Anti-Malware Antivirus Hediye ve Çekilişler

Emsisoft Anti-Malware 2018 Ödüllü Güvenlik Yazılımı (15 HEDİYE) SONA ERDİ

Emsisoft Anti-Malware 2018, virüsleri ve zararlı yazılımları bilgisayarınızdan uzak tutan ve sisteminize bulaşmış tüm istenmeyen malware türü zararlıları kolayca temizleyen bir güvenlik programıdır. Emsisoft Anti-Malware, güvenlik programlarını test edip değerlendiren profesyonel ve bağımsız kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen çeşitli testlerde ilk sırada yer alan, en iyi anti-malware yazılımlarından biridir. Bilgisayarınızı zararlılara karşı kapsamlı olarak koruyabilmenizi sağlar.

Zararlılara karşı bilgisayarınız geniş kapsamlı olarak koruyan Emsisoft Anti-Malware, bir virüsten koruma ve kötü niyetli yazılımları temizleme aracıdır.

Merhaba, yepyeni bir kampanya haberi ile tekrar karşınızdayız. Kullanıcılarımıza emsisoft.com sponsorluğunda 111,25 TL değerinde 15 adet Emsisoft Anti-Malware 2018 lisans anahtarı veriyoruz. Çekiliş için Emsisoft’un fan sayfasını http://www.facebook.com/emsisoft beğenip, yazı altına bir kısa olamyan yorum bırakmanız yeterli. Kampanya Başlangıç Tarihi: 25/04/2018

Kampanya 12/05/2018′ de sona erdi. Kazananlara lisansları gönderildi.

Çekilişi Kazananlar Aşağıdaki Gibidir;

1-) YURY
2-) Kemal
3-) Mathias
4-) Mike
5-) Gökhan
6-) Mitch
7-) Gabriel
😎 anniyan
9-) Hasan Yesiltas
10-) gurukan
11-) B. Harfert
12-) Darren
13-) teo durwer
14-) Goksel
15-) allok

Yazılım, diğer antivirüs programlarının tespit edemediği zararlıları bloke ederek durdurur ve sisteminize sızmış tüm zararlı dosya ve kötü amaçlı yazılımları bularak onları sistemden kaldırır.

Emsisoft Anti-Malware 2018’i Neden Kullanmalısınız?

Virüslere, Truva atlarına, casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, solucanlara, botlara, klavye kaydedicilere ve rootkit’lere ve numara çeviricilere karşı tam koruma sağlar. Emsisoft AntiMalware 2018 de virüsten ve casus yazılımlardan koruma sağlayan iki ayrı tarama motoru bulunur. Piyasadaki en iyi antivirüs motorlarının ikisini bir kombinasyonda kullanır ve daha verimli bir koruma sunar. Sahip olduğu bu iki ayrı tarama teknolojisi ile sisteminiz tam korumaktadır. Virüs imza veritabanı ile zararlıları tespit edebildiği gibi aynı zamanda sezgisel tarama teknoloji sayesinde de, olası casus yazılımlarının sahip olduğu davranışsal hareketlerden zararlı olup olmadığını ayırt edebilir ve zararlıysa sistemden temizler. Üstelik tüm bu sistem güvenliğini sistem performansını düşürmeden en iyi korumayı sunarak gerçekleştirecektir.

Emsisoft Anti-Malware 2018

Geleneksel koruma sistemlerinin aksine Emsisoft Anti-Malware 2018 sadece dosyaları kontrol etmez, aynı zamanda sürekli olarak tüm aktif programların davranışlarını da izler ve en kısa zamanda kuşkulu bir şey gördüğünde sizi uyarır. Böylece zararlı yazılım bilgilerinizi çalmadan veya sisteminize bir zarar vermeden önce devre dışı bırakabilirsiniz. Trojan ve casus yazılımları veya Web sitelerindeki aldatıcı içeriklere bulaşmanızı engeller. Ransomware, PUPs, Bankacılık Truvaları, Botlar / Backdoors gibi özellikleri mevcuttur.

Neden Anti Virus Programı Değilde, Anti Malware? 

Bilinen tüm klasik virüslerin % 0,5 oranından düşük olduğu tespit edilmiştir. Bu nedenle sadece “Antivirüs” teriminin kullanılması yetersiz kalıcağından, çevrimiçi ve çevrimdışı her türlü tehdidi ifade eden “Anti Malware” yani Türkçe tabiriyle “Kötü Amaçlı Yazılım” bu programa uygun görülmüştür.

Virüsleri Harekete Geçmeden Önce Durdurun

Geliştirilen Tarama Motoru: İki farklı tarama motoru kullanan yazılım, her yeni sürümüyle bu motorları geliştirerek daha iyi bir koruma vaat eder. Ayrıca, tarama özellikleri yeni seçenekler ile daha da kişiselleştirilebilir bir hale getirilmiştir.

Gelişen Virüs Temizleme ve Sörf Koruması: Windows işletim sistemlerinin düzgün ve sorunsuz çalışması için büyük öneme sahip olan Kayıt Defteri girdileri Malware gibi zararlı yazılımlar tarafından değiştirilerek sistemin düzgün çalışmamasına ve güvenlik açıklarına sebebiyet verebilir. Emsisoft Anti-Malware bu değiştirilen Kayıt Defteri girdilerindeki zararlıları sorunsuzca temizleyebilir. Sörf koruması ile de sitelerdeki kötü amaçlı yazılım ve phishing saldırılarını algılar ve sizi web sitelerinden gelebilecek tehlikelerden korur.    

Gerçek Zamanlı Dosya Koruma: Emsisoft’un gerçek zamanlı koruma katmanı, indirilen ve değiştirilen tüm dosyaları, son sürat Emsisoft çift motorlu tarayıcı ile analiz eder. Siz 24 saat boyunca hiçbir rahatsızlık sisetmeyeceksiniz.

Davranış Engelleyici: İmzalarla henüz ortaya çıkamamış yeni tehditleri engellemek için, Emsisoft Anti-Malware, tüm aktif olan programların davranışlarını anlık izlemeye alarak şüpheli bir durum olduğunda uyarı verir.

En hoşuma giden kısmıda burası diyebilirim. O anda aktif olan tüm uygulamaların davranışlarını gerçek zamanlı olarak takip ediyor ve şüpheli bir durum sezdiğinde anında müdahale ediyor.

Anti-Ransomware

Emsisoft’un bu özel davranışlara dayalı izleme modülü, fidye yazılımını herhangi bir eylem veya dosyayı şifreleme gibi bir işlem gerçekleştirmeden önce engeller.

 

Emsisoft Anti-Malware 2018’nin Güçlü Koruma Özellikleri

  • Devamlı geliştirilen Anti-Malware koruması.
  • 2 farklı tarama motoru ile virüslü dosyaları kolayca temizler.
  • Kötü amaçlı yazılımlara karşı 3 farklı koruma modülüne sahiptir.
  • Bulut tabanlı koruma kalkanı.
  • Zararlı yazılım bulmada ve algılamada 1 numaradır.
  • Yeni tarama motoru neredeyse hiç yanlış uyarı vermez.
  • Daha hızlı tarama ve daha az sistem kaynağı tüketimine sahipti.  
  • Davranış analizini kullanarak sıfır malware açığı oluşturur.
  • Tehlikeli web sitelerini ziyaret etmenizi engeller.
  • Pop-up ları ortadan kaldırır.

Emsisoft Anti Malware Full Üç Katmanlı Koruma

Sörf Koruması: Trojan veya casus yazılımlarla dolu bir web sitesine erişmeye çalışırsanız Emsisoft Anti-Malware anında size engel olacaktır. Bilinen tehlikeli ve dolandırıcı web sitelerinin listeleri Emsisoft Anti-Malware 2018’de bulunmaktadır. Ve bu listeler otomatik olarak her saat güncellenir.

Dosya Koruması: 10 milyondan fazla zararlı yazılımın imza veritabanı ile indirilen veya çalıştırılan tüm dosyaları denetler. Emsisoft Anti-Malware dosya koruma özelliği arka planda sürekli çalışır, böylece her saniye arka planda dosyaları tarar ve kendini size hissettirmez. Kendini devamlı yeniler.

Davranış Koruması: Henüz imza veritabanı bulunmayan sıfır-gün tehditlerini yakalamak  ve tespit etmek için, Emsisoft Anti-Malware sürekli olarak tüm aktif programların davranışlarını izler. Eğer şüpheli bir şey görürse en kısa sürede uyarı verir. Emsisoft Anti-Malware bulut doğrulama ile uzmanlaşmıştır ve gelişmiş malware saldırılarını durdurur.

Son olarak şunu diyebiliriz; Emsisoft Anti Malware bilenler bilir ama bilmiyenler için kısaca söylemek gerekirse. Bir numaralı bir anti malware yazılımı olmakla birlikte tüm testlerini başarıyla tamamlamış, sistem kaynaklarını oldukça az tüketen gayet hafif ve son derece etkili, hiçbir trojan ve toolbar a geçit vermeyen optimum algılama özelliğine sahip dünyaca ünlü güvenlik yazılımıdır. Güvenlik deyince akla ilk gelen isimlerdendir ve Profesyonel indir olarak kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Ücretsiz ve Tam Sürüm Arasındaki Farklar Nelerdir?

Teknoloji garantisi: Her zaman en son sürüm ve güçlü özellikleri sunar.

Premium müşteri desteği: Uzmanlardan kişisel destek alabilirsiniz. Müşteri odaklıdır.

İndirim: Satın alındığında her sene size belli bir oranda indirim uygulanacaktır.

Gerçek zamanlı koruma: Bilgisayarınızın gerçek zamanlı koruma ile devamlı izlenir ve sisteme bulaşabilecek her tür zararlı yazılımı engeller.

Ahlâklı iş: Emsisoft, sırf para kazanmak ve gelir elde etmek için satılmıyor. Öncelik müşteri memnuniyeti.

Ücretsiz deneme imkânı (30 gün): Ürünü satın almadan önce size nasıl bir ürün aldığınız hakkında bir fikir sağlayacak deneme sürümünü sunar.

Not: Ücretsiz sürümde bu seçeneklerin çoğu bulunmuyor.

Sürümü: 2018.3.1.8572 – Yayınlanma tarihi: 04/10/2018

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 7 / 8 / 10 (32 & 64 bit) sürümler

Fiyatı: 111,25 TL

Emsisoft Anti-Malware 2018 indir

HEMEN İNDİR

Sosyal Paylaşımlarda bulunarak Profesyonel indir‘ e destek verebilirsiniz.

Yorum Yap

164 Yorumlar