Anti-Malware Antivirus

Emsisoft Anti-Malware 2017 Ödüllü Güvenlik Yazılımı (10 HEDİYE)

Emsisoft Anti-Malware 2017, virüsleri ve zararlı yazılımları bilgisayarınızdan uzak tutan ve sisteminize bulaşmış tüm istenmeyen malware türü zararlıları kolayca temizleyen bir güvenlik programıdır. Emsisoft Anti-Malware, güvenlik programlarını test edip değerlendiren profesyonel ve bağımsız kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen çeşitli testlerde ilk sırada yer alan, en iyi anti-malware yazılımlarından biridir. Bilgisayarınızı zararlılara karşı kapsamlı olarak koruyabilmenizi sağlar.

Zararlılara karşı bilgisayarınız geniş kapsamlı olarak koruyan Emsisoft Anti-Malware, bir virüsten koruma ve kötü niyetli yazılımları temizleme aracıdır.

Siz kıymetli kullanıcılara emsisoft.com sponsorluğunda sizlere $77.22 TL değerinde 10 adet Emsisoft Anti-Malware lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz Emsisoft’un fan sayfasını http://www.facebook.com/emsisoft beğenerek ve konu altına bir yorum bırakarak çekilişimize katılabilirler. Kampanya Bitiş Tarihi: 12 / 05 / 2017  Saat: 00:00

Kampanyamız Sonlanmıştır. Katılan herkese çok teşekür ediyoruz. Çekiliş yapılmış olup, kazananlara lisansları e-posta yolu ile gönderimiştir. Kazananları tebrik ederiz ve Emsisoft’a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Çekilişi kazananlar aşağıdaki gibidir:

1-) melih 2-) Readhookie 3-) Ahmet 4-) selo 5-) michu 6-) Jean Lombert 7-) ismail 😎 Ali Aydın 9-) Adil Seyman 10-) frmn

Yazılım, diğer antivirüs programlarının tespit edemediği zararlıları bloke ederek durdurur ve sisteminize sızmış tüm zararlı dosya ve kötü amaçlı yazılımları bularak onları sistemden kaldırır.

Emsisoft Anti-Malware 2017′ yi Neden Kullanmalısınız?

Virüslere, Truva atlarına, casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, solucanlara, botlara, klavye kaydedicilere ve rootkit’lere ve numara çeviricilere karşı tam koruma sağlar. Emsisoft Anti-Malware 2017 de virüsten ve casus yazılımlardan koruma sağlayan iki ayrı tarama motoru bulunur. Piyasadaki en iyi antivirüs motorlarının ikisini bir kombinasyonda kullanır ve daha verimli bir koruma sunar. Sahip olduğu bu iki ayrı tarama teknolojisi ile sisteminiz tam korumaktadır. Virüs imza veritabanı ile zararlıları tespit edebildiği gibi aynı zamanda sezgisel tarama teknoloji sayesinde de, olası casus yazılımlarının sahip olduğu davranışsal hareketlerden zararlı olup olmadığını ayırt edebilir ve zararlıysa sistemden temizler. Üstelik tüm bu sistem güvenliğini sistem performansını düşürmeden en iyi korumayı sunarak gerçekleştirecektir.

Emsisoft Anti-Malware 2017

Geleneksel koruma sistemlerinin aksine Emsisoft Anti- Malware 2017 sadece dosyaları kontrol etmez, aynı zamanda sürekli olarak tüm aktif programların davranışlarını da izler ve en kısa zamanda kuşkulu bir şey gördüğünde sizi uyarır. Böylece zararlı yazılım bilgilerinizi çalmadan veya sisteminize bir zarar vermeden önce devre dışı bırakabilirsiniz. Trojan ve casus yazılımları veya Web sitelerindeki aldatıcı içeriklere bulaşmanızı engeller.

ete Geçmeden Önce Durdurun

Geliştirilen Tarama Motoru: İki farklı tarama motoru kullanan yazılım, her yeni sürümüyle bu motorları geliştirerek daha iyi bir koruma vaat eder. Ayrıca, tarama özellikleri yeni seçenekler ile daha da kişiselleştirilebilir bir hale getirilmiştir.

Gelişen virüs temizleme ve sörf koruması: Windows işletim sistemlerinin düzgün ve sorunsuz çalışması için büyük öneme sahip olan Kayıt Defteri girdileri Malware gibi zararlı yazılımlar tarafından değiştirilerek sistemin düzgün çalışmamasına ve güvenlik açıklarına sebebiyet verebilir. Emsisoft Anti- Malware bu değiştirilen Kayıt Defteri girdilerindeki zararlıları sorunsuzca temizleyebilir. Sörf koruması ile de sitelerdeki kötü amaçlı yazılım ve phishing saldırılarını algılar ve sizi web sitelerinden gelebilecek tehlikelerden korur.    

Gerçek Zamanlı Dosya Koruma: Emsisoft’un gerçek zamanlı koruma katmanı, indirilen ve değiştirilen tüm dosyaları, son sürat Emsisoft çift motorlu tarayıcı ile analiz eder. Siz 24 saat boyunca hiçbir rahatsızlık sisetmeyeceksiniz.

Davranış Engelleyici: İmzalarla henüz ortaya çıkamamış yeni tehditleri engellemek için, Emsisoft Anti-Malware, tüm aktif olan programların davranışlarını anlık izlemeye alarak şüpheli bir durum olduğunda uyarı verir.

En hoşuma giden kısmıda burası diyebilirim. O anda aktif olan tüm uygulamaların davranışlarını gerçek zamanlı olarak takip ediyor ve şüpheli bir durum sezdiğinde anında müdahale ediyor.

Emsisoft Sıralaması

Emsisoft Anti-Malware 2017’nin Güçlü Koruma Özellikleri

Devamlı geliştirilen Anti-Malware koruması.

2 farklı tarama motoru ile virüslü dosyaları kolayca temizler.

Kötü amaçlı yazılımlara karşı 3 farklı koruma modülüne sahiptir.

Bulut tabanlı koruma kalkanı.

Zararlı yazılım bulmada ve algılamada 1 numaradır.

Yeni tarama motoru neredeyse hiç yanlış uyarı vermez.

Daha hızlı tarama ve daha az sistem kaynağı tüketimine sahipti.  

Davranış analizini kullanarak sıfır malware açığı oluşturur.

Tehlikeli web sitelerini ziyaret etmenizi engeller.

Pop-up ları ortadan kaldırır.

Üç Katmanlı Koruma

Sörf Koruması: Trojan veya casus yazılımlarla dolu bir web sitesine erişmeye çalışırsanız Emsisoft Anti-Malware anında size engel olacaktır. Bilinen tehlikeli ve dolandırıcı web sitelerinin listeleri Emsisoft Anti-Malware bulunmaktadır. Ve bu listeler otomatik olarak her saat güncellenir.

Dosya Koruması: 10 milyondan fazla zararlı yazılımın imza veritabanı ile indirilen veya çalıştırılan tüm dosyaları denetler. Emsisoft Anti-Malware dosya koruma özelliği arka planda sürekli çalışır, böylece her saniye arka planda dosyaları tarar ve kendini size hissettirmez. Kendini devamlı yeniler.

Davranış Koruması: Henüz imza veritabanı bulunmayan sıfır-gün tehditlerini yakalamak  ve tespit etmek için, Emsisoft Anti-Malware sürekli olarak tüm aktif programların davranışlarını izler. Eğer şüpheli bir şey görürse en kısa sürede uyarı verir. Emsisoft Anti-Malware bulut doğrulama ile uzmanlaşmıştır ve gelişmiş malware saldırılarını durdurur.

Son olarak şunu diyebiliriz; Emsisoft Anti Malware bilenler bilir ama bilmiyenler için kısaca söylemek gerekirse. Bir numaralı bir anti malware yazılımı olmakla birlikte tüm testlerini başarıyla tamamlamış, sistem kaynaklarını oldukça az tüketen gayet hafif ve son derece etkili, hiçbir trojan ve toolbar a geçit vermeyen optimum algılama özelliğine sahip dünyaca ünlü güvenlik yazılımıdır. Güvenlik deyince akla ilk gelen isimlerdendir ve Profesyonel indir olarak kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Ücretsiz ve Tam Sürüm Arasındaki Farklar Nelerdir?

Teknoloji garantisi: Her zaman en son sürüm ve güçlü özellikleri sunar.

Premium müşteri desteği: uzmanlardan kişisel destek alabilirsiniz.

İndirim: Satın alındığında her sene size belli bir oranda indirim uygulanacaktır.

Gerçek zamanlı koruma: Bilgisayarınızın gerçek zamanlı koruma ile devamlı izlenir ve sisteme bulaşabilecek her tür zararlı yazılımı engeller.

Sürümü: 2017.4.0.7424 – Yayınlanma tarihi: 05.01.2017

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 7 / 8 / 10 (32 & 64 bit)

Fiyatı: 77.22 TL

Emsisoft Anti-Malware indir

HEMEN İNDİR

Sosyal Paylaşımlarda bulnarak Profesyonel indir‘ e destek verebilirsiniz.

66 Yorumlar

 • KONU ALTI BURASI SANIRIM:)
  Uzuuun yıllardır ara ara kurup kullandığım bi program. Çok güvenirim ayrıca. kendini ıspatlamış bir yazılım sonuçta.

 • su an piyasanin en etkin guvenlik yazilimlarindan biri. kullanimi kolay bir guvenlik yazilimi hem de cok etkili.

 • kaliteli ve guvenilir bir yazilim daha once kullanmistim umarim bir lisans da ben kazanirim herkese iyi sanslar.

 • Özel ve kurumsal sınamalardan sürekli başarıyla çıkıyor. Birazcık bilgili bir kullanıcı için en iyisi.

  Çekiliş için teşekkür ederim.

 • Çok beğendiğim bir programdır inşallah bana da çıkar ? yaptığınız güzel paylaşımlar ve verdiğiniz emekler içinde ayrıca kutlarım , ellerinize sağlık ?

 • Tanrım sana geliyorum İşte Ne zamandır beklediğim program. Çook teşekkürler.

 • kampanya için teşekkürler. Evliya Çelebi efe olarak beğenildi ve sayfamızda paylaşıldı.

 • Thanks for the giveaway.
  Emsisoft Anti-Malware 2017 – the antivirus and antispyware protects your computer from various types of malware. Application control blocks any malicious actions, web protection stops Internet threats when you are online.
  I tried this on one of prodekt iscomputer. After a few days of testirovanie I was just amazed with the results! Emsisoft Anti-Malware very fast, reliable and lightweight product.The same archive with the virus treated in a test mode, 98.5%. Settings, combined with an intuitive interface, enabling him to fine tune himself. (Some antivirus have to suffer). In combination with a good firewall is just great protection!!!
  For many years ranked in the top 5 of the world’s best antiviruses. I want to have this antivirus on one of their computers.

 • Yine bir büyük yazılım yine bir yasal program klasiği teşekkürler ister bana çıksın çıkmasın ama bu güzel ugraslarinizdan dolayı sizlere teşekkür ederim

 • kullanmak nasip olmasa da ismini çok duyduğumuz bir program. denemek lazım. teşekkürler 😉

 • Thank you for your gift.
  Emsisoft Anti – Malware is I used a fairly good Anti – Malware software.
  I hope have a chance to get this software.
  Good luck to all !

Yorum Yap