özellikler getirilirse daha da iyi olacak. En son yenilik olarak Acil Durum Aracı’nı (Emergeny Kit) eklediler; bu çok iyi oldu. Gezinme korumasına biraz daha önem verseler daha iyi olacak.

  Çekiliş için teşekkür ederim.

  Bilgi: Önceki çekilişteki yorumlar da gözüküyor.

 • Thank you. this program is so much needed no that there are so many threats out there.

 • Kampanya için teşekkür ederim. Umarım bana çıkar 😊

 • Bir sene önce kullandım. korumasından ve sade bir kullanımından memnunum. Kampanya için teşekkürler. Her zaman böyle bir imkan doğmaz bundan yararlanmak bir nimettir.

 • Thanks for the giveaway! I have been using there Emergency Rescue Kit for some time, and I love it. I will love to have a fully functional version of EsmisoftAntiMalware Pro

 • Harika bir güvenlik yazılımı. Teşekkürler profesyonelindir.com

 • Kampanya için teşekkürler. Başarılar dilerim.

 • I want to take part in this competition because Emsisoft Antivirus prevents you from visiting dangerous websites. Thanks for the contest.

 • Teşekkürler kampanya için
  Kaliteli paylaşımlarınız için

 • This is the best anti-malware according to the professor of my college software class.
  count me in this great contest.

 • Kampanya için teşekkürler Emsisoft bitdefender ve kendi motorunu kullanan harika bir program

 • Çok güzel proğram.Bende kullanmak isterim.İnşallah kazanırız.

 • Öncelikle kampanya düzenleyenlere teşekürediyorum çok ihtiyacım olan bir program bu umarım şanslı adaylardan biride ben olurum saygılar

 • I would love to win a licence
  Thanks for this giveaway

 • Thanks for the gift. I need an antivirus. I will be happy if I win

 • Emsisoft Anti-Malware is a good antivirus product with protection for the whole system
  Complemented with windows firewall is a strong protection
  Thank you

 • I have heard good things about this software
  Thanks for the giveaway. An interesting solution for protecting my PC.

 • Fantastic giveaway, thanks for giving us the chance to win this. Good Luck everyone.

 • In a few days the license for Emsisoft Anti-Malware ends. I would like to win one license. Thanks.

 • This draw is very good
  I want a license
  I want to win
  I want emsisoft

 • Teşekkürler, Emsisoft güzel bir koruma sağlıyor.

 • fei chang gan xie ni de li wu ,xi wang you ji hui ying de yi ge key,

  thank you a lot

 • Squared is a great program
  To defend against viruses
  I hope you get lucky
  many thanks

 • Thanks for the contest
  Count me in please
  I need this antivirus
  Thanks

 • Many Thank’s for the giveaway…
  Excellent Suite…

 • Emsisoft harikadır. Yılardır kendini geliştirerek çok iyi seviyelere geldi ve artık lider. Nasip olursa tadından yenmez 🙂 İyi akşamlar

 • a powerful anti malware
  thanks for gift
  hop to win

 • Thank you for your gift.
  Emsisoft Anti – Malware is I used a fairly good Anti – Malware software.
  I hope have a chance to get this software.
  Good luck to all !

 • kullanmak nasip olmasa da ismini çok duyduğumuz bir program. denemek lazım. teşekkürler 😉

 • Yine bir büyük yazılım yine bir yasal program klasiği teşekkürler ister bana çıksın çıkmasın ama bu güzel ugraslarinizdan dolayı sizlere teşekkür ederim

 • Güvendiyim bir antimalware.bir sene kullandım sevdim.

 • Faydalı br çekiliş emeği geçenlere teşekkürler.

 • Thanks for the giveaway.
  Emsisoft Anti-Malware 2017 – the antivirus and antispyware protects your computer from various types of malware. Application control blocks any malicious actions, web protection stops Internet threats when you are online.
  I tried this on one of prodekt iscomputer. After a few days of testirovanie I was just amazed with the results! Emsisoft Anti-Malware very fast, reliable and lightweight product.The same archive with the virus treated in a test mode, 98.5%. Settings, combined with an intuitive interface, enabling him to fine tune himself. (Some antivirus have to suffer). In combination with a good firewall is just great protection!!!
  For many years ranked in the top 5 of the world’s best antiviruses. I want to have this antivirus on one of their computers.

 • kampanya için teşekkürler. Evliya Çelebi efe olarak beğenildi ve sayfamızda paylaşıldı.

 • Tanrım sana geliyorum İşte Ne zamandır beklediğim program. Çook teşekkürler.

 • Çok beğendiğim bir programdır inşallah bana da çıkar ? yaptığınız güzel paylaşımlar ve verdiğiniz emekler içinde ayrıca kutlarım , ellerinize sağlık ?

 • Özel ve kurumsal sınamalardan sürekli başarıyla çıkıyor. Birazcık bilgili bir kullanıcı için en iyisi.

  Çekiliş için teşekkür ederim.

 • Emsisoft is very strong in protection! I want it!

 • kaliteli ve guvenilir bir yazilim daha once kullanmistim umarim bir lisans da ben kazanirim herkese iyi sanslar.

 • su an piyasanin en etkin guvenlik yazilimlarindan biri. kullanimi kolay bir guvenlik yazilimi hem de cok etkili.

 • Güzel programdır. Kampanyaya katılmak istiyorum.

 • Kaliteli paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

 • KONU ALTI BURASI SANIRIM:)
  Uzuuun yıllardır ara ara kurup kullandığım bi program. Çok güvenirim ayrıca. kendini ıspatlamış bir yazılım sonuçta.